Mariahout 4

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0519 Mannen Zondag reserve

20 september

  • 12:00

    Boskant 3

    Heeswijk 4

    Sportpark De Scheken

    0 - 6

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Avesteyn 3

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 4

  • 10:00

    Mariahout 4

    Irene 2

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

  • 09:30

    Nulandia 4

    VOW 3

    Sportpark Duin en Dael

    2 - 0

17 september

  • 20:00

    WEC 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Glorie

    2 - 1

0519 Mannen Zondag reserve

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Heeswijk 4

1

3

1

0

0

6

0

+6

0

2

Avesteyn 3

1

3

1

0

0

4

2

+2

0

3

Nulandia 4

1

3

1

0

0

2

0

+2

0

4

WEC 3

1

3

1

0

0

2

1

+1

0

5

Irene 2

1

1

0

1

0

2

2

0

0

6

Mariahout 4

1

1

0

1

0

2

2

0

0

7

Avanti'31 3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

DVG 3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

9

Schijndel/DE WIT 4

1

0

0

0

1

1

2

-1

0

10

Blauw Geel'38/JUMBO 6

1

0

0

0

1

2

4

-2

0

11

VOW 3

1

0

0

0

1

0

2

-2

0

12

Boskant 3

1

0

0

0

1

0

6

-6

0

0519 Mannen Zondag reserve

27 september

  • 10:00

    DVG 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:00

    Heeswijk 4

    Avanti'31 3

    Sportpark De Balledonk

  • 11:00

    Avesteyn 3

    Boskant 3

    Sportpark Avesteyn

  • 11:00

    VOW 3

    Mariahout 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:00

    Irene 2

    WEC 3

    Sportpark De Laat

  • 12:45

    Schijndel/DE WIT 4

    Nulandia 4

    Sportpark Zuideinderpark

04 oktober

  • 09:30

    Nulandia 4

    Avesteyn 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:00

    Mariahout 4

    Heeswijk 4

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Boskant 3

    DVG 3

    Sportpark De Scheken

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Avanti'31 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:45

    WEC 3

    VOW 3

    Sportpark De Glorie

  • 12:45

    Schijndel/DE WIT 4

    Irene 2

    Sportpark Zuideinderpark

11 oktober

  • 10:00

    DVG 3

    Mariahout 4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Avesteyn 3

    WEC 3

    Sportpark Avesteyn

  • 11:00

    Avanti'31 3

    Boskant 3

    Sportpark De Molenheide

  • 11:00

    VOW 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:00

    Irene 2

    Nulandia 4

    Sportpark De Laat

  • 11:30

    Heeswijk 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Balledonk

18 oktober

  • 11:00

    Avanti'31 3

    DVG 3

    Sportpark De Molenheide

25 oktober

  • 09:45

    Nulandia 4

    Heeswijk 4

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:00

    Mariahout 4

    Boskant 3

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    VOW 3

    Avesteyn 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:00

    Irene 2

    DVG 3

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    WEC 3

    Avanti'31 3

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark Zuideinderpark

01 november

  • 10:00

    DVG 3

    Avesteyn 3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Mariahout 4

    WEC 3

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Avanti'31 3

    VOW 3

    Sportpark De Molenheide

  • 11:30

    Heeswijk 4

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Balledonk

  • 12:00

    Boskant 3

    Irene 2

    Sportpark De Scheken

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Nulandia 4

    Sportpark Prins W. Alexander

08 november

  • 09:30

    Nulandia 4

    Mariahout 4

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:00

    Avesteyn 3

    Heeswijk 4

    Sportpark Avesteyn

  • 11:00

    VOW 3

    Boskant 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:00

    Irene 2

    Avanti'31 3

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    WEC 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    DVG 3

    Sportpark Zuideinderpark

22 november

  • 10:00

    DVG 3

    WEC 3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Avesteyn 3

    Irene 2

    Sportpark Avesteyn

  • 11:00

    Avanti'31 3

    Nulandia 4

    Sportpark De Molenheide

  • 11:30

    Heeswijk 4

    VOW 3

    Sportpark De Balledonk

  • 12:00

    Boskant 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Scheken

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Mariahout 4

    Sportpark Prins W. Alexander

29 november

  • 09:45

    Nulandia 4

    DVG 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:00

    Mariahout 4

    Avanti'31 3

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    VOW 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:00

    Irene 2

    Heeswijk 4

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    WEC 3

    Boskant 3

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Avesteyn 3

    Sportpark Zuideinderpark

06 december

  • 10:00

    DVG 3

    VOW 3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Avesteyn 3

    Mariahout 4

    Sportpark Avesteyn

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Irene 2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    Boskant 3

    Nulandia 4

    Sportpark De Scheken

  • 12:00

    WEC 3

    Heeswijk 4

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Avanti'31 3

    Sportpark Zuideinderpark

13 december

  • 09:30

    Nulandia 4

    WEC 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:00

    Mariahout 4

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Avanti'31 3

    Avesteyn 3

    Sportpark De Molenheide

  • 11:00

    Irene 2

    VOW 3

    Sportpark De Laat

  • 11:30

    Heeswijk 4

    DVG 3

    Sportpark De Balledonk

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Boskant 3

    Sportpark Prins W. Alexander

31 januari

  • 10:00

    DVG 3

    Avanti'31 3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Avesteyn 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark Avesteyn

  • 11:00

    VOW 3

    Nulandia 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Boskant 3

    Mariahout 4

    Sportpark De Scheken

  • 12:00

    WEC 3

    Irene 2

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Heeswijk 4

    Sportpark Zuideinderpark

07 februari

  • 09:30

    Nulandia 4

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:00

    Avanti'31 3

    WEC 3

    Sportpark De Molenheide

  • 11:00

    Mariahout 4

    VOW 3

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    Irene 2

    Avesteyn 3

    Sportpark De Laat

  • 11:30

    Heeswijk 4

    Boskant 3

    Sportpark De Balledonk

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    DVG 3

    Sportpark Prins W. Alexander

28 februari

  • 10:00

    DVG 3

    Boskant 3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Avanti'31 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Molenheide

  • 11:00

    Avesteyn 3

    Nulandia 4

    Sportpark Avesteyn

  • 11:00

    VOW 3

    Heeswijk 4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:00

    Irene 2

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    WEC 3

    Mariahout 4

    Sportpark De Glorie

07 maart

  • 09:30

    Nulandia 4

    Irene 2

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:00

    Mariahout 4

    DVG 3

    Sportpark De Heibunders

  • 11:30

    Heeswijk 4

    Avesteyn 3

    Sportpark De Balledonk

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    WEC 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    Boskant 3

    Avanti'31 3

    Sportpark De Scheken

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    VOW 3

    Sportpark Zuideinderpark

21 maart

  • 09:30

    Nulandia 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:00

    Avanti'31 3

    Mariahout 4

    Sportpark De Molenheide

  • 11:00

    Avesteyn 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark Avesteyn

  • 11:00

    VOW 3

    DVG 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:30

    Heeswijk 4

    Irene 2

    Sportpark De Balledonk

  • 12:00

    Boskant 3

    WEC 3

    Sportpark De Scheken

28 maart

  • 10:00

    DVG 3

    Heeswijk 4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Avesteyn 3

    Avanti'31 3

    Sportpark Avesteyn

  • 11:00

    Irene 2

    Mariahout 4

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    VOW 3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    WEC 3

    Nulandia 4

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Boskant 3

    Sportpark Zuideinderpark

11 april

  • 10:00

    DVG 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Avanti'31 3

    Irene 2

    Sportpark De Molenheide

  • 11:00

    Mariahout 4

    Avesteyn 3

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    VOW 3

    WEC 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:30

    Heeswijk 4

    Nulandia 4

    Sportpark De Balledonk

  • 12:00

    Boskant 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Scheken

18 april

  • 09:30

    Nulandia 4

    Avanti'31 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:00

    Avesteyn 3

    VOW 3

    Sportpark Avesteyn

  • 11:00

    Irene 2

    Boskant 3

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Heeswijk 4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    WEC 3

    DVG 3

    Sportpark De Glorie

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Mariahout 4

    Sportpark Zuideinderpark

25 april

  • 10:00

    DVG 3

    Nulandia 4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Avanti'31 3

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark De Molenheide

  • 11:00

    Mariahout 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    VOW 3

    Irene 2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:30

    Heeswijk 4

    WEC 3

    Sportpark De Balledonk

  • 12:00

    Boskant 3

    Avesteyn 3

    Sportpark De Scheken

09 mei

  • 09:30

    Nulandia 4

    Boskant 3

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:00

    Avesteyn 3

    DVG 3

    Sportpark Avesteyn

  • 11:00

    VOW 3

    Avanti'31 3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:00

    Irene 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Sportpark De Laat

  • 11:30

    Heeswijk 4

    Mariahout 4

    Sportpark De Balledonk

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 4

    WEC 3

    Sportpark Zuideinderpark

16 mei

  • 10:00

    DVG 3

    Irene 2

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:00

    Avanti'31 3

    Heeswijk 4

    Sportpark De Molenheide

  • 11:00

    Mariahout 4

    Nulandia 4

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Boskant 3

    VOW 3

    Sportpark De Scheken

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Schijndel/DE WIT 4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 12:00

    WEC 3

    Avesteyn 3

    Sportpark De Glorie

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Rood Wit'62 6

3

6

2

0

1

11

6

+5

0

2

ASV'33 5

2

4

1

1

0

5

3

+2

0

3

Mariahout 4

3

4

1

1

1

7

7

0

0

4

Stiphout Vooruit 3

2

0

0

0

2

2

9

-7

0

Programma beker

08 oktober

  • 20:00

    ASV'33 5

    Stiphout Vooruit 3

    Sportpark De Hut

Uitslagen beker

12 september

  • 18:00

    Mariahout 4

    Rood Wit'62 6

    Sportpark De Heibunders

    2 - 4

06 september

  • 11:00

    Stiphout Vooruit 3

    Rood Wit'62 6

    Sportpark Molenven

    0 - 5

  • 10:00

    ASV'33 5

    Mariahout 4

    Sportpark De Hut

    1 - 1

30 augustus

  • 11:00

    Rood Wit'62 6

    ASV'33 5

    Sportpark de Rijpel

    2 - 4

  • 10:30

    Mariahout 4

    Stiphout Vooruit 3

    Sportpark De Heibunders

    4 - 2

TEAM INFO

Spelers

Mark Bouw, Twan Corsten, Bart Donkers, Geert van Doorn, Maarten Gilsing, Geert van Gorp, Jan van Heeswijk, Rick van den Heuvel, Serge van Hout, Johan Huybers, Luuk Leenders, Michel Leenders, Stefan Leenders, Gijs van Lieshout, Hans van Stiphout, Niek van Uden, Jordi Stoop

Staf

Leider: Arno Leenders

Grensrechter: Jan Leenders

Training

Donderdag van 19.30 uur tot 21.00 uur

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign