Mariahout 2

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

17 november

  • 11:45

    Erp 3

    Rood Wit'62 2

    Sportpark Den Uil

    6 - 0

  • 11:30

    ASV'33 2

    Mariahout 2

    Sportpark De Hut

    2 - 1

  • 11:00

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Sparta'25 3

    Sportpark de Braak

    4 - 1

  • 11:00

    UDI'19/CSU 3

    Mierlo Hout 3

    Sportpark Parkzicht

    3 - 4

  • 11:00

    Deurne 3

    Bruheze 2

    Sportpark De Kranenmortel

    4 - 3

10 november

  • 12:00

    Bruheze 2

    UDI'19/CSU 3

    Sportpark Espendonk

    5 - 4

  • 12:00

    Mierlo Hout 3

    ASV'33 2

    Sportpark De Beemd

    3 - 1

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Sportpark Den Eimert

    3 - 1

  • 11:30

    Mariahout 2

    Erp 3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 2

  • 10:00

    Sparta'25 3

    Deurne 3

    Sportpark 't Heereind

    3 - 2

03 november

  • 12:00

    Bruheze 2

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Sportpark Espendonk

    2 - 2

  • 12:00

    Deurne 3

    UDI'19/CSU 3

    Sportpark De Kranenmortel

    4 - 0

  • 11:30

    Mariahout 2

    Rood Wit'62 2

    Sportpark De Heibunders

    7 - 1

  • 10:00

    Sparta'25 3

    Mierlo Hout 3

    Sportpark 't Heereind

    2 - 1

27 oktober

  • 12:00

    Mierlo Hout 3

    Bruheze 2

    Sportpark De Beemd

    5 - 1

  • 12:00

    Erp 3

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Sportpark Den Uil

    1 - 1

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Sparta'25 3

    Sportpark Den Eimert

    0 - 1

  • 11:00

    UDI'19/CSU 3

    Mariahout 2

    Sportpark Parkzicht

    2 - 0

  • 11:00

    Rood Wit'62 2

    Deurne 3

    Sportpark de Rijpel

    0 - 1

15 oktober

  • 20:00

    Deurne 3

    ASV'33 2

    Sportpark Leeuwkensbroek

    5 - 3

13 oktober

  • 12:00

    Bruheze 2

    Erp 3

    Sportpark Espendonk

    1 - 3

  • 11:30

    Mariahout 2

    Mierlo Hout 3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 2

  • 11:30

    ASV'33 2

    UDI'19/CSU 3

    Sportpark De Hut

    3 - 1

  • 11:00

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Deurne 3

    Sportpark de Braak

    6 - 3

  • 11:00

    Rood Wit'62 2

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Sportpark de Rijpel

    1 - 7

06 oktober

  • 12:00

    Mierlo Hout 3

    Rood Wit'62 2

    Sportpark De Beemd

    5 - 4

  • 12:00

    Erp 3

    Sparta'25 3

    Sportpark Den Uil

    4 - 2

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Mariahout 2

    Sportpark Den Eimert

    3 - 1

  • 11:00

    UDI'19/CSU 3

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Sportpark Parkzicht

    2 - 2

29 september

  • 12:00

    Bruheze 2

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Sportpark Espendonk

    1 - 1

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Erp 3

    Sportpark Den Eimert

    2 - 1

  • 11:30

    Mariahout 2

    Deurne 3

    Sportpark De Heibunders

    1 - 3

  • 11:00

    Rood Wit'62 2

    UDI'19/CSU 3

    Sportpark de Rijpel

    1 - 3

  • 10:00

    Sparta'25 3

    ASV'33 2

    Sportpark 't Heereind

    7 - 0

22 september

  • 13:00

    Deurne 3

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Sportpark Leeuwkensbroek

    1 - 4

  • 12:00

    Erp 3

    Mierlo Hout 3

    Sportpark Den Uil

    6 - 2

  • 11:30

    ASV'33 2

    Bruheze 2

    Sportpark De Hut

    1 - 2

  • 11:00

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Rood Wit'62 2

    Sportpark de Braak

    5 - 0

  • 11:00

    UDI'19/CSU 3

    Sparta'25 3

    Sportpark Parkzicht

    1 - 3

0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Nijnsel/TVE Reclame 2

7

16

5

1

1

21

8

+13

0

2

Sparta'25 3

7

15

5

0

2

19

12

+7

0

3

Deurne 3

8

15

5

0

3

23

20

+3

0

4

Erp 3

7

13

4

1

2

23

11

+12

0

5

ST MULO/SC Helmondia 2

7

12

3

3

1

20

11

+9

0

6

Mierlo Hout 3

7

12

4

0

3

22

20

+2

0

7

Mariahout 2

7

9

3

0

4

16

15

+1

0

8

Bruheze 2

7

8

2

2

3

15

20

-5

0

9

UDI'19/CSU 3

8

7

2

1

5

16

22

-6

0

10

ASV'33 2

6

6

2

0

4

10

19

-9

0

11

Rood Wit'62 2

7

0

0

0

7

7

34

-27

0

0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)

24 november

  • 10:00

    Sparta'25 3

    Rood Wit'62 2

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    ST MULO/SC Helmondia 2

    ASV'33 2

    Sportpark de Braak

  • 12:00

    Bruheze 2

    Mariahout 2

    Sportpark Espendonk

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Mierlo Hout 3

    Sportpark Den Eimert

  • 13:00

    Deurne 3

    Erp 3

    Sportpark Leeuwkensbroek

01 december

  • 11:30

    Mariahout 2

    Sparta'25 3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Mierlo Hout 3

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Sportpark De Beemd

  • 12:00

    Erp 3

    UDI'19/CSU 3

    Sportpark Den Uil

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    ASV'33 2

    Sportpark Den Eimert

  • 12:30

    Rood Wit'62 2

    Bruheze 2

    Sportpark de Rijpel

08 december

  • 11:00

    UDI'19/CSU 3

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Mariahout 2

    Sportpark de Braak

  • 11:30

    ASV'33 2

    Rood Wit'62 2

    Sportpark De Hut

  • 12:00

    Bruheze 2

    Sparta'25 3

    Sportpark Espendonk

  • 13:00

    Deurne 3

    Mierlo Hout 3

    Sportpark Leeuwkensbroek

15 december

  • 11:30

    ASV'33 2

    Erp 3

    Sportpark De Hut

02 februari

  • 10:00

    Sparta'25 3

    UDI'19/CSU 3

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    Rood Wit'62 2

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Sportpark de Rijpel

  • 12:00

    Mierlo Hout 3

    Erp 3

    Sportpark De Beemd

  • 12:00

    Bruheze 2

    ASV'33 2

    Sportpark Espendonk

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Deurne 3

    Sportpark Den Eimert

09 februari

  • 11:00

    UDI'19/CSU 3

    Bruheze 2

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Sportpark de Braak

  • 11:30

    ASV'33 2

    Mierlo Hout 3

    Sportpark De Hut

  • 12:00

    Erp 3

    Mariahout 2

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    Deurne 3

    Sparta'25 3

    Sportpark Leeuwkensbroek

16 februari

  • 10:00

    Sparta'25 3

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    UDI'19/CSU 3

    ASV'33 2

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Rood Wit'62 2

    Erp 3

    Sportpark de Rijpel

  • 12:00

    Bruheze 2

    Deurne 3

    Sportpark Espendonk

  • 12:00

    Mierlo Hout 3

    Mariahout 2

    Sportpark De Beemd

01 maart

  • 10:00

    Sparta'25 3

    Bruheze 2

    Sportpark 't Heereind

08 maart

  • 11:00

    ST MULO/SC Helmondia 2

    UDI'19/CSU 3

    Sportpark de Braak

  • 11:30

    Mariahout 2

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Sportpark De Heibunders

  • 11:30

    ASV'33 2

    Sparta'25 3

    Sportpark De Hut

  • 12:00

    Erp 3

    Bruheze 2

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    Deurne 3

    Rood Wit'62 2

    Sportpark Leeuwkensbroek

15 maart

  • 10:00

    Sparta'25 3

    Erp 3

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    Rood Wit'62 2

    Mariahout 2

    Sportpark de Rijpel

  • 11:00

    UDI'19/CSU 3

    Deurne 3

    Sportpark Parkzicht

  • 11:30

    ASV'33 2

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Sportpark De Hut

  • 12:00

    Mierlo Hout 3

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Sportpark De Beemd

29 maart

  • 11:00

    Rood Wit'62 2

    Sparta'25 3

    Sportpark de Rijpel

  • 11:30

    Mariahout 2

    Bruheze 2

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Mierlo Hout 3

    Deurne 3

    Sportpark De Beemd

  • 12:00

    Erp 3

    ASV'33 2

    Sportpark Den Uil

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    UDI'19/CSU 3

    Sportpark Den Eimert

05 april

  • 10:00

    Sparta'25 3

    Mariahout 2

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    UDI'19/CSU 3

    Erp 3

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Mierlo Hout 3

    Sportpark de Braak

  • 11:30

    ASV'33 2

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Sportpark De Hut

  • 12:00

    Bruheze 2

    Rood Wit'62 2

    Sportpark Espendonk

19 april

  • 11:30

    Mariahout 2

    ASV'33 2

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Mierlo Hout 3

    UDI'19/CSU 3

    Sportpark De Beemd

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Rood Wit'62 2

    Sportpark Den Eimert

  • 13:00

    Deurne 3

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Sportpark Leeuwkensbroek

10 mei

  • 11:00

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Bruheze 2

    Sportpark de Braak

  • 11:00

    Rood Wit'62 2

    Mierlo Hout 3

    Sportpark de Rijpel

  • 11:30

    Mariahout 2

    UDI'19/CSU 3

    Sportpark De Heibunders

  • 11:30

    ASV'33 2

    Deurne 3

    Sportpark De Hut

  • 12:00

    Erp 3

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Sportpark Den Uil

17 mei

  • 10:00

    Sparta'25 3

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Sportpark 't Heereind

  • 11:00

    UDI'19/CSU 3

    Rood Wit'62 2

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Erp 3

    Sportpark de Braak

  • 12:00

    Bruheze 2

    Mierlo Hout 3

    Sportpark Espendonk

  • 13:00

    Deurne 3

    Mariahout 2

    Sportpark Leeuwkensbroek

24 mei

  • 11:00

    Rood Wit'62 2

    ASV'33 2

    Sportpark de Rijpel

  • 11:30

    Mariahout 2

    ST MULO/SC Helmondia 2

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Mierlo Hout 3

    Sparta'25 3

    Sportpark De Beemd

  • 12:00

    Erp 3

    Deurne 3

    Sportpark Den Uil

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Bruheze 2

    Sportpark Den Eimert

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

DAW Schaijk 3

3

7

2

1

0

7

3

+4

0

2

Schijndel/DE WIT 2

3

6

2

0

1

10

5

+5

0

3

Blauw Geel'38/JUMBO 3

3

3

1

0

2

6

9

-3

0

4

Mariahout 2

3

1

0

1

2

4

10

-6

0

Uitslagen beker

15 september

  • 12:00

    DAW Schaijk 3

    Mariahout 2

    Sportpark Den Heuvel

    2 - 2

  • 11:00

    Schijndel/DE WIT 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Sportpark Zuideinderpark

    5 - 2

10 september

  • 20:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    DAW Schaijk 3

    Sportpark Prins W. Alexander

    0 - 2

08 september

  • 12:00

    DAW Schaijk 3

    Schijndel/DE WIT 2

    Sportpark Den Heuvel

    3 - 1

  • 11:30

    Mariahout 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    Sportpark De Heibunders

    2 - 4

01 september

  • 11:00

    Schijndel/DE WIT 2

    Mariahout 2

    Sportpark Zuideinderpark

    4 - 0

TEAM INFO

Mariahout 2

Spelers

Tim Aarts, Tim Barten, Stijn van de Bogaard, Tom van de Bogaard, Roy van den Broek, Swen van den Broek, Stan Brugmans, Stijn van de  Burgt, Lorenzo Deben, Roy van Dijk, Luuk Fransen, Noël van Goor, Freek Habraken, Tom Hagelaars,(k) Tom van Hoof, Kevin Ketelaars, Tom van der Kruissen, Danny van de Laar, Jeffrey Leenders, Jens Leenders, Teun Maas, Loran van de Rijt,(k) Coen Roestenburg, Luc van Rooi, Aron van Rossum, Noah van Rossum, Pim Scheepers, Sander Scheepers, Dennis Veldpaus, Rob Wagemans, Huib van Zutphen.

Staf

Trainer: 
Ludwig Maas

Leider: 
Jochem ketelaars

Grensrechter:
Twan van Hoof

Training

Dinsdag van 19.30 uur tot 21.00 uur
Donderdag van 19.30 uur tot 21.00 uur

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio