Mariahout 1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

01 december

  • 14:30

    RKGSV 1

    EMK 1

    Sportpark Gerwen

    1 - 3

  • 14:30

    Mifano 1

    Milheezer Boys 1

    Sportpark De Ark

    5 - 0

  • 14:30

    HVV Helmond 1

    Rood Wit'62 1

    Sportpark Houtsdonk

    2 - 1

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Bavos 1

    Sportpark de Hondsheuvels

    3 - 3

  • 14:00

    ASV'33 1

    ELI 1

    Sportpark De Hut

    2 - 0

  • 14:00

    Mariahout 1

    Stiphout Vooruit 1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 10

  • 14:00

    MULO 1

    S.V. Brandevoort 1

    Sportpark de Braak

    1 - 0

24 november

  • 14:30

    EMK 1

    Mifano 1

    Sportpark Wettenseind

    2 - 0

  • 14:30

    Milheezer Boys 1

    ASV'33 1

    Sportpark 't Rooi

    4 - 0

  • 14:30

    Rood Wit'62 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark de Rijpel

    4 - 1

  • 14:30

    Bavos 1

    RKGSV 1

    Sportpark Geneneind

    0 - 3

  • 14:30

    Stiphout Vooruit 1

    MULO 1

    Sportpark Molenven

    3 - 4

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    Mariahout 1

    sportpark Brandevoort

    3 - 1

  • 14:30

    ELI 1

    HVV Helmond 1

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 4

17 november

  • 14:30

    Mifano 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Ark

    2 - 0

  • 14:00

    ASV'33 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Hut

    1 - 0

10 november

  • 14:30

    RKGSV 1

    ASV'33 1

    Sportpark Gerwen

    1 - 1

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Stiphout Vooruit 1

    Sportpark de Hondsheuvels

    3 - 5

  • 14:30

    HVV Helmond 1

    Milheezer Boys 1

    Sportpark Houtsdonk

    3 - 1

  • 14:30

    Rood Wit'62 1

    EMK 1

    Sportpark de Rijpel

    3 - 1

  • 14:30

    Bavos 1

    ELI 1

    Sportpark Geneneind

    4 - 2

  • 14:30

    Mifano 1

    S.V. Brandevoort 1

    Sportpark De Ark

    2 - 2

  • 14:00

    Mariahout 1

    MULO 1

    Sportpark De Heibunders

    3 - 2

03 november

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    RKGSV 1

    Sportpark de Hondsheuvels

    6 - 1

  • 14:30

    Milheezer Boys 1

    Bavos 1

    Sportpark 't Rooi

    2 - 0

  • 14:30

    Stiphout Vooruit 1

    EMK 1

    Sportpark Molenven

    5 - 2

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    ELI 1

    sportpark Brandevoort

    4 - 1

  • 14:00

    ASV'33 1

    Mifano 1

    Sportpark De Hut

    1 - 2

  • 14:00

    MULO 1

    Rood Wit'62 1

    Sportpark de Braak

    4 - 3

  • 14:00

    Mariahout 1

    HVV Helmond 1

    Sportpark De Heibunders

    4 - 1

27 oktober

  • 14:30

    EMK 1

    ASV'33 1

    Sportpark Wettenseind

    1 - 1

  • 14:30

    Bavos 1

    S.V. Brandevoort 1

    Sportpark Geneneind

    0 - 3

  • 14:30

    HVV Helmond 1

    MULO 1

    Sportpark Houtsdonk

    7 - 3

  • 14:30

    RKGSV 1

    Stiphout Vooruit 1

    Sportpark Gerwen

    3 - 0

  • 14:30

    Rood Wit'62 1

    Mariahout 1

    Sportpark de Rijpel

    5 - 1

  • 14:30

    ELI 1

    Milheezer Boys 1

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 0

20 oktober

  • 14:30

    Milheezer Boys 1

    RKGSV 1

    Sportpark 't Rooi

    1 - 1

  • 14:30

    Stiphout Vooruit 1

    Bavos 1

    Sportpark Molenven

    3 - 3

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    HVV Helmond 1

    Sportpark de Hondsheuvels

    1 - 2

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    Rood Wit'62 1

    sportpark Brandevoort

    0 - 4

  • 14:30

    ELI 1

    EMK 1

    Sportpark 't Luytelaar

    1 - 1

  • 14:00

    MULO 1

    Mifano 1

    Sportpark de Braak

    0 - 4

  • 14:00

    ASV'33 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Hut

13 oktober

  • 14:30

    Bavos 1

    ASV'33 1

    Sportpark Geneneind

    3 - 1

  • 14:30

    RKGSV 1

    MULO 1

    Sportpark Gerwen

    2 - 1

  • 14:30

    EMK 1

    Milheezer Boys 1

    Sportpark Wettenseind

    0 - 3

  • 14:30

    Mifano 1

    ELI 1

    Sportpark De Ark

    1 - 2

  • 14:30

    HVV Helmond 1

    S.V. Brandevoort 1

    Sportpark Houtsdonk

    4 - 4

  • 14:30

    Rood Wit'62 1

    Stiphout Vooruit 1

    Sportpark de Rijpel

    2 - 1

  • 14:00

    Mariahout 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 5

06 oktober

  • 14:30

    Stiphout Vooruit 1

    Mifano 1

    Sportpark Molenven

    1 - 1

  • 14:30

    EMK 1

    Bavos 1

    Sportpark Wettenseind

    2 - 1

  • 14:30

    Milheezer Boys 1

    Mariahout 1

    Sportpark 't Rooi

    2 - 3

  • 14:30

    ELI 1

    Rood Wit'62 1

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 5

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    RKGSV 1

    sportpark Brandevoort

    1 - 2

  • 14:00

    ASV'33 1

    HVV Helmond 1

    Sportpark De Hut

    1 - 3

  • 14:00

    MULO 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark de Braak

    1 - 3

29 september

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    EMK 1

    Sportpark de Hondsheuvels

    5 - 0

  • 14:30

    Stiphout Vooruit 1

    ASV'33 1

    Sportpark Molenven

    3 - 2

  • 14:30

    HVV Helmond 1

    Mifano 1

    Sportpark Houtsdonk

    2 - 0

  • 14:30

    Rood Wit'62 1

    RKGSV 1

    Sportpark de Rijpel

    1 - 0

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    Milheezer Boys 1

    sportpark Brandevoort

    5 - 0

  • 14:00

    Mariahout 1

    Bavos 1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 0

  • 14:00

    MULO 1

    ELI 1

    Sportpark de Braak

    5 - 0

22 september

  • 14:30

    RKGSV 1

    Mariahout 1

    Sportpark Gerwen

    2 - 2

  • 14:30

    Milheezer Boys 1

    Stiphout Vooruit 1

    Sportpark 't Rooi

    0 - 5

  • 14:30

    Bavos 1

    MULO 1

    Sportpark Geneneind

    2 - 1

  • 14:30

    EMK 1

    HVV Helmond 1

    Sportpark Wettenseind

    1 - 6

  • 14:30

    Mifano 1

    Rood Wit'62 1

    Sportpark De Ark

    5 - 1

  • 14:00

    ASV'33 1

    S.V. Brandevoort 1

    Sportpark De Hut

    0 - 2

  • 14:00

    ELI 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 2

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

HVV Helmond 1

10

25

8

1

1

34

19

+15

0

2

Rood Wit'62 1

10

21

7

0

3

29

15

+14

0

3

Stiphout Vooruit 1

10

17

5

2

3

36

21

+15

0

4

Mifano 1

10

17

5

2

3

22

11

+11

0

5

S.V. Brandevoort 1

10

17

5

2

3

24

15

+9

0

6

Woenselse Boys 1

10

16

5

1

4

29

19

+10

0

7

RKGSV 1

10

15

4

3

3

16

16

0

0

8

Bavos 1

10

12

3

3

4

16

20

-4

0

9

MULO 1

10

12

4

0

6

22

27

-5

0

10

Milheezer Boys 1

10

11

3

2

5

13

22

-9

0

11

EMK 1

10

11

3

2

5

13

26

-13

0

12

Mariahout 1

10

11

3

2

5

16

31

-15

0

13

ASV'33 1

10

8

2

2

6

10

19

-9

0

14

ELI 1

10

5

1

2

7

9

28

-19

0

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

08 december

  • 14:00

    ASV'33 1

    MULO 1

    Sportpark De Hut

  • 14:00

    Milheezer Boys 1

    Rood Wit'62 1

    Sportpark 't Rooi

  • 14:00

    Bavos 1

    Mifano 1

    Sportpark Geneneind

  • 14:00

    EMK 1

    Mariahout 1

    Sportpark Wettenseind

  • 14:00

    Stiphout Vooruit 1

    HVV Helmond 1

    Sportpark Molenven

  • 14:00

    ELI 1

    RKGSV 1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    Woenselse Boys 1

    sportpark Brandevoort

15 december

  • 14:00

    MULO 1

    EMK 1

    Sportpark de Braak

  • 14:00

    Mariahout 1

    ELI 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    Stiphout Vooruit 1

    S.V. Brandevoort 1

    Sportpark Molenven

  • 14:00

    RKGSV 1

    Mifano 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:00

    HVV Helmond 1

    Bavos 1

    Sportpark Houtsdonk

  • 14:00

    Woenselse Boys 1

    Milheezer Boys 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Rood Wit'62 1

    ASV'33 1

    Sportpark de Rijpel

26 januari

  • 14:00

    ASV'33 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark De Hut

  • 14:30

    RKGSV 1

    HVV Helmond 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Bavos 1

    Rood Wit'62 1

    Sportpark Geneneind

  • 14:30

    Mifano 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Ark

  • 14:30

    EMK 1

    S.V. Brandevoort 1

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    Milheezer Boys 1

    MULO 1

    Sportpark 't Rooi

  • 14:30

    ELI 1

    Stiphout Vooruit 1

    Sportpark 't Luytelaar

02 februari

  • 14:00

    Mariahout 1

    RKGSV 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    MULO 1

    Bavos 1

    Sportpark de Braak

  • 14:30

    Stiphout Vooruit 1

    Milheezer Boys 1

    Sportpark Molenven

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Mifano 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Rood Wit'62 1

    ELI 1

    Sportpark de Rijpel

  • 14:30

    HVV Helmond 1

    EMK 1

    Sportpark Houtsdonk

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    ASV'33 1

    sportpark Brandevoort

09 februari

  • 14:00

    ASV'33 1

    EMK 1

    Sportpark De Hut

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Mariahout 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Milheezer Boys 1

    HVV Helmond 1

    Sportpark 't Rooi

  • 14:30

    RKGSV 1

    Rood Wit'62 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Bavos 1

    Stiphout Vooruit 1

    Sportpark Geneneind

  • 14:30

    Mifano 1

    MULO 1

    Sportpark De Ark

  • 14:30

    ELI 1

    S.V. Brandevoort 1

    Sportpark 't Luytelaar

16 februari

  • 14:00

    Mariahout 1

    Milheezer Boys 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    MULO 1

    RKGSV 1

    Sportpark de Braak

  • 14:30

    HVV Helmond 1

    ASV'33 1

    Sportpark Houtsdonk

  • 14:30

    Stiphout Vooruit 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark Molenven

  • 14:30

    EMK 1

    ELI 1

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    Rood Wit'62 1

    Mifano 1

    Sportpark de Rijpel

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    Bavos 1

    sportpark Brandevoort

08 maart

  • 14:00

    ASV'33 1

    Stiphout Vooruit 1

    Sportpark De Hut

  • 14:00

    Mariahout 1

    Rood Wit'62 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Bavos 1

    EMK 1

    Sportpark Geneneind

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    MULO 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    RKGSV 1

    S.V. Brandevoort 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Milheezer Boys 1

    ELI 1

    Sportpark 't Rooi

  • 14:30

    Mifano 1

    HVV Helmond 1

    Sportpark De Ark

15 maart

  • 14:00

    MULO 1

    Mariahout 1

    Sportpark de Braak

  • 14:00

    ASV'33 1

    Milheezer Boys 1

    Sportpark De Hut

  • 14:30

    Stiphout Vooruit 1

    RKGSV 1

    Sportpark Molenven

  • 14:30

    HVV Helmond 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark Houtsdonk

  • 14:30

    EMK 1

    Rood Wit'62 1

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    Mifano 1

    sportpark Brandevoort

  • 14:30

    ELI 1

    Bavos 1

    Sportpark 't Luytelaar

22 maart

  • 14:30

    RKGSV 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Mifano 1

    ASV'33 1

    Sportpark De Ark

  • 14:30

    Bavos 1

    HVV Helmond 1

    Sportpark Geneneind

  • 14:30

    Milheezer Boys 1

    S.V. Brandevoort 1

    Sportpark 't Rooi

  • 14:30

    Rood Wit'62 1

    MULO 1

    Sportpark de Rijpel

  • 14:30

    EMK 1

    Stiphout Vooruit 1

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    ELI 1

    Mariahout 1

    Sportpark 't Luytelaar

29 maart

  • 14:00

    ASV'33 1

    Bavos 1

    Sportpark De Hut

  • 14:00

    Mariahout 1

    Mifano 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    MULO 1

    Milheezer Boys 1

    Sportpark de Braak

  • 14:30

    Stiphout Vooruit 1

    ELI 1

    Sportpark Molenven

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    Rood Wit'62 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    HVV Helmond 1

    RKGSV 1

    Sportpark Houtsdonk

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    EMK 1

    sportpark Brandevoort

05 april

  • 14:30

    Milheezer Boys 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark 't Rooi

  • 14:30

    Bavos 1

    Mariahout 1

    Sportpark Geneneind

  • 14:30

    Rood Wit'62 1

    HVV Helmond 1

    Sportpark de Rijpel

  • 14:30

    EMK 1

    MULO 1

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    Mifano 1

    RKGSV 1

    Sportpark De Ark

  • 14:30

    ELI 1

    ASV'33 1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    Stiphout Vooruit 1

    sportpark Brandevoort

19 april

  • 14:00

    MULO 1

    HVV Helmond 1

    Sportpark de Braak

  • 14:00

    Mariahout 1

    ASV'33 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Milheezer Boys 1

    EMK 1

    Sportpark 't Rooi

  • 14:30

    RKGSV 1

    ELI 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    S.V. Brandevoort 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Rood Wit'62 1

    Bavos 1

    Sportpark de Rijpel

  • 14:30

    Mifano 1

    Stiphout Vooruit 1

    Sportpark De Ark

26 april

  • 14:00

    ASV'33 1

    RKGSV 1

    Sportpark De Hut

  • 14:30

    Stiphout Vooruit 1

    Rood Wit'62 1

    Sportpark Molenven

  • 14:30

    Bavos 1

    Milheezer Boys 1

    Sportpark Geneneind

  • 14:30

    EMK 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    HVV Helmond 1

    Mariahout 1

    Sportpark Houtsdonk

  • 14:30

    ELI 1

    Mifano 1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    MULO 1

    sportpark Brandevoort

10 mei

  • 14:00

    MULO 1

    Stiphout Vooruit 1

    Sportpark de Braak

  • 14:00

    Mariahout 1

    EMK 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    ASV'33 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    RKGSV 1

    Milheezer Boys 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Rood Wit'62 1

    S.V. Brandevoort 1

    Sportpark de Rijpel

  • 14:30

    Mifano 1

    Bavos 1

    Sportpark De Ark

  • 14:30

    HVV Helmond 1

    ELI 1

    Sportpark Houtsdonk

17 mei

  • 14:30

    Bavos 1

    Woenselse Boys 1

    Sportpark Geneneind

  • 14:30

    ASV'33 1

    Rood Wit'62 1

    Sportpark De Hut

  • 14:30

    Milheezer Boys 1

    Mifano 1

    Sportpark 't Rooi

  • 14:30

    EMK 1

    RKGSV 1

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    Stiphout Vooruit 1

    Mariahout 1

    Sportpark Molenven

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    HVV Helmond 1

    sportpark Brandevoort

  • 14:30

    ELI 1

    MULO 1

    Sportpark 't Luytelaar

24 mei

  • 14:30

    RKGSV 1

    Bavos 1

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Mariahout 1

    S.V. Brandevoort 1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    MULO 1

    ASV'33 1

    Sportpark de Braak

  • 14:30

    Woenselse Boys 1

    ELI 1

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    HVV Helmond 1

    Stiphout Vooruit 1

    Sportpark Houtsdonk

  • 14:30

    Rood Wit'62 1

    Milheezer Boys 1

    Sportpark de Rijpel

  • 14:30

    Mifano 1

    EMK 1

    Sportpark De Ark

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Nijnsel/TVE Reclame 1

3

9

3

0

0

11

1

+10

0

2

Mariahout 1

3

6

2

0

1

8

4

+4

0

3

VOW 1

3

3

1

0

2

3

10

-7

0

4

RKVV Keldonk 1

3

0

0

0

3

3

10

-7

0

Uitslagen beker

15 september

  • 14:30

    RKVV Keldonk 1

    VOW 1

    Sportpark De Koulberg

    2 - 3

  • 14:00

    Mariahout 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 3

08 september

  • 14:30

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    VOW 1

    Sportpark Den Eimert

    5 - 0

  • 11:30

    Mariahout 1

    RKVV Keldonk 1

    Sportpark De Heibunders

    4 - 1

01 september

  • 14:30

    RKVV Keldonk 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    Sportpark De Koulberg

    0 - 3

31 augustus

  • 18:00

    VOW 1

    Mariahout 1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    0 - 3

TEAM INFO

Mariahout 1

Spelers

Tim Aarts, Tim Barten, Stijn van de Bogaard, Tom van de Bogaard, Roy van den Broek, Swen van den Broek, Stan Brugmans, Stijn van de  Burgt, Lorenzo Deben, Roy van Dijk, Luuk Fransen, Noël van Goor, Freek Habraken, Tom Hagelaars,(k) Tom van Hoof, Kevin Ketelaars, Tom van der Kruissen, Danny van de Laar, Jeffrey Leenders, Jens Leenders, Teun Maas, Loran van de Rijt,(k) Coen Roestenburg, Luc van Rooi, Aron van Rossum, Noah van Rossum, Pim Scheepers, Sander Scheepers, Dennis Veldpaus, Rob Wagemans, Huib van Zutphen.

Staf

Trainer: 
Wilko Verhoeven

Assistent trainer: 
Edwin Maas

Leider: Jorlan van Hoof

Grensrechter:
Jorlan van Hoof

Verzorger:
Willy van Stiphout en Henri Bouwmans

Training

Dinsdag van 19.30 uur tot 21.00 uur
Donderdag van 19.30 uur tot 21.00 uur

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio