Mariahout

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

22 oktober

  • 20:00

    WEC

    ELI

    Sportpark De Glorie

18 oktober

  • 14:30

    RKGSV

    Tivoli

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    WEC

    VOW

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    DOSL

    Avesteyn

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    Pusphaira

    Boskant

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Woenselse Boys

    Acht

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    EMK

    DVS

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    ELI

    Mariahout

    Sportpark 't Luytelaar

11 oktober

  • 14:30

    Acht

    Mariahout

    Sportpark De Leeuwenkuil

    6 - 1

  • 14:30

    Avesteyn

    RKGSV

    Sportpark Avesteyn

    2 - 0

  • 14:30

    Tivoli

    EMK

    Sportpark De Heihoef

    5 - 2

  • 14:30

    DOSL

    Pusphaira

    Sportpark De groote Speel

    3 - 1

  • 14:30

    VOW

    Woenselse Boys

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    5 - 2

04 oktober

  • 14:30

    Mariahout

    Tivoli

    Sportpark De Heibunders

    3 - 1

  • 14:30

    RKGSV

    DOSL

    Sportpark Gerwen

    2 - 1

  • 14:30

    DVS

    Avesteyn

    Sportpark De Aalstervelden

    2 - 5

  • 14:30

    Woenselse Boys

    WEC

    Sportpark de Hondsheuvels

    5 - 1

  • 14:30

    Pusphaira

    VOW

    Sportpark de Hondsheuvels

    0 - 6

  • 14:30

    ELI

    Acht

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 5

27 september

  • 14:30

    Acht

    DVS

    Sportpark De Leeuwenkuil

    3 - 1

  • 14:30

    Boskant

    Tivoli

    Sportpark De Scheken

    2 - 0

  • 14:30

    WEC

    EMK

    Sportpark De Glorie

    2 - 3

  • 14:30

    DOSL

    Woenselse Boys

    Sportpark De groote Speel

    1 - 1

  • 14:30

    Pusphaira

    RKGSV

    Sportpark de Hondsheuvels

    0 - 2

  • 14:30

    VOW

    ELI

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    0 - 0

20 september

  • 14:30

    Mariahout

    Boskant

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

  • 14:30

    RKGSV

    WEC

    Sportpark Gerwen

    1 - 1

  • 14:30

    Tivoli

    Avesteyn

    Sportpark De Heihoef

    0 - 4

  • 14:30

    DVS

    VOW

    Sportpark De Aalstervelden

    2 - 3

  • 14:30

    Woenselse Boys

    Pusphaira

    Sportpark de Hondsheuvels

    2 - 1

  • 14:30

    EMK

    Acht

    Sportpark Wettenseind

    3 - 6

  • 14:30

    ELI

    DOSL

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 1

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Acht

4

12

4

0

0

20

5

+15

0

2

VOW

4

10

3

1

0

14

4

+10

0

3

Avesteyn

3

9

3

0

0

11

2

+9

0

4

Woenselse Boys

4

7

2

1

1

10

8

+2

0

5

RKGSV

4

7

2

1

1

5

4

+1

0

6

Boskant

2

4

1

1

0

4

2

+2

0

7

Mariahout

3

4

1

1

1

6

9

-3

0

8

ELI

3

4

1

1

1

2

6

-4

0

9

DOSL

4

4

1

1

2

6

6

0

0

10

EMK

3

3

1

0

2

8

13

-5

0

11

Tivoli

4

3

1

0

3

6

11

-5

0

12

WEC

3

1

0

1

2

4

9

-5

0

13

DVS

3

0

0

0

3

5

11

-6

0

14

Pusphaira

4

0

0

0

4

2

13

-11

0

0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

25 oktober

  • 14:30

    Mariahout

    Woenselse Boys

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Acht

    DOSL

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    Avesteyn

    WEC

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boskant

    RKGSV

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Tivoli

    Pusphaira

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    DVS

    ELI

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    VOW

    EMK

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

29 oktober

  • 19:30

    Boskant

    DVS

    Sportpark De Scheken

01 november

  • 14:30

    RKGSV

    Acht

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    WEC

    Tivoli

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    DOSL

    VOW

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    Woenselse Boys

    DVS

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Pusphaira

    Avesteyn

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    EMK

    Mariahout

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    ELI

    Boskant

    Sportpark 't Luytelaar

08 november

  • 14:30

    Mariahout

    DOSL

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Acht

    WEC

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    Avesteyn

    EMK

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boskant

    Woenselse Boys

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Tivoli

    ELI

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    DVS

    Pusphaira

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    VOW

    RKGSV

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

15 november

  • 14:30

    Avesteyn

    Mariahout

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    EMK

    Boskant

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    Tivoli

    DOSL

    Sportpark De Heihoef

22 november

  • 14:30

    RKGSV

    EMK

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Avesteyn

    ELI

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    WEC

    Boskant

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    DOSL

    DVS

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    Pusphaira

    Acht

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Woenselse Boys

    Tivoli

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW

    Mariahout

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

29 november

  • 14:30

    Mariahout

    WEC

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Acht

    Avesteyn

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    Boskant

    DOSL

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Tivoli

    VOW

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    DVS

    RKGSV

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    EMK

    Pusphaira

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    ELI

    Woenselse Boys

    Sportpark 't Luytelaar

06 december

  • 14:00

    Avesteyn

    Boskant

    Sportpark Avesteyn

  • 14:00

    RKGSV

    Mariahout

    Sportpark Gerwen

  • 14:00

    DOSL

    Tivoli

    Sportpark De groote Speel

  • 14:00

    DVS

    WEC

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:00

    Woenselse Boys

    EMK

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:00

    Pusphaira

    ELI

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:00

    VOW

    Acht

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

13 december

  • 14:00

    Boskant

    VOW

    Sportpark De Scheken

  • 14:00

    Mariahout

    DVS

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    WEC

    Pusphaira

    Sportpark De Glorie

  • 14:00

    Tivoli

    Acht

    Sportpark De Heihoef

  • 14:00

    Woenselse Boys

    Avesteyn

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:00

    EMK

    DOSL

    Sportpark Wettenseind

  • 14:00

    ELI

    RKGSV

    Sportpark 't Luytelaar

17 januari

  • 14:30

    Acht

    Boskant

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    RKGSV

    Woenselse Boys

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    DOSL

    WEC

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    DVS

    Tivoli

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    EMK

    ELI

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    Pusphaira

    Mariahout

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    VOW

    Avesteyn

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

24 januari

  • 14:30

    Mariahout

    EMK

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Avesteyn

    DOSL

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boskant

    Pusphaira

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Tivoli

    RKGSV

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    WEC

    Acht

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Woenselse Boys

    VOW

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    ELI

    DVS

    Sportpark 't Luytelaar

31 januari

  • 14:30

    Acht

    ELI

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    RKGSV

    Avesteyn

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    DOSL

    Mariahout

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    DVS

    Boskant

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    Pusphaira

    Woenselse Boys

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    EMK

    Tivoli

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    VOW

    WEC

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

07 februari

  • 14:30

    Mariahout

    Acht

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Avesteyn

    Tivoli

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    Boskant

    EMK

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    WEC

    RKGSV

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Pusphaira

    DVS

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Woenselse Boys

    DOSL

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    ELI

    VOW

    Sportpark 't Luytelaar

28 februari

  • 14:30

    Acht

    RKGSV

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    Boskant

    Mariahout

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Tivoli

    WEC

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    DOSL

    ELI

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    DVS

    Woenselse Boys

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    EMK

    Avesteyn

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    VOW

    Pusphaira

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

07 maart

  • 14:30

    Mariahout

    VOW

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    RKGSV

    DVS

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Avesteyn

    Acht

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    WEC

    DOSL

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Woenselse Boys

    Boskant

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Pusphaira

    EMK

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    ELI

    Tivoli

    Sportpark 't Luytelaar

14 maart

  • 14:30

    Acht

    Pusphaira

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    Boskant

    WEC

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Tivoli

    Woenselse Boys

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    DOSL

    RKGSV

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    DVS

    Mariahout

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    EMK

    VOW

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    ELI

    Avesteyn

    Sportpark 't Luytelaar

21 maart

  • 14:30

    Mariahout

    Pusphaira

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Acht

    EMK

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    RKGSV

    ELI

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Avesteyn

    DVS

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    WEC

    Woenselse Boys

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    VOW

    Boskant

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

28 maart

  • 14:30

    Mariahout

    Avesteyn

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Boskant

    Acht

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    DVS

    DOSL

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    Woenselse Boys

    ELI

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Pusphaira

    WEC

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    EMK

    RKGSV

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    VOW

    Tivoli

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

11 april

  • 14:30

    Acht

    Woenselse Boys

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    Avesteyn

    Pusphaira

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    RKGSV

    VOW

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Tivoli

    DVS

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    WEC

    Mariahout

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    DOSL

    Boskant

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    ELI

    EMK

    Sportpark 't Luytelaar

18 april

  • 14:30

    Mariahout

    ELI

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Boskant

    Avesteyn

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    DVS

    Acht

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    Pusphaira

    Tivoli

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    Woenselse Boys

    RKGSV

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    EMK

    WEC

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    VOW

    DOSL

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

25 april

  • 14:30

    Acht

    VOW

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    Avesteyn

    Woenselse Boys

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    RKGSV

    Boskant

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Tivoli

    Mariahout

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    WEC

    DVS

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    DOSL

    EMK

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    ELI

    Pusphaira

    Sportpark 't Luytelaar

09 mei

  • 14:30

    Acht

    Tivoli

    Sportpark De Leeuwenkuil

  • 14:30

    Boskant

    ELI

    Sportpark De Scheken

  • 14:30

    Mariahout

    RKGSV

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    WEC

    Avesteyn

    Sportpark De Glorie

  • 14:30

    Pusphaira

    DOSL

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    EMK

    Woenselse Boys

    Sportpark Wettenseind

  • 14:30

    VOW

    DVS

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

16 mei

  • 14:30

    Avesteyn

    VOW

    Sportpark Avesteyn

  • 14:30

    RKGSV

    Pusphaira

    Sportpark Gerwen

  • 14:30

    Tivoli

    Boskant

    Sportpark De Heihoef

  • 14:30

    DOSL

    Acht

    Sportpark De groote Speel

  • 14:30

    DVS

    EMK

    Sportpark De Aalstervelden

  • 14:30

    Woenselse Boys

    Mariahout

    Sportpark de Hondsheuvels

  • 14:30

    ELI

    WEC

    Sportpark 't Luytelaar

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

DVG

3

9

3

0

0

15

1

+14

0

2

Mariahout

3

6

2

0

1

10

4

+6

0

3

RK Deso

3

3

1

0

2

8

15

-7

0

4

Irene

3

0

0

0

3

4

17

-13

0

Uitslagen beker

13 september

  • 14:30

    RK Deso

    DVG

    Sportpark Rusheuvel

    1 - 7

12 september

  • 18:00

    Irene

    Mariahout

    Sportpark De Laat

    1 - 5

06 september

  • 14:30

    RK Deso

    Irene

    Sportpark Rusheuvel

    7 - 3

05 september

  • 18:00

    DVG

    Mariahout

    Sportpark De Roode Bleek

    3 - 0

30 augustus

  • 14:00

    Mariahout

    RK Deso

    Sportpark De Heibunders

    5 - 0

29 augustus

  • 18:00

    Irene

    DVG

    Sportpark De Laat

    0 - 5

TEAM INFO

Spelers

Tim Aarts, Tim Barten, Stijn van de Bogaard, Tom van de Bogaard, Roy van den Broek, Swen van den Broek, Stan Brugmans, Stijn van de  Burgt, Lorenzo Deben, Roy van Dijk, Luuk Fransen, Noël van Goor, Freek Habraken, Tom Hagelaars,(k) Tom van Hoof, Kevin Ketelaars, Tom van der Kruissen, Danny van de Laar, Jeffrey Leenders, Jens Leenders, Teun Maas, Loran van de Rijt,(k) Coen Roestenburg, Luc van Rooi, Aron van Rossum, Noah van Rossum, Pim Scheepers, Sander Scheepers, Dennis Veldpaus, Rob Wagemans, Huib van Zutphen.

Staf

Trainer: Freddy Vermeulen

Assistent trainer: Edwin Maas

Leider: Jorlan van Hoof

Grensrechter: Jorlan van Hoof

Verzorger: Vacature

Training

Dinsdag van 19.30 uur tot 21.00 uur
Donderdag van 19.30 uur tot 21.00 uur

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign