Uitslagen Voetbal Vereniging Mariahout

07 december

  • 14:45

    Boekel Sport JO19-3

    Mariahout JO19-2

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    ASV'33 JO15-1

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    NWC JO19-2

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO15-2

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    Boskant JO12-1

  • 10:00

    sv O.S.S. 1920 JO13-3

    Mariahout JO13-1

  • 10:00

    FC Uden JO10-2

    Mariahout JO10-1

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Sparta'25 JO9-2G

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Boekel Sport JO8-2

  • 09:00

    Venhorst JO11-1

    Mariahout JO11-1G

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Mariahout JO10-2G

  • 08:45

    s.v. Laar JO12-2

    Mariahout JO12-1

01 december

  • 14:00

    Mariahout 1

    Stiphout Vooruit 1

    1 - 10

  • 11:30

    Mariahout 2

    Sparta'25 3

    0 - 4

  • 11:00

    Erp 4

    Mariahout 3

    1 - 1

  • 11:00

    Mariahout 5

    Boerdonk 3

    4 - 1

  • 10:00

    DVG 3

    Mariahout 4

    1 - 0

  • 10:00

    Bavos VR1

    Mariahout VR1

    8 - 2

30 november

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Schijndel/DE WIT JO19-3

    0 - 7

  • 13:00

    DVG JO15-1

    Mariahout JO15-1

    11 - 2

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Mariahout JO15-2G

  • 11:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO12-1

    Mariahout JO12-1

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    ZSV JO12-3

    0 - 8

  • 10:45

    Mariahout JO13-1

    Heeswijk JO13-1G

  • 10:00

    Mariahout JO10-1

    Avanti'31 JO10-2

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    Avesteyn JO10-2

  • 10:00

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1

    Mariahout JO8-1G

  • 09:00

    Bruheze JO9-2

    Mariahout JO9-1G

28 november

  • 19:45

    Mariahout 3

    Ollandia 2

24 november

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    Mariahout 1

    3 - 1

  • 12:00

    Bruheze 2

    Mariahout 2

    1 - 4

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Sparta'25 VR1

    0 - 3

23 november

  • 14:45

    WEC JO19-2

    Mariahout JO19-2

    6 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    ZSV JO19-1

    2 - 6

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    7 - 0

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    0 - 13

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Boskant MO15-1

    2 - 3

  • 11:45

    Avanti'31 JO12-2

    Mariahout JO12-1

  • 11:30

    DAW Schaijk JO13-1

    Mariahout JO13-1

    3 - 1

  • 11:30

    NWC JO12-4

    Mariahout JO12-1

    3 - 0

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    WEC JO11-1

    4 - 2

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Bavos JO9-1

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

  • 09:15

    ASV'33 JO10-1

    Mariahout JO10-1

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Mariahout JO10-2G

21 november

  • 18:30

    Boekel Sport JO13-1

    Mariahout JO13-1

    4 - 0

17 november

  • 14:00

    ASV'33 1

    Mariahout 1

    1 - 0

  • 11:30

    ASV'33 2

    Mariahout 2

    2 - 1

  • 11:00

    Mariahout 3

    ELI 2

    7 - 1

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

    3 - 1

  • 10:30

    Mariahout 4

    Heeswijk 5

    2 - 1

  • 10:00

    Sparta'25 7

    Mariahout 5

    4 - 1

16 november

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

    Mariahout JO19-2

    6 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Stiphout Vooruit JO19-1

    1 - 5

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    4 - 3

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    Erp JO15-2

    4 - 1

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    ELI MO15-1

    5 - 1

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Mariahout JO13-1

    2 - 2

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-4

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    5 - 1

  • 10:00

    Mariahout JO10-1

    DVG JO10-1

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    SJO Helmondia-Mulo JO9-4

  • 10:00

    Erp JO8-2

    Mariahout JO8-1G

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-3

  • 09:30

    VOW JO11-1G

    Mariahout JO11-1G

    1 - 6

  • 09:30

    DVG JO10-2

    Mariahout JO10-2G

10 november

  • 14:00

    Mariahout 1

    MULO 1

    3 - 2

  • 11:30

    Mariahout 2

    Erp 3

    3 - 2

  • 11:00

    VOW 3

    Mariahout 4

    3 - 1

  • 11:00

    Mariahout 5

    ELI 4

    5 - 3

  • 11:00

    Mifano VR1

    Mariahout VR1

    1 - 1

  • 10:30

    Boekel Sport 3

    Mariahout 3

    2 - 3

09 november

  • 15:00

    ST SVSH/SSE JO19-1

    Mariahout JO19-1

    3 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Avesteyn JO19-2

    2 - 2

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Mariahout JO15-2G

    5 - 0

  • 12:30

    Rood Wit'62 JO15-1

    Mariahout JO15-1

    13 - 1

  • 11:30

    Heeswijk JO12-1

    Mariahout JO12-1

  • 11:30

    Irene MO15-1

    Mariahout MO15-1

    0 - 4

  • 11:30

    Deurne JO12-3

    Mariahout JO12-1

    5 - 5

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Erp JO11-2

    15 - 2

  • 10:00

    Gemert JO9-3

    Mariahout JO9-1G

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

  • 08:30

    Gemert JO10-4

    Mariahout JO10-1

03 november

  • 14:00

    Mariahout 1

    HVV Helmond 1

    4 - 1

  • 11:30

    Mariahout 2

    Rood Wit'62 2

    7 - 1

  • 11:00

    Mariahout 3

    Blauw Geel'38/JUMBO 4

    7 - 4

  • 10:30

    Mariahout 4

    Schijndel/DE WIT 6

    1 - 1

  • 10:00

    Erp 7

    Mariahout 5

    4 - 2

  • 10:00

    ASV'33 VR1

    Mariahout VR1

02 november

  • 14:30

    ASV'33 JO19-1

    Mariahout JO19-1

    2 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    WHV JO19-1

    1 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Venhorst JO15-1

    1 - 4

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    2 - 4

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Erp MO15-1

    2 - 0

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    Avesteyn JO12-1

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    VOW JO10-1

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    VOW JO8-1

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-2G

    Mariahout JO11-1G

    3 - 4

  • 09:15

    SJO/SSA VESTA'19 JO10-3

    Mariahout JO10-1

  • 09:00

    SJO Helmondia-Mulo JO9-3

    Mariahout JO9-1G

  • 09:00

    S.V. Brandevoort JO12-6

    Mariahout JO12-1

    1 - 1

27 oktober

  • 14:30

    Rood Wit'62 1

    Mariahout 1

    5 - 1

  • 12:00

    HVCH 7

    Mariahout 3

    4 - 4

  • 11:00

    UDI'19/CSU 3

    Mariahout 2

    2 - 0

  • 11:00

    Irene 2

    Mariahout 4

    0 - 2

  • 11:00

    Mariahout 5

    DVG 6

    3 - 2

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Nijnsel/TVE Reclame VR2

    5 - 1

26 oktober

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Mariahout JO19-2

    4 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    SJO Helmondia-Mulo JO19-2

    2 - 1

  • 13:00

    Boekel Sport JO15-1G

    Mariahout JO15-1

    7 - 3

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Mariahout JO15-2G

    7 - 0

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    Volkel JO13-1

    4 - 6

  • 11:30

    WEC JO12-1

    Mariahout JO12-1

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    SV Someren JO12-3M

    6 - 2

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-2G

    0 - 2

  • 10:00

    Mariahout JO10-1

    Gemert JO10-3

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Gemert JO9-2

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Mariahout JO8-1G

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Mariahout JO10-2G

20 oktober

  • 14:00

    ASV'33 1

    Mariahout 1

  • 11:00

    ELI VR1

    Mariahout VR1

    9 - 0

  • 11:00

    Mariahout 5

    RKPVV 4

    3 - 2

19 oktober

  • 13:00

    ELI MO15-1

    Mariahout MO15-1

    1 - 3

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO11-1

    Mariahout JO11-1G

    5 - 2

13 oktober

  • 14:00

    Mariahout 1

    Woenselse Boys 1

    1 - 5

  • 12:00

    VOW 2

    Mariahout 3

    2 - 6

  • 11:30

    Mariahout 2

    Mierlo Hout 3

    3 - 2

  • 11:00

    Mariahout 5

    Gemert 7

    3 - 2

  • 10:30

    Mariahout 4

    Boskant 3

    7 - 2

12 oktober

  • 14:30

    DVG JO19-1

    Mariahout JO19-1

    6 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    0 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    0 - 10

  • 13:00

    Irene JO15-1

    Mariahout JO15-2G

    7 - 0

  • 11:45

    ZSV JO12-2G

    Mariahout JO12-1

    6 - 0

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    Schijndel/DE WIT JO12-1

  • 10:15

    UDI'19/CSU JO10-3

    Mariahout JO10-1

  • 10:00

    WHV JO11-1

    Mariahout JO11-1G

    4 - 1

  • 10:00

    S.V. Brandevoort JO9-2

    Mariahout JO9-1G

09 oktober

  • 18:30

    Mariahout JO10-2G

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

  • 18:30

    Mariahout JO8-1G

    Heeswijk JO8-1

06 oktober

  • 14:30

    Milheezer Boys 1

    Mariahout 1

    2 - 3

  • 13:00

    Mierlo Hout 7

    Mariahout 5

    5 - 3

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 2

    Mariahout 2

    3 - 1

  • 11:00

    Mariahout 3

    Heeswijk 3

    3 - 4

  • 10:00

    Avesteyn 4

    Mariahout 4

    2 - 1

05 oktober

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Mariahout JO19-2

    6 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    SV Someren JO19-2

    1 - 0

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    DVG JO15-2

    0 - 4

  • 13:00

    SCMH MO15-1

    Mariahout MO15-1

    4 - 3

  • 13:00

    Heeswijk JO15-1

    Mariahout JO15-1

    5 - 3

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    WEC JO13-1

    2 - 2

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    5 - 3

  • 10:00

    Irene JO12-1

    Mariahout JO12-1

  • 10:00

    Mariahout JO10-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO10-4

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Mifano JO9-1G

  • 10:00

    Erp JO8-3

    Mariahout JO8-1G

  • 10:00

    Mariahout JO10-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO10-3

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    Mariahout JO10-2G

29 september

  • 14:00

    Mariahout 1

    Bavos 1

    0 - 0

  • 12:00

    Sparta'25 5

    Mariahout 3

    3 - 2

  • 12:00

    Avanti'31 4

    Mariahout 4

    4 - 3

  • 11:30

    Mariahout 2

    Deurne 3

    1 - 3

  • 11:00

    Mariahout 5

    Nijnsel/TVE Reclame 6

    2 - 1

  • 10:00

    ST Avesteyn/Heeswijk VR3

    Mariahout VR1

    0 - 3

28 september

  • 15:15

    Bruheze JO19-1

    Mariahout JO19-1

    1 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Avanti'31 JO19-2

    0 - 5

  • 13:15

    Mierlo Hout MO15-1

    Mariahout MO15-1

    5 - 2

  • 13:00

    Volkel JO15-1

    Mariahout JO15-1

    14 - 0

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    Mariahout JO15-2G

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    FC Uden JO13-1

    1 - 4

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-3

    Mariahout JO12-1

    11 - 3

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    1 - 2

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-3

    Mariahout JO10-1

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    Sparta'25 JO10-2G

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

  • 08:30

    Mierlo Hout JO9-2

    Mariahout JO9-1G

22 september

  • 14:30

    RKGSV 1

    Mariahout 1

    2 - 2

  • 11:00

    Mariahout 3

    ASV'33 4

    4 - 4

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Schijndel/DE WIT VR1

    1 - 0

  • 11:00

    Mariahout 3

    ASV'33 4

    4 - 4

  • 10:00

    Avanti'31 8

    Mariahout 5

    4 - 6

21 september

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-2

    4 - 3

  • 14:30

    Irene JO19-1

    Mariahout JO19-2

    9 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Avesteyn JO15-1

    0 - 7

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    1 - 5

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    5 - 1

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Mariahout JO13-1

    7 - 0

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO12-4

    2 - 5

  • 10:00

    Mariahout JO10-1

    Odiliapeel/Braks Groep JO10-1

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    ASV'33 JO9-1

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Mariahout JO8-1G

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Mariahout JO10-2G

  • 08:30

    Gemert JO11-3

    Mariahout JO11-1G

    4 - 7

19 september

  • 20:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 6

    Mariahout 3

    7 - 0

15 september

  • 14:00

    Mariahout 1

    Nijnsel/TVE Reclame 1

    1 - 3

  • 12:00

    DAW Schaijk 3

    Mariahout 2

    2 - 2

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys 2

    Mariahout 3

    2 - 5

  • 11:00

    Mariahout VR1

    RKVV Keldonk VR1

    4 - 0

  • 10:30

    Mariahout 4

    Stiphout Vooruit 3

    1 - 1

  • 10:00

    DVG 7

    Mariahout 5

    1 - 5

14 september

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Sparta'25 JO19-2

    3 - 5

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    VOW JO19-1

    0 - 10

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    ASV'33 JO15-1

    2 - 5

  • 13:00

    Sparta'25 JO15-3

    Mariahout JO15-2G

    2 - 1

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Sparta'25 MO15-1

    5 - 1

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-1G

    0 - 5

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    Ollandia JO12-1

    1 - 7

  • 10:00

    SJO Helmondia-Mulo JO10-3

    Mariahout JO10-1

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    Schijndel/DE WIT JO10-3

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    DVG JO9-1

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Mariahout JO8-1G

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-2G

    Mariahout JO11-1G

    5 - 6

08 september

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys VR2

    Mariahout VR1

    4 - 1

  • 11:30

    Mariahout 1

    RKVV Keldonk 1

    4 - 1

  • 11:30

    Mariahout 2

    Blauw Geel'38/JUMBO 3

    2 - 4

  • 11:00

    Mariahout 3

    Boekel Sport 4

    4 - 3

  • 11:00

    SC Helmondia 3

    Mariahout 4

    3 - 1

  • 10:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 35+2

    Mariahout 5

07 september

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    ELI JO19-1

    6 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    1 - 3

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Stiphout Vooruit JO15-2

    5 - 2

  • 12:30

    Mariahout MO15-1

    Irene MO15-1

    8 - 1

  • 12:00

    Erp JO15-3

    Mariahout JO15-2G

    2 - 3

  • 11:30

    WEC JO13-1

    Mariahout JO13-1

    4 - 3

  • 11:00

    Boskant JO12-1

    Mariahout JO12-1

    4 - 6

  • 10:45

    DVG JO8-1

    Mariahout JO8-1G

  • 10:30

    Mariahout JO11-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO11-3

    8 - 2

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Avanti'31 JO9-2

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO10-2

    Mariahout JO10-1

01 september

  • 11:00

    Schijndel/DE WIT 2

    Mariahout 2

    4 - 0

  • 11:00

    Mariahout 5

    Nijnsel/TVE Reclame 4

    7 - 2

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Mierlo Hout VR1

    2 - 2

  • 10:30

    Mariahout 4

    Mierlo Hout 4

    2 - 1

31 augustus

  • 18:00

    VOW 1

    Mariahout 1

    0 - 3

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Mariahout JO19-2

    3 - 3

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO19-2

    Mariahout JO19-1

    3 - 3

  • 13:30

    S.V. Brandevoort MO15-1

    Mariahout MO15-1

    4 - 3

  • 12:30

    ELI JO15-1G

    Mariahout JO15-1

    0 - 5

  • 12:00

    Mariahout JO15-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7

    10 - 0

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    DVG JO13-1G

    0 - 10

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2

    1 - 18

  • 10:00

    Mariahout JO10-1

    Gemert JO10-2

  • 10:00

    WEC JO9-1

    Mariahout JO9-1G

  • 09:30

    VOW JO11-1G

    Mariahout JO11-1G

    1 - 4

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-2G

    Mariahout JO10-2G

10 juni

  • 11:30

    Mariahout 2

    IVO 2

    0 - 5

08 juni

  • 13:00

    Mariahout JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-4

    7 - 1

02 juni

  • 12:00

    MVC'19 2

    Mariahout 2

    2 - 6

01 juni

  • 14:00

    Festilent JO19-1

    Mariahout JO19-1

    5 - 2

30 mei

  • 11:00

    Irene 3

    Mariahout 5

    4 - 4

  • 10:30

    Mariahout 6

    Mifano 4

    2 - 2

27 mei

  • 19:00

    Mariahout JO11-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    6 - 1

  • 19:00

    Mariahout JO11-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    6 - 1

26 mei

  • 14:30

    Mariahout 1

    Stiphout Vooruit 1

    1 - 2

  • 12:00

    Avanti'31 3

    Mariahout 4

    9 - 0

  • 12:00

    Mariahout VR1

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    3 - 8

  • 11:30

    Mariahout 2

    Mierlo Hout 3

    3 - 0

  • 10:30

    Mariahout 6

    DVG 5

    9 - 1

  • 10:00

    DVG 3

    Mariahout 3

    1 - 4

  • 09:30

    Volkel 6

    Mariahout 5

    2 - 1

25 mei

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Mariahout JO19-2

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Margriet JO19-2

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    Venhorst JO17-1

    1 - 4

  • 13:00

    Mariahout JO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-4

    4 - 1

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2G

    Mariahout JO13-1

    5 - 2

  • 10:30

    ZSV JO11-1

    Mariahout JO11-1G

    4 - 4

  • 10:15

    UDI'19/CSU JO13-5

    Mariahout JO13-2G

    3 - 0

23 mei

  • 19:30

    Mariahout 5

    DVG 7

    4 - 0

22 mei

  • 19:00

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    Mariahout JO11-3G

    5 - 3

  • 19:00

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    Mariahout JO11-3G

    5 - 3

  • 18:30

    Mariahout JO8-1G

    UDI'19/CSU JO8-3

  • 18:30

    Sparta'25 JO8-3

    Mariahout JO8-2

21 mei

  • 19:00

    Avanti'31 JO13-2

    Mariahout JO13-2G

    10 - 0

20 mei

  • 19:00

    Mariahout JO9-1G

    Vorstenbossche Boys JO9-1G

19 mei

  • 14:30

    Milheezer Boys 1

    Mariahout 1

    2 - 1

  • 12:00

    Mariahout 5

    FC de Rakt 6

    6 - 3

  • 12:00

    WEC 4

    Mariahout 6

    7 - 1

  • 11:30

    Mariahout 3

    WEC 2

    0 - 3

  • 11:00

    MULO 2

    Mariahout 2

    6 - 2

  • 10:30

    Mariahout 4

    Nijnsel/TVE Reclame 4

    4 - 1

  • 10:00

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    Mariahout VR1

    3 - 1

18 mei

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO19-2

    Mariahout JO19-1

    4 - 6

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

    0 - 5

  • 14:30

    ELI JO17-1

    Mariahout JO17-1

    4 - 1

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-6

    Mariahout JO15-1

    4 - 2

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    3 - 5

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    UDI'19/CSU JO13-2

    2 - 9

  • 11:30

    EVVC JO9-1

    Mariahout JO9-1G

  • 11:00

    Mariahout JO11-1G

    HVV Helmond JO11-1

    8 - 1

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    Mariahout MO13-1

    0 - 1

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    Avesteyn JO11-2

    5 - 1

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    Avesteyn JO11-2

    5 - 1

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Mifano JO8-2G

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Mariahout JO11-2G

    2 - 2

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Mariahout JO11-2G

    2 - 2

  • 08:30

    Margriet JO8-2

    Mariahout JO8-1G

16 mei

  • 18:30

    Mariahout JO19-1

    Schijndel/DE WIT JO19-2

    2 - 0

12 mei

  • 12:00

    MVC 2

    Mariahout 3

    2 - 0

  • 11:30

    Mariahout 2

    SV Venray 3

    4 - 4

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Bavos VR1

    3 - 1

  • 10:30

    Mariahout 6

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    1 - 2

  • 10:00

    SCMH 5

    Mariahout 5

    4 - 1

11 mei

  • 18:30

    Mariahout 1

    ELI 1

    2 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    WEC JO19-1

    4 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    HVCH JO19-5

    2 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    VOW JO17-1

    1 - 10

  • 13:00

    Heeswijk JO15-3

    Mariahout JO15-1

    1 - 4

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Mierlo Hout MO13-1

    3 - 4

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    ELI JO13-1

    4 - 2

  • 11:15

    Irene JO13-1G

    Mariahout JO13-2G

    5 - 4

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    DVG JO11-3

    20 - 0

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    DVG JO11-3

    20 - 0

  • 10:00

    Erp JO11-1

    Mariahout JO11-1G

    1 - 3

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    DVG JO9-2

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Mariahout JO8-2

09 mei

  • 19:30

    Mariahout 6

    Schijndel/DE WIT 8

    2 - 2

08 mei

  • 19:30

    Mariahout JO19-1

    Schijndel/DE WIT JO19-2

    5 - 2

06 mei

  • 19:00

    Mariahout JO11-3G

    Nulandia JO11-2G

    3 - 3

  • 19:00

    Mariahout JO11-3G

    Nulandia JO11-2G

    3 - 3

05 mei

  • 14:30

    MVC 1

    Mariahout 1

    1 - 2

  • 12:00

    Bruheze 2

    Mariahout 2

    4 - 3

  • 12:00

    Mariahout 5

    Handel 5

    2 - 6

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    Mariahout 6

    6 - 3

  • 11:30

    Mariahout 3

    Ollandia 2

    2 - 0

  • 11:00

    Sparta'25 VR1

    Mariahout VR1

    5 - 2

  • 10:30

    Mariahout 4

    Avesteyn 3

    0 - 5

04 mei

  • 15:15

    HVCH JO19-4

    Mariahout JO19-2

    5 - 10

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6

    Mariahout JO17-1

    3 - 2

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Maaskantse Boys MO13-1

    1 - 3

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    2 - 6

  • 11:00

    Nulandia JO13-1

    Mariahout JO13-1

    3 - 1

  • 11:00

    Mariahout JO11-1G

    SJVV JO11-1G

    6 - 1

  • 09:30

    Boekel Sport JO9-2

    Mariahout JO9-1G

  • 09:30

    Boekel Sport JO8-3

    Mariahout JO8-1G

  • 09:00

    Irene JO11-1G

    Mariahout JO11-2G

    1 - 2

  • 09:00

    Irene JO11-1G

    Mariahout JO11-2G

    1 - 2

02 mei

  • 20:00

    DVG 4

    Mariahout 4

    3 - 1

  • 20:00

    VCO 3

    Mariahout 5

    3 - 5

28 april

  • 14:30

    RKGSV 1

    Mariahout 1

    3 - 0

  • 13:00

    Erp 10

    Mariahout 6

    1 - 0

  • 12:00

    Sparta'25 5

    Mariahout 3

    3 - 6

  • 11:00

    Volkel VR1

    Mariahout VR1

    3 - 5

  • 10:30

    Mariahout 4

    Boskant 3

    1 - 0

  • 10:30

    Mariahout 5

    Boerdonk 3

    0 - 2

22 april

  • 14:30

    Mifano 1

    Mariahout 1

    3 - 0

20 april

  • 18:00

    Mariahout 1

    SJVV 1

    5 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    UDI'19/CSU JO17-4

    3 - 3

  • 11:30

    Mierlo Hout MO13-1

    Mariahout MO13-1

18 april

  • 19:30

    DVG 7

    Mariahout 5

    0 - 1

14 april

  • 14:00

    Mariahout 1

    ASV'33 1

    0 - 3

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 4

    Mariahout 3

    2 - 3

  • 12:00

    Boskant 3

    Mariahout 4

    6 - 1

  • 11:30

    Mariahout 2

    Sparta'25 4

    9 - 2

  • 11:00

    Mariahout VR1

    FC de Rakt VR1

    2 - 2

13 april

  • 14:30

    Cito JO19-1

    Mariahout JO19-1

    6 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Avesteyn JO19-2

    1 - 11

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    Erp JO17-2

  • 14:00

    Avesteyn JO15-3

    Mariahout JO15-1

    1 - 4

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    UDI'19/CSU JO13-4

    6 - 2

  • 11:45

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO13-1

    Mariahout MO13-1

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    Boekel Sport JO13-1

    0 - 5

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    5 - 4

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    5 - 4

  • 10:30

    Avanti'31 JO9-2

    Mariahout JO9-1G

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Schijndel/DE WIT JO8-2

  • 09:15

    Bavos JO8-1

    Mariahout JO8-2

  • 08:30

    Gemert JO11-2

    Mariahout JO11-1G

    6 - 3

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Mariahout JO11-3G

    6 - 1

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Mariahout JO11-3G

    6 - 1

07 april

  • 14:30

    Bruheze 1

    Mariahout 1

    0 - 1

  • 12:00

    Nijnsel/TVE Reclame 3

    Mariahout 2

    2 - 2

  • 12:00

    Mariahout 5

    Boekel Sport 8

    4 - 3

  • 11:30

    ELI 4

    Mariahout 6

    5 - 2

  • 11:00

    ASV'33 VR1

    Mariahout VR1

    1 - 1

  • 10:30

    Mariahout 4

    Schijndel/DE WIT 4

    7 - 0

06 april

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Mariahout JO19-2

    6 - 0

  • 14:45

    Boekel Sport JO17-2

    Mariahout JO17-1

    3 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Avesteyn JO19-1

    3 - 0

  • 13:00

    Mariahout JO15-1

    Erp JO15-3

    0 - 2

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1

    3 - 3

  • 12:30

    FC de Rakt JO13-2

    Mariahout JO13-2G

    2 - 5

  • 12:00

    Erp JO13-1

    Mariahout JO13-1

    2 - 4

  • 11:00

    Mariahout JO11-1G

    Mierlo Hout JO11-3

    6 - 1

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    Mariahout JO11-2G

    4 - 5

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    Mariahout JO11-2G

    4 - 5

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    DVG JO9-1

  • 10:00

    Avesteyn JO8-1

    Mariahout JO8-1G

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Rood Wit'62 JO8-2

04 april

  • 18:30

    Mariahout 1

    RKPVV 1

    2 - 4

31 maart

  • 14:00

    Mariahout 1

    Bruheze 1

    0 - 2

  • 12:00

    Heeswijk 6

    Mariahout 6

    4 - 1

  • 11:30

    Mariahout 3

    Rhode/Van Stiphout Bouw 4

    1 - 0

  • 10:30

    Mariahout 5

    Avanti'31 9

    4 - 6

  • 10:00

    Schijndel/DE WIT 4

    Mariahout 4

    1 - 1

  • 10:00

    Mariahout VR1

    Venhorst VR1

    4 - 3

30 maart

  • 15:00

    WHV JO19-1G

    Mariahout JO19-2

    5 - 1

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO19-4

    Mariahout JO19-1

    1 - 4

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Mierlo Hout MO13-1

    3 - 6

  • 11:00

    Mariahout JO11-1G

    Rood Wit'62 JO11-2

    14 - 4

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Heeswijk JO9-1G

  • 10:00

    Gemert JO8-2

    Mariahout JO8-1G

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Mierlo Hout JO8-4

24 maart

  • 14:00

    Mariahout 1

    RKGSV 1

    3 - 1

  • 12:00

    RKVV Keldonk 4

    Mariahout 5

    0 - 2

  • 12:00

    Avanti'31 5

    Mariahout 6

    3 - 1

  • 11:30

    Mariahout 2

    UDI'19/CSU 5

    7 - 3

  • 11:30

    Mariahout 3

    Erp 4

    3 - 1

  • 11:00

    Mifano VR1

    Mariahout VR1

    0 - 2

  • 10:30

    Mariahout 4

    Heeswijk 4

    2 - 6

23 maart

  • 15:00

    ST Herpinia/OKSV JO19-1

    Mariahout JO19-1

    5 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    MOSA'14 JO19-1

    3 - 5

  • 14:30

    Sparta'25 JO17-2

    Mariahout JO17-1

    4 - 2

  • 13:00

    Avanti'31 JO15-3

    Mariahout JO15-1

    0 - 7

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    0 - 2

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Schijndel/DE WIT JO13-4

    4 - 1

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    Stiphout Vooruit JO13-1

    4 - 1

  • 11:00

    Bavos JO11-1G

    Mariahout JO11-1G

    4 - 6

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Avesteyn JO11-2

    5 - 2

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Avesteyn JO11-2

    5 - 2

  • 10:30

    WEC JO9-1

    Mariahout JO9-1G

  • 10:15

    Volkel JO11-2

    Mariahout JO11-3G

    5 - 2

  • 10:15

    Volkel JO11-2

    Mariahout JO11-3G

    5 - 2

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    WEC JO8-1

  • 10:00

    Gemert JO8-4

    Mariahout JO8-2

17 maart

  • 11:00

    Rood Wit'62 2

    Mariahout 2

    2 - 4

  • 10:00

    VCO 3

    Mariahout 5

16 maart

  • 14:30

    DVG JO19-2

    Mariahout JO19-2

    3 - 3

  • 11:45

    Mifano JO13-1

    Mariahout JO13-1

    2 - 5

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    Mariahout JO11-3G

    4 - 1

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-6

    Mariahout JO11-3G

    4 - 1

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    Mariahout JO11-2G

    1 - 2

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO11-4

    Mariahout JO11-2G

    1 - 2

10 maart

  • 14:30

    S.V. Brandevoort 1

    Mariahout 1

    2 - 0

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT 8

    Mariahout 6

    2 - 0

  • 10:30

    Mariahout 4

    Rhode/Van Stiphout Bouw 5

    5 - 2

09 maart

  • 10:30

    Maaskantse Boys MO13-1

    Mariahout MO13-1

    1 - 4

  • 10:30

    Mariahout JO13-2G

    Boekel Sport JO13-1

    0 - 23

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-4

    Mariahout JO11-3G

    4 - 8

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-4

    Mariahout JO11-3G

    4 - 8

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Liessel JO8-1

24 februari

  • 14:30

    Olympia Boys 1

    Mariahout 1

    1 - 2

  • 11:30

    Mariahout 2

    Deurne 3

    5 - 1

  • 11:30

    Mariahout 3

    VOW 2

    2 - 1

  • 10:30

    Mariahout 4

    Blauw Geel'38/JUMBO 7

    3 - 5

  • 10:00

    Erp VR1

    Mariahout VR1

    0 - 2

23 februari

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Mariahout JO17-1

    4 - 1

  • 14:30

    SJO/VITA JO19-1

    Mariahout JO19-1

    3 - 6

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Prinses Irene JO19-2

    0 - 2

  • 13:00

    WEC JO15-2

    Mariahout JO15-1

    1 - 2

  • 12:30

    Maaskantse Boys MO13-1

    Mariahout MO13-1

    2 - 3

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3

    0 - 2

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    Avesteyn JO13-1

    2 - 3

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    UDI'19/CSU JO11-4

    3 - 5

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    UDI'19/CSU JO11-4

    3 - 5

  • 10:00

    Mierlo Hout JO11-2

    Mariahout JO11-1G

    0 - 2

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    DVG JO11-3

    19 - 0

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    DVG JO11-3

    19 - 0

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Avanti'31 JO8-2

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO9-3

    Mariahout JO9-1G

  • 09:00

    SJO Helmondia-Mulo JO8-3

    Mariahout JO8-2

17 februari

  • 14:00

    Mariahout 1

    Bavos 1

    1 - 2

  • 12:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw 5

    Mariahout 4

    3 - 2

  • 11:30

    Mariahout 2

    SV Someren 5

    3 - 4

  • 11:30

    ELI 2

    Mariahout 3

    5 - 2

  • 11:00

    Mariahout VR1

    RKVV Keldonk VR1

    0 - 3

  • 10:30

    Mariahout 6

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    1 - 6

16 februari

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Ruwaard JO19-1

    9 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    0 - 5

  • 13:00

    Mariahout JO15-1

    Boskant JO15-1

    4 - 3

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO13-1

    9 - 0

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1G

    Mariahout JO13-1

    2 - 1

  • 11:00

    VOW JO13-1

    Mariahout JO13-2G

    8 - 2

  • 11:00

    Mariahout JO11-1G

    ASV'33 JO11-2G

    9 - 1

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    Irene JO11-1G

    4 - 3

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    Irene JO11-1G

    4 - 3

  • 10:00

    Nulandia JO11-2G

    Mariahout JO11-2G

    7 - 2

  • 10:00

    Nulandia JO11-2G

    Mariahout JO11-2G

    7 - 2

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Gemert JO9-3

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Gemert JO8-3

  • 09:00

    Bruheze JO8-1

    Mariahout JO8-2

10 februari

  • 11:30

    Mariahout 3

    RKVV Keldonk 2

    5 - 4

  • 11:00

    SC Helmondia 2

    Mariahout 2

    2 - 1

  • 10:30

    Mariahout 4

    Nulandia 4

    3 - 3

09 februari

  • 15:30

    Gemert JO17-3

    Mariahout JO17-1

    1 - 2

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO19-1

    Mariahout JO19-1

    0 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    UDI'19/CSU JO19-5

    1 - 2

  • 13:45

    Gemert JO15-4

    Mariahout JO15-1

    4 - 5

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    SCMH JO13-1

    0 - 5

  • 12:00

    SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1

    Mariahout MO13-1

    2 - 2

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    ASV'33 JO13-1G

    6 - 1

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Volkel JO11-2

    4 - 3

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Volkel JO11-2

    4 - 3

  • 10:00

    Nulandia JO9-2

    Mariahout JO9-1G

  • 09:30

    SCMH JO8-1

    Mariahout JO8-1G

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    Mariahout JO11-3G

    3 - 4

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-5

    Mariahout JO11-3G

    3 - 4

03 februari

  • 12:00

    Blauw Geel'38/JUMBO VR1

    Mariahout VR1

    3 - 0

23 december

  • 14:00

    ASV'33 1

    Mariahout 1

    1 - 2

15 december

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Mariahout JO19-2

    4 - 4

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    S.V. Brandevoort JO19-2

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Vorstenbossche Boys JO19-2

    3 - 2

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-2

    7 - 0

  • 10:30

    TOP JO13-2G

    Mariahout JO13-1

    1 - 4

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    SCMH JO8-1

    4 - 5

09 december

  • 12:00

    FC de Rakt VR1

    Mariahout VR1

    0 - 1

  • 10:00

    R.K.S.V. Sparta'25 4

    Mariahout 2

    1 - 2

08 december

  • 14:30

    Erp JO19-2

    Mariahout JO19-1

    0 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    Rood Wit'62 JO17-2

    -

  • 14:00

    Handel JO19-1G

    Mariahout JO19-2

    -

  • 13:00

    Mariahout JO15-1

    Irene JO15-1G

  • 13:00

    Mariahout JO15-1

    Gemert JO15-4

    -

  • 11:30

    Volkel JO13-1G

    Mariahout JO13-1

    2 - 4

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Mariahout JO13-2G

    2 - 3

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    WHV JO11-2

    -

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Mariahout JO8-1G

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Mariahout JO8-1G

  • 10:00

    SJO Helmondia-Mulo JO11-5

    Mariahout JO11-3G

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Boskant JO9-1G

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Irene JO8-1

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Irene JO8-1

  • 10:00

    Mariahout JO9-2G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-7M

  • 09:00

    Venhorst JO11-1

    Mariahout JO11-1G

    2 - 3

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO11-6

    Mariahout JO11-3G

    6 - 3

02 december

  • 14:00

    Mariahout 1

    Mifano 1

    3 - 4

  • 11:30

    Mariahout 2

    Nijnsel/TVE Reclame 3

    6 - 2

  • 11:00

    Boekel Sport 8

    Mariahout 5

    2 - 3

  • 10:30

    Mariahout 6

    ELI 4

    6 - 7

  • 10:00

    Mariahout VR1

    ASV'33 VR1

    0 - 1

01 december

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    SJO Helmondia-Mulo JO19-2

    4 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Boekel Sport JO19-2

    -

  • 14:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Mariahout JO17-1

    2 - 0

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Mariahout JO15-1

    5 - 0

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Erp JO13-2

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    FC Uden JO13-1

    10 - 0

  • 11:30

    Mariahout MO13-1

    Bruheze MO13-1

    2 - 2

  • 11:00

    Mariahout JO11-1G

    Erp JO11-1

    1 - 9

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-3

    Mariahout JO11-2G

    16 - 0

  • 10:30

    DVG JO9-1

    Mariahout JO9-1G

  • 10:30

    WEC JO9-2G

    Mariahout JO9-2G

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    Bavos JO11-3G

    3 - 6

  • 09:15

    Mariahout JO8-1G

    Mariahout JO8-2

  • 09:15

    Mariahout JO8-1G

    Mariahout JO8-2

25 november

  • 14:30

    ELI 1

    Mariahout 1

    1 - 5

  • 12:00

    Mariahout 5

    RKVV Keldonk 4

    3 - 2

  • 11:30

    Heeswijk 4

    Mariahout 4

    7 - 1

  • 11:00

    UDI'19/CSU 5

    Mariahout 2

    5 - 3

  • 11:00

    Erp 4

    Mariahout 3

    6 - 2

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Mifano VR1

    6 - 2

  • 10:30

    Mariahout 6

    Avanti'31 5

    1 - 1

24 november

  • 14:30

    ASV'33 JO19-1

    Mariahout JO19-1

    1 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    Mifano JO17-2

    1 - 1

  • 13:00

    Mariahout JO15-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    1 - 8

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1G

    Mariahout JO13-1

    8 - 0

  • 11:30

    Mariahout JO13-2G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    2 - 2

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    0 - 7

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-2

    Mariahout MO13-1

    0 - 4

  • 10:30

    UDI'19/CSU JO11-2

    Mariahout JO11-1G

    2 - 9

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-5

    Mariahout JO9-1G

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

  • 10:00

    Mariahout JO9-2G

    Sparta'25 JO9-3

  • 09:15

    Sparta'25 JO11-3G

    Mariahout JO11-3G

    1 - 8

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Mariahout JO8-1G

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Mariahout JO8-1G

18 november

  • 14:30

    SJVV 1

    Mariahout 1

    1 - 1

  • 12:30

    Mariahout 3

    R.K.S.V. Sparta'25 5

    1 - 4

  • 12:00

    Mariahout 5

    VCO 3

    6 - 0

  • 11:30

    Mariahout 2

    Rood Wit'62 2

    6 - 1

  • 10:30

    Mariahout 4

    DVG 4

    0 - 2

  • 10:30

    Venhorst VR1

    Mariahout VR1

    2 - 5

  • 10:00

    Mifano 4

    Mariahout 6

    6 - 1

17 november

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Gemert JO19-2

    10 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    ST Boskant/Ollandia JO19-1

    1 - 6

  • 13:00

    Avesteyn JO15-3

    Mariahout JO15-1

    1 - 4

  • 12:45

    Stiphout Vooruit JO17-2

    Mariahout JO17-1

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Mierlo Hout MO13-1

    1 - 4

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    ELI JO13-1

    0 - 2

  • 11:00

    Mariahout JO11-1G

    S.V. Brandevoort JO11-1

    3 - 6

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Mariahout JO13-2G

    7 - 2

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    ST Fiducia/Elsendorp JO11-3G

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Gemert JO9-4

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    ST Elsendorp/Fiducia JO11-2G

    5 - 5

  • 10:00

    Mariahout JO9-2G

    Schijndel/DE WIT JO9-3

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Gemert JO9-2

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Mariahout JO8-1G

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Mariahout JO8-1G

  • 09:00

    Heeswijk JO11-3G

    Mariahout JO11-2G

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Mariahout JO8-2

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Mariahout JO8-2

  • 08:30

    Gemert JO11-4

    Mariahout JO11-2G

    2 - 2

12 november

  • 19:00

    Mariahout JO15-1

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    7 - 3

11 november

  • 11:30

    Deurne 3

    Mariahout 2

    1 - 4

  • 11:30

    VOW 2

    Mariahout 3

    1 - 3

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Erp VR1

    2 - 0

  • 10:30

    Mariahout 6

    Heeswijk 6

    3 - 2

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 7

    Mariahout 4

    4 - 1

  • 10:00

    Avanti'31 9

    Mariahout 5

    5 - 2

10 november

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Mariahout JO19-2

    6 - 2

  • 15:00

    Schijndel/DE WIT JO19-2

    Mariahout JO19-1

    2 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    Gemert JO17-3

    3 - 3

  • 13:00

    Mariahout JO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3

    3 - 12

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    SSE MO13-1

    7 - 1

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    VOW JO13-1

    0 - 11

  • 11:00

    Nulandia JO13-1

    Mariahout JO13-1

    3 - 1

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Vorstenbossche Boys JO11-1

    1 - 10

  • 10:30

    Boekel Sport JO11-1

    Mariahout JO11-1G

    7 - 1

  • 10:30

    ELI JO11-3G

    Mariahout JO11-3G

    1 - 5

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-6

    Mariahout JO9-2G

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    VOW JO8-1

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    VOW JO8-1

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    WEC JO8-1

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    WEC JO8-1

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-2

    Mariahout JO9-1G

06 november

  • 18:15

    Volkel MO13-2

    Mariahout MO13-1

    0 - 5

04 november

  • 14:00

    Mariahout 1

    S.V. Brandevoort 1

    2 - 1

  • 12:00

    SV Venray 3

    Mariahout 2

    0 - 4

  • 12:00

    Mariahout 5

    SCMH 5

    1 - 2

  • 11:30

    Mariahout 3

    MVC 2

    1 - 0

  • 10:00

    Blauw Geel'38/JUMBO 13

    Mariahout 6

    9 - 2

  • 10:00

    Bavos VR1

    Mariahout VR1

    5 - 1

03 november

  • 14:45

    SCMH JO19-1

    Mariahout JO19-1

    1 - 7

  • 14:30

    ELI JO19-1

    Mariahout JO19-2

    4 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    S.V. Brandevoort JO17-5

    3 - 1

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    Avesteyn JO13-1

    1 - 3

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Avanti'31 JO11-2

    1 - 11

  • 10:30

    ELI JO11-1G

    Mariahout JO11-1G

    10 - 2

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Mariahout JO8-1G

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Mariahout JO8-1G

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-4

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    WEC JO8-1

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    WEC JO8-1

  • 10:00

    Mariahout JO9-2G

    ELI JO9-2G

28 oktober

  • 14:30

    RKPVV 1

    Mariahout 1

    2 - 2

  • 12:00

    Avesteyn 3

    Mariahout 4

    4 - 0

  • 11:30

    Mariahout 2

    Bruheze 2

    4 - 1

  • 11:00

    Mariahout VR1

    R.K.S.V. Sparta'25 VR1

    3 - 5

  • 10:30

    Ollandia 2

    Mariahout 3

    0 - 5

  • 10:30

    Mariahout 6

    Rhode/Van Stiphout Bouw 7

    1 - 7

  • 10:00

    Handel 5

    Mariahout 5

    1 - 2

27 oktober

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Avanti'31 JO19-2

    1 - 4

  • 14:30

    MVC JO17-1

    Mariahout JO17-1

    -

  • 13:00

    Avanti'31 JO15-2

    Mariahout JO15-1

    6 - 2

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Avanti'31 JO13-2

    1 - 7

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Mariahout JO13-1

    2 - 4

  • 11:00

    Mariahout JO11-1G

    Volkel JO11-1G

    16 - 4

  • 10:30

    Avanti'31 JO9-2

    Mariahout JO9-1G

  • 10:15

    Bruheze MO13-1

    Mariahout MO13-1

    1 - 2

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    ASV'33 JO11-3G

    0 - 13

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Boskant JO8-1G

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Boskant JO8-1G

  • 10:00

    MVC JO11-1

    Mariahout JO11-2G

    12 - 1

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Mariahout JO11-2G

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Mariahout JO8-2

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Mariahout JO8-2

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-6

    Mariahout JO9-2G

21 oktober

  • 14:00

    Mariahout 1

    Olympia Boys 1

    2 - 2

  • 10:30

    Mariahout 6

    WEC 4

    0 - 2

  • 09:30

    Nulandia 4

    Mariahout 4

    6 - 0

20 oktober

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-4

    Mariahout JO19-1

    3 - 7

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Schijndel/DE WIT JO19-2

    0 - 3

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    HVCH MO13-1

    4 - 0

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    UDI'19/CSU JO13-2

    2 - 6

14 oktober

  • 14:30

    Stiphout Vooruit 1

    Mariahout 1

    2 - 1

  • 12:00

    Mierlo Hout 3

    Mariahout 2

    2 - 2

  • 12:00

    Mariahout 5

    Volkel 6

    4 - 1

  • 11:30

    Mariahout 3

    DVG 3

    2 - 1

  • 11:00

    DVG 5

    Mariahout 6

    6 - 0

  • 10:30

    Mariahout 4

    Avanti'31 3

    5 - 0

13 oktober

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO19-5

    Mariahout JO19-2

    17 - 0

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO19-2

    Mariahout JO19-1

    2 - 3

  • 13:00

    Mariahout JO15-1

    Boskant JO15-1

    7 - 3

  • 11:45

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Mariahout JO13-2G

    2 - 6

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Margriet JO11-3

    3 - 5

  • 10:45

    Stiphout Vooruit JO11-3

    Mariahout JO11-3G

    3 - 3

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Heeswijk JO9-1G

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Mariahout JO8-1G

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Mariahout JO8-1G

10 oktober

  • 18:30

    Bavos JO11-1G

    Mariahout JO11-1G

    6 - 3

08 oktober

  • 18:15

    Mariahout JO9-2G

    WHV JO9-1

07 oktober

  • 14:00

    Mariahout 1

    Milheezer Boys 1

    2 - 2

  • 12:30

    FC de Rakt 6

    Mariahout 5

    5 - 4

  • 12:00

    WEC 2

    Mariahout 3

    2 - 0

  • 11:30

    Mariahout 2

    MULO 2

    1 - 1

  • 11:00

    Mariahout VR1

    ST Heeswijk/Avesteyn VR2

    1 - 2

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame 4

    Mariahout 4

    6 - 2

06 oktober

  • 15:00

    Mierlo Hout JO17-2

    Mariahout JO17-1

    5 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    R.K.S.V. Sparta'25 JO19-2

    11 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Schijndel/DE WIT JO19-3

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Irene JO13-1G

    5 - 2

  • 11:45

    WEC JO13-1

    Mariahout JO13-1

    1 - 3

  • 11:30

    Heeswijk JO15-2

    Mariahout JO15-1

    2 - 2

  • 11:00

    Mariahout JO11-1G

    S.V. Brandevoort JO11-2

    3 - 9

  • 10:00

    Mierlo Hout MO13-1

    Mariahout MO13-1

    2 - 2

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    ASV'33 JO11-4G

    8 - 1

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Irene JO8-1

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Irene JO8-1

  • 10:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO9-1

    Mariahout JO9-2G

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Mariahout JO8-2

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Mariahout JO8-2

  • 09:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO11-4

    Mariahout JO11-2G

    10 - 2

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO9-3

    Mariahout JO9-1G

30 september

  • 14:30

    Bavos 1

    Mariahout 1

    2 - 2

  • 12:00

    Someren 5

    Mariahout 2

    6 - 0

  • 11:30

    Mariahout 3

    ELI 2

    7 - 2

  • 10:30

    Boerdonk 3

    Mariahout 5

    2 - 3

  • 10:00

    RKVV Keldonk VR1

    Mariahout VR1

    6 - 0

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame 5

    Mariahout 6

    7 - 3

29 september

  • 14:30

    DVG JO19-2

    Mariahout JO19-2

    3 - 4

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    S.V. Brandevoort JO17-4

    5 - 1

  • 13:00

    Heeswijk JO13-2

    Mariahout JO13-2G

    2 - 0

  • 13:00

    Mariahout JO15-1

    Avesteyn JO15-2

    1 - 4

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    Erp JO13-1

    3 - 3

  • 11:15

    Milheezer Boys JO11-1G

    Mariahout JO11-3G

    9 - 2

  • 10:30

    SCMH JO11-1

    Mariahout JO11-1G

  • 10:30

    ASV '33 JO11-1G

    Mariahout JO11-1G

    5 - 2

  • 10:30

    VOW JO9-1

    Mariahout JO9-2G

  • 10:00

    SSE MO13-1

    Mariahout MO13-1

    1 - 11

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    Schijndel/DE WIT JO9-2

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Boskant JO8-1G

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Boskant JO8-1G

  • 09:15

    Mariahout JO8-1G

    Avanti'31 JO8-3

  • 09:15

    Mariahout JO8-1G

    Avanti'31 JO8-3

23 september

  • 14:00

    Mariahout 1

    MVC 1

    2 - 2

  • 12:00

    RKVV Keldonk 2

    Mariahout 3

    0 - 2

  • 11:30

    Mariahout 2

    SC Helmondia 2

    1 - 2

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Volkel VR1

    2 - 0

  • 10:30

    Mariahout 6

    Erp 10

    4 - 5

  • 10:00

    Mariahout 5

    Irene 3

    0 - 2

22 september

  • 15:00

    SJO Helmondia-Mulo JO17-2

    Mariahout JO17-1

    2 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    WEC JO19-2

    3 - 8

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Mariahout JO15-1

    5 - 4

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Volkel MO13-2

    5 - 2

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Sparta'25 JO13-3

  • 11:00

    Mariahout JO11-1G

    Gemert JO11-2

    7 - 4

  • 10:30

    SCMH JO11-2

    Mariahout JO11-2G

    11 - 0

  • 10:30

    WEC JO9-1

    Mariahout JO9-1G

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Mariahout JO8-1G

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Mariahout JO8-1G

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-3

    Mariahout JO8-2

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-3

    Mariahout JO8-2

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    Bavos JO11-2

    1 - 8

16 september

  • 14:00

    Mariahout 1

    Irene 1

    11 - 1

  • 11:30

    ELI 2

    Mariahout 3

    1 - 1

  • 11:00

    Venhorst 3

    Mariahout 4

    5 - 3

  • 11:00

    Mariahout VR1

    DVG VR1

  • 10:00

    Gemert 9

    Mariahout 5

    12 - 2

15 september

  • 19:00

    Mariahout 2

    Mierlo Hout 2

    1 - 1

  • 15:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO19-1

    Mariahout JO19-1

    0 - 16

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Mariahout JO17-1

    4 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    Schijndel/DE WIT JO19-3

  • 13:00

    Mariahout JO15-1

    ELI JO15-1G

    2 - 4

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Venhorst MO13-1

    9 - 0

  • 12:00

    Mariahout JO13-1

    R.K.S.V. Sparta'25 JO13-1

    3 - 3

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-5

    Mariahout JO13-2G

  • 11:00

    Mariahout JO11-1G

    ELI JO11-1G

    2 - 11

  • 10:30

    ELI JO11-3G

    Mariahout JO11-3G

    3 - 6

  • 10:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO8-3

    Mariahout JO8-1G

    4 - 4

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    VOW JO9-1

    5 - 2

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1G

    1 - 9

  • 09:30

    Avanti'31 JO11-2

    Mariahout JO11-2G

    8 - 1

09 september

  • 12:15

    Mariahout 5

    Elsendorp 3

    3 - 2

  • 11:30

    Mariahout 2

    ASV'33 2

    1 - 2

  • 11:00

    Mariahout VR1

    Rhode/Van Stiphout Bouw VR1

  • 10:30

    Mariahout 4

    DVG 4

    3 - 3

08 september

  • 18:00

    DVG 1

    Mariahout 1

    0 - 2

  • 15:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-3

    Mariahout JO19-2

    3 - 4

  • 14:30

    VOW JO19-1

    Mariahout JO19-1

    1 - 6

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    Heeswijk JO17-1

    0 - 6

  • 13:00

    Mariahout JO15-1

    R.K.S.V. Sparta'25 JO15-2

    0 - 4

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    VOW JO13-2M

  • 12:00

    Mariahout JO13-1

    Erp JO13-1

    1 - 3

  • 10:30

    Sparta'25 JO11-1G

    Mariahout JO11-1G

    5 - 5

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    Mariahout MO13-1

    1 - 3

  • 10:00

    Mariahout JO11-3G

    Sparta'25 JO11-3G

    4 - 5

  • 10:00

    Mariahout JO9-1G

    ST Keldonk/Boerdonk JO9-1

    1 - 7

  • 10:00

    Gemert JO8-5

    Mariahout JO8-1G

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-4

    1 - 11

  • 09:30

    DVG JO11-3

    Mariahout JO11-2G

    0 - 18

06 september

  • 20:00

    HVCH 7

    Mariahout 3

    7 - 1

02 september

  • 14:00

    Mariahout 1

    Avanti'31 1

    0 - 2

  • 12:45

    DSV 6

    Mariahout 5

    2 - 1

  • 11:30

    Mariahout 3

    Prinses Irene 4

    1 - 1

  • 11:00

    SC Helmondia 2

    Mariahout 2

    6 - 2

  • 11:00

    ELI VR1

    Mariahout VR1

  • 10:00

    Volkel 4

    Mariahout 4

    10 - 0

01 september

  • 14:30

    Mariahout JO19-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO19-2

    7 - 1

  • 14:30

    Mariahout JO19-2

    DVG JO19-2

    5 - 0

  • 14:30

    VOW JO17-1

    Mariahout JO17-1

    9 - 1

  • 13:30

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    Mariahout JO15-1

    5 - 1

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Volkel MO13-1

    6 - 3

  • 12:00

    ELI JO13-1

    Mariahout JO13-1

    3 - 3

  • 11:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO13-4

    Mariahout JO13-2G

    1 - 12

  • 11:00

    Mariahout JO11-1G

    Gemert JO11-1

    1 - 13

  • 11:00

    Mariahout JO11-2G

    Schijndel/DE WIT JO11-2

    1 - 9

  • 10:30

    ASV'33 JO11-3G

    Mariahout JO11-3G

    15 - 0

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Mariahout JO8-2

    11 - 0

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO9-4

    Mariahout JO9-1G

    5 - 9

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    ELI JO8-2

    11 - 1

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio