Nieuws

28 december 2020

Speciaal woord van dank voor alle sponsoren!

Het jaar 2020 is weer bijna voorbij. Het was een moeilijk jaar, omdat het Coronavirus de hele samenleving, inclusief voetbalvereniging Mariahout, grotendeels heeft stilgelegd. Desondanks mochten wij ook dit jaar weer op de steun van onze sponsoren rekenen. Vrijwel alle sponsoren zijn onze vereniging in deze moeilijke tijd blijven ondersteunen. Sterker nog, dankzij de enthousiaste inzet van de nieuwe leden van de sponsorcommissie, Gerrie van den Broek en Haike Aarts, hebben we ook weer nieuwe sponsoren mogen verwelkomen. 

Dankzij de steun van onze sponsoren hebben wij toch nog allerlei activiteiten kunnen organiseren en ligt ons sportpark er prachtig bij. Als dank, en omdat we de sponsoren op dit moment niet kunnen ontmoeten op ons sportpark, hebben we een video opgenomen, zie

https://www.youtube.com/watch?v=h6UpEtTDtdw&feature=youtu.be

Voetbalvereniging Mariahout wil via deze weg alle sponsoren van harte bedanken voor hun steun. Wij wensen jullie een succesvol en gezond 2021, en we hopen jullie snel weer op ons sportpark te mogen begroeten. 

Tot ziens!

« Terug

Copyright © 2008 - 2021 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign