Nieuws

17 december 2020

Trainingen aangepast i.v.m. Corona, extra trainingen voor jeugd in kerstvakantie

Helaas heeft de regering afgelopen maandag moeten besluiten om de corona maatregelen verder aan te scherpen. Hierdoor worden de mogelijkheden voor trainingen voor de senioren verder beperkt, en hebben we besloten dat de senioren niet meer trainen tot 19 januari.

Gelukkig mag de jeugd tot 18 jaar wel blijven trainen. Wij willen onze jeugdspelers dan ook graag de mogelijkheid geven om te blijven sporten, om er lekker even tussen uit te zijn. In verband met corona heeft de VTC in overleg met de corona coordinator besloten om ook in de kerstvakantie de mogelijkheid te bieden om te trainen. De VTC zal in overleg met de trainers bekijken wanneer er getraind zal worden, informatie volgt via de trainer of de VTC.

Omdat ook het zaalvoetbal geen doorgang kan vinden bekijken we nog of we een andere activiteit voor de jeugd kunnen aanbieden. Nadere info hierover volgt.

 

« Terug

Copyright © 2008 - 2021 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign