Nieuws

20 mei 2019

Heliboys winnaar Penalty Cup 2019

Op zaterdag 18 mei vond op sportpark de Heibunders in Mariahout voor de tweede keer de Penalty Cup plaats. De weergoden waren het toernooi goed gezind, want met ruim 23 graden was het prima weer. Met op de achtergrond goede muziek van Geertsema Entertainment poogden vele teams zo veel mogelijk penalty’s binnen te schieten. Uit het vele gelach was op te maken dat gezelligheid de boventoon voerde. Zo werden prachtige missers afgewisseld met mooie goals en schitterende reddingen. Naarmate het toernooi meer richting de finales ging werd de druk iets hoger, mede door het publiek dat zich nadrukkelijk met de penaltyseries bezighield. In de halve finales werd duidelijk dat de finale in ieder geval een broederstrijd ging worden, want zowel titelverdediger ‘De witte condor van de Andes’ als ‘De Heliboys’ hadden een Gilsing in hun gelederen. Het werd een prachtige strijd waarbij de titelverdediger met Maarten Gilsing op doel de overwinning kon ruiken. De penalty, genomen door Sander Scheepers, die hen de overwinning moest brengen werd echter prachtig gekeerd door Erwin Biemans. Vervolgens moest de Sudden death-regel uitsluitsel geven. De Heliboys, met Hein, de broer van Maarten in hun team, schoten hun 11e penalty raak, waarna Erwin direct de volgende strafschop van Luuk Leenders pakte en van De Heliboys de winnaar van de Penalty Cup 2019 maakte. De prijs voor beste keeper in de poulefase was voor Bram Swinkels van het team Bertje & Co. De organisatie kijkt terug op een mooi evenement, waarbij het ook na de penalty's nog lang gezellig bleef.

« Terug

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign