Nieuws

04 maart 2019

FIFA 19 toernooi

A.s. zaterdag 9 maart organiseert VV Mariahout in samenwerking met de KNVB de E-talents Cup, hét toernooi waarin FIFA19 en voetbal wordt gecombineerd!

De E-Talents Cup is een FIFA19 toernooi voor alle jeugdspelers van O11 t/m O19. In de kantine van VV Mariahout spelen we een 2 vs 2 FIFA19 Toernooi op de Playstation4 en op het veld een FIFA Skill Games toernooi. De beste 2 FIFA19 spelers en de beste 2 voetballers van de FIFA Skill Games worden uitgeroepen tot E-sporters van de vereniging. Daarnaast mogen zij onze vereniging vertegenwoordigen tijdens de landelijke E-Talents Cup finale waar zij kans maken op unieke prijzen. De starttijd van het toernooi is 13:00. 

Heb je je nog niet opgegeven doe dit dan snel via de volgende link: https://www.e-talentscup.nl/club/BBHW323. Aanmelden is noodzakelijk voor de juiste voorbereidingen. Uiteraard zijn supporters van harte welkom. 

 

« Terug

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio