Nieuws

25 december 2018

Hints voor Mariaan en supporter van het jaar

Tijdens de nieuwjaarsreceptie wordt, zoals elk jaar, de Mariaan en supporter van het jaar bekend gemaakt. In aanloop naar deze bekendmaking geven we drie hints prijs.

Mariaan van het jaar; hint 1: hij/zij is betrokken bij de club.                                                                                                                                                                            2: hij/zij heeft een uitgesproken mening over voetbal                                                                                                                                      3: Hij/zij heeft prijzen gepakt met VV Mariahout 

Supporter van het jaar; hint 1: hij/zij heeft geen actieve voetbalcarrière bij v.v. Mariahout gehad.                                                                                                           2: hij/zij is nadrukkelijk aanwezig                                                                                                                                                                           3: Hij/zij staat meestal rond lunchtijd naast de lijn

« Terug

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio