Nieuws

17 december 2018

Los jij het Mariaanse Mysterie op?

Doe jij op 30 december ook mee met de jaarlijkse wandeltocht en los jij het Mariaanse Mysterie op? Tijdens een wandeltocht door ons mooie dorp loop je diverse getuigen van een belangrijke gebeurtenis tegen het lijf. Door opdrachten uit voeren kunnen deze getuigen je een zetje in de goede richting geven om het bestuur te helpen met het oplossen van een belangrijk vraagstuk. Ben jij die Sherlock Holmes, die goede puzzelaar of houd je simpelweg van een mooie wandeling? Doe dan zeker mee!

Inschrijven en starten kan tussen 10:00 en 11:00uur vanaf onze kantine op sportpark De Heibunders. De kantine is tevens het eindpunt van de wandeling. Deelname is gratis t/m 6 jaar. Kinderen t/m 16 jaar betalen 3 euro en vanaf 17 jaar kost een deelname 5 euro. Voor dat bedrag zijn een drankje en een kop erwtensoep inbegrepen.

« Terug

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio