Nieuws

28 oktober 2018

Nieuw trainingsduo bij het 1e elftal

VV Mariahout en trainer Mari van de Haterd hebben in goed overleg besloten om per direct de samenwerking te beëindigen. Het was reeds bekend dat dit Mari's laatste seizoen bij onze club was. De selectie en nabije betrokkenen hebben op zaterdag 27 oktober een uitgebreide toelichting op dit besluit gehad. De voornaamste redenen zijn verschil in inzicht en samenwerking.

Tegelijkertijd zijn we erg verheugd dat Wilko Verhoeven en Edwin Maas met heel veel zin en ambitie het eerste elftal gaan begeleiden en de trainingen van de selectie, samen met Ludwig Maas, gaan verzorgen.

Wilko en Edwin, klasse dat jullie opstaan en heel veel succes!

« Terug

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio