Mariahout MO13-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

251 Meiden Onder 13 competitie 8x8 (voorjaar)

18 mei

  • 11:45

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO13-1

    Maaskantse Boys MO13-1

    Sportpark De Kranenhof

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    Mariahout MO13-1

    Sportpark De Neul

    0 - 1

  • 10:00

    Mierlo Hout MO13-1

    SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1

    Sportpark De Beemd

    0 - 4

11 mei

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Mierlo Hout MO13-1

    Sportpark De Heibunders

    3 - 4

  • 12:00

    SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO13-1

    Sportpark Vianen Vooruit

  • 10:30

    Maaskantse Boys MO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    Sportpark De Liesdaal

    3 - 1

04 mei

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Maaskantse Boys MO13-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 3

  • 11:45

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO13-1

    Mierlo Hout MO13-1

    Sportpark De Kranenhof

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1

    Sportpark De Neul

20 april

  • 11:30

    Mierlo Hout MO13-1

    Mariahout MO13-1

    Sportpark De Beemd

17 april

  • 19:00

    SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1

    Maaskantse Boys MO13-1

    Sportpark Calbroek

    4 - 0

13 april

  • 11:45

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO13-1

    Mariahout MO13-1

    Sportpark De Kranenhof

  • 11:30

    Mierlo Hout MO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    Sportpark De Beemd

    4 - 0

06 april

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1

    Sportpark De Heibunders

    3 - 3

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO13-1

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    Maaskantse Boys MO13-1

    Mierlo Hout MO13-1

    Sportpark De Liesdaal

    2 - 5

23 maart

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 2

  • 12:00

    SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1

    Mierlo Hout MO13-1

    Sportpark Vianen Vooruit

    2 - 3

  • 10:30

    Maaskantse Boys MO13-1

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO13-1

    Sportpark De Liesdaal

16 maart

  • 11:45

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO13-1

    SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1

    Sportpark De Kranenhof

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    Maaskantse Boys MO13-1

    Sportpark De Neul

    1 - 2

23 februari

  • 12:30

    Maaskantse Boys MO13-1

    Mariahout MO13-1

    Sportpark De Liesdaal

    2 - 3

  • 12:00

    SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    Sportpark Vianen Vooruit

    0 - 0

  • 11:30

    Mierlo Hout MO13-1

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO13-1

    Sportpark De Beemd

    10 - 0

16 februari

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO13-1

    Sportpark De Heibunders

    9 - 0

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    Mierlo Hout MO13-1

    Sportpark De Neul

    1 - 4

  • 10:30

    Maaskantse Boys MO13-1

    SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1

    Sportpark De Liesdaal

    1 - 3

09 februari

  • 12:00

    SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1

    Mariahout MO13-1

    Sportpark Vianen Vooruit

    2 - 2

  • 11:45

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    Sportpark De Kranenhof

    0 - 4

  • 11:30

    Mierlo Hout MO13-1

    Maaskantse Boys MO13-1

    Sportpark De Beemd

245 Meiden Onder 13 competitie 8x8 (najaar)

15 december

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-2

    Sportpark De Heibunders

    7 - 0

  • 09:00

    Volkel MO13-2

    SSE MO13-1

    Sportpark Volkel

    2 - 2

01 december

  • 11:30

    Mariahout MO13-1

    Bruheze MO13-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

  • 10:00

    Mierlo Hout MO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-2

    Sportpark De Beemd

    10 - 2

24 november

  • 11:30

    SSE MO13-1

    Mierlo Hout MO13-1

    Sportpark de Heikampen

    0 - 10

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-2

    Mariahout MO13-1

    Sportpark De Neul

    0 - 4

  • 10:15

    Bruheze MO13-1

    Volkel MO13-2

    Sportpark Espendonk

    0 - 3

17 november

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Mierlo Hout MO13-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 4

  • 11:30

    SSE MO13-1

    Bruheze MO13-1

    Sportpark de Heikampen

    1 - 5

  • 09:00

    Volkel MO13-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-2

    Sportpark Volkel

    1 - 0

10 november

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    SSE MO13-1

    Sportpark De Heibunders

    7 - 1

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-2

    Bruheze MO13-1

    Sportpark De Neul

    2 - 1

  • 10:00

    Mierlo Hout MO13-1

    Volkel MO13-2

    Sportpark De Beemd

    13 - 1

06 november

  • 18:15

    Volkel MO13-2

    Mariahout MO13-1

    Sportpark Volkel

    0 - 5

03 november

  • 11:30

    SSE MO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-2

    Sportpark de Heikampen

    2 - 1

  • 10:15

    Bruheze MO13-1

    Mierlo Hout MO13-1

    Sportpark Espendonk

    1 - 7

27 oktober

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-2

    Mierlo Hout MO13-1

    Sportpark De Neul

    0 - 6

  • 10:15

    Bruheze MO13-1

    Mariahout MO13-1

    Sportpark Espendonk

    1 - 2

  • 09:30

    SSE MO13-1

    Volkel MO13-2

    Sportpark de Heikampen

    2 - 5

23 oktober

  • 19:00

    Mierlo Hout MO13-1

    SSE MO13-1

    Sportpark De Beemd

    6 - 0

13 oktober

  • 09:00

    Volkel MO13-2

    Bruheze MO13-1

    Sportpark Volkel

    2 - 0

06 oktober

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-2

    Volkel MO13-2

    Sportpark De Neul

    0 - 2

  • 10:15

    Bruheze MO13-1

    SSE MO13-1

    Sportpark Espendonk

    3 - 2

  • 10:00

    Mierlo Hout MO13-1

    Mariahout MO13-1

    Sportpark De Beemd

    2 - 2

29 september

  • 10:15

    Bruheze MO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-2

    Sportpark Espendonk

    3 - 1

  • 10:00

    SSE MO13-1

    Mariahout MO13-1

    Sportpark de Heikampen

    1 - 11

  • 09:00

    Volkel MO13-2

    Mierlo Hout MO13-1

    Sportpark Volkel

    1 - 6

22 september

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Volkel MO13-2

    Sportpark De Heibunders

    5 - 2

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-2

    SSE MO13-1

    Sportpark De Neul

    1 - 4

  • 10:00

    Mierlo Hout MO13-1

    Bruheze MO13-1

    Sportpark De Beemd

    5 - 1

251 Meiden Onder 13 competitie 8x8 (voorjaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mierlo Hout MO13-1

6

15

5

0

1

20

12

+8

0

2

SJO Vianen Vooruit HBV MO13-1

7

12

3

3

1

18

9

+9

0

3

Maaskantse Boys MO13-1

7

9

3

0

4

13

18

-5

0

4

Mariahout MO13-1

7

8

2

2

3

13

16

-3

0

5

Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

7

4

1

1

5

5

14

-9

0

6

ST Estria/GVV'57/SCV'58 MO13-1

3

0

0

0

3

0

23

-23

0

245 Meiden Onder 13 competitie 8x8 (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mierlo Hout MO13-1

10

28

9

1

0

69

9

+60

0

2

Mariahout MO13-1

10

23

7

2

1

46

13

+33

0

3

Volkel MO13-2

10

16

5

1

4

19

33

-14

0

4

Bruheze MO13-1

10

10

3

1

6

17

27

-10

0

5

SSE MO13-1

10

7

2

1

7

15

51

-36

0

6

Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-2

10

3

1

0

9

7

40

-33

0

Geen programma bekend

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout MO13-1

3

9

3

0

0

18

4

+14

0

2

Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

3

6

2

0

1

10

3

+7

0

3

Volkel MO13-1

3

3

1

0

2

11

11

0

0

4

Venhorst MO13-1

3

0

0

0

3

2

23

-21

0

Uitslagen beker

15 september

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Venhorst MO13-1

    Sportpark De Heibunders

    9 - 0

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    Volkel MO13-1

    Sportpark De Neul

    3 - 0

08 september

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    Mariahout MO13-1

    Sportpark De Neul

    1 - 3

  • 10:15

    Volkel MO13-1

    Venhorst MO13-1

    Sportpark Volkel

    8 - 2

01 september

  • 13:00

    Venhorst MO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw MO13-1

    Sportpark De Voskuilen

    0 - 6

  • 12:30

    Mariahout MO13-1

    Volkel MO13-1

    Sportpark De Heibunders

    6 - 3

TEAM INFO

Mariahout MO13-1

Spelers

Amy Barten 

Julia Maas

Lisa Bekx

Liz Barten 

Luna van Berlo 

Meike Donkers

Renske van Roosmalen

Suze van Thiel 

Tara van Gogh 

Veronique Leenders

Staf

Trainster/coach: Lotte van Berlo, Marsha Bekkers

Leidster: Regina Wijnen, Lotte van Berlo, Marsha Bekkers, Ilse Vereijken

Training

Dinsdag: 18:30 uur - 19:30 uur, Kleedlokaal 6

Donderdag: 18:30 uur - 19:30 uur, Kleedlokaal 6

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio