Mariahout JO8-2

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

16 februari

  • 10:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO8-3

    Mierlo Hout JO8-4

    Sportpark 't Heereind

  • 09:30

    Liessel JO8-1

    Rood Wit'62 JO8-2

    Sportpark De Smeltkroes

  • 09:30

    Mifano JO8-2G

    ELI JO8-2

    Sportpark De Ark

  • 09:00

    SJO Helmondia-Mulo JO8-3

    Gemert JO8-4

    Sportpark de Braak

  • 09:00

    Bruheze JO8-1

    Mariahout JO8-2

    Sportpark Espendonk

09 februari

  • 10:00

    Gemert JO8-4

    Bruheze JO8-1

    Sportpark Molenbroek

  • 09:15

    Bavos JO8-1

    SJO Helmondia-Mulo JO8-3

    Sportpark Geneneind

  • 09:00

    Rood Wit'62 JO8-2

    R.K.S.V. Sparta'25 JO8-3

    Sportpark de Rijpel

  • 08:30

    Mierlo Hout JO8-4

    Mifano JO8-2G

    Sportpark De Beemd

0276 Onder 8 competitie (najaar)

08 december

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-3

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    Boskant JO8-1G

    WEC JO8-1

    Sportpark De Scheken

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    ELI JO8-2

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Irene JO8-1

    Sportpark De Heibunders

01 december

  • 10:30

    WEC JO8-1

    VOW JO8-1

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    Irene JO8-1

    Avanti'31 JO8-3

    Sportpark De Laat

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark Den Eimert

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Boskant JO8-1G

    Sportpark 't Luytelaar

  • 09:15

    Mariahout JO8-1G

    Mariahout JO8-2

    Sportpark De Heibunders

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark Zuideinderpark

24 november

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    WEC JO8-1

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-3

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:30

    Boskant JO8-1G

    Irene JO8-1

    Sportpark De Scheken

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark De Heibunders

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark 't Luytelaar

17 november

  • 10:30

    WEC JO8-1

    Avanti'31 JO8-3

    Sportpark De Glorie

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Boskant JO8-1G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:00

    Irene JO8-1

    ELI JO8-2

    Sportpark De Laat

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark Den Eimert

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Mariahout JO8-2

    Sportpark Zuideinderpark

10 november

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    Boskant JO8-1G

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Sportpark De Scheken

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Irene JO8-1

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    VOW JO8-1

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    WEC JO8-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark 't Luytelaar

03 november

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-3

    ELI JO8-2

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    Boskant JO8-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark De Scheken

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Irene JO8-1

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    WEC JO8-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark Zuideinderpark

27 oktober

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Avanti'31 JO8-3

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    WEC JO8-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Boskant JO8-1G

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Irene JO8-1

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Sportpark De Laat

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Mariahout JO8-2

    Sportpark Den Eimert

  • 09:15

    ELI JO8-2

    VOW JO8-1

    Sportpark 't Luytelaar

20 oktober

  • 10:30

    Boskant JO8-1G

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark De Scheken

13 oktober

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    ELI JO8-2

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Avanti'31 JO8-3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Irene JO8-1

    WEC JO8-1

    Sportpark De Laat

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark Zuideinderpark

06 oktober

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    VOW JO8-1

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-3

    Boskant JO8-1G

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    WEC JO8-1

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Irene JO8-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark Den Eimert

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Mariahout JO8-2

    Sportpark 't Luytelaar

29 september

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    VOW JO8-1

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    WEC JO8-1

    ELI JO8-2

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Boskant JO8-1G

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Irene JO8-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark De Laat

  • 09:15

    Mariahout JO8-1G

    Avanti'31 JO8-3

    Sportpark De Heibunders

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark Zuideinderpark

22 september

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-3

    Mariahout JO8-2

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    Boskant JO8-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark De Scheken

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Irene JO8-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    WEC JO8-1

    Sportpark Den Eimert

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Sportpark 't Luytelaar

Geen standen bekend

0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

23 februari

  • 08:30

    Mierlo Hout JO8-4

    Bruheze JO8-1

    Sportpark De Beemd

  • 09:00

    SJO Helmondia-Mulo JO8-3

    Mariahout JO8-2

    Sportpark de Braak

  • 09:15

    Bavos JO8-1

    R.K.S.V. Sparta'25 JO8-3

    Sportpark Geneneind

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Rood Wit'62 JO8-2

    Sportpark 't Luytelaar

  • 10:00

    Gemert JO8-4

    Liessel JO8-1

    Sportpark Molenbroek

09 maart

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Liessel JO8-1

    Sportpark De Heibunders

16 maart

  • 09:00

    Bruheze JO8-1

    SJO Helmondia-Mulo JO8-3

    Sportpark Espendonk

  • 09:30

    Liessel JO8-1

    ELI JO8-2

    Sportpark De Smeltkroes

  • 09:30

    Mifano JO8-2G

    Bavos JO8-1

    Sportpark De Ark

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Mierlo Hout JO8-4

    Sportpark De Heibunders

  • 10:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO8-3

    Gemert JO8-4

    Sportpark 't Heereind

23 maart

  • 08:30

    Mierlo Hout JO8-4

    Liessel JO8-1

    Sportpark De Beemd

  • 09:00

    Rood Wit'62 JO8-2

    Mifano JO8-2G

    Sportpark de Rijpel

  • 09:15

    Bavos JO8-1

    Bruheze JO8-1

    Sportpark Geneneind

  • 09:15

    ELI JO8-2

    R.K.S.V. Sparta'25 JO8-3

    Sportpark 't Luytelaar

  • 10:00

    Gemert JO8-4

    Mariahout JO8-2

    Sportpark Molenbroek

06 april

  • 09:00

    SJO Helmondia-Mulo JO8-3

    ELI JO8-2

    Sportpark de Braak

  • 09:00

    Bruheze JO8-1

    Mifano JO8-2G

    Sportpark Espendonk

  • 09:30

    Liessel JO8-1

    Bavos JO8-1

    Sportpark De Smeltkroes

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Rood Wit'62 JO8-2

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Gemert JO8-4

    Mierlo Hout JO8-4

    Sportpark Molenbroek

13 april

  • 08:30

    Mierlo Hout JO8-4

    SJO Helmondia-Mulo JO8-3

    Sportpark De Beemd

  • 09:00

    Rood Wit'62 JO8-2

    Gemert JO8-4

    Sportpark de Rijpel

  • 09:15

    Bavos JO8-1

    Mariahout JO8-2

    Sportpark Geneneind

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Bruheze JO8-1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 09:30

    Mifano JO8-2G

    R.K.S.V. Sparta'25 JO8-3

    Sportpark De Ark

04 mei

  • 08:30

    Mierlo Hout JO8-4

    Bavos JO8-1

    Sportpark De Beemd

  • 09:00

    SJO Helmondia-Mulo JO8-3

    Mifano JO8-2G

    Sportpark de Braak

  • 09:00

    Bruheze JO8-1

    Rood Wit'62 JO8-2

    Sportpark Espendonk

  • 09:30

    Liessel JO8-1

    R.K.S.V. Sparta'25 JO8-3

    Sportpark De Smeltkroes

  • 10:00

    Gemert JO8-4

    ELI JO8-2

    Sportpark Molenbroek

11 mei

  • 09:00

    Rood Wit'62 JO8-2

    SJO Helmondia-Mulo JO8-3

    Sportpark de Rijpel

  • 09:15

    Bavos JO8-1

    Gemert JO8-4

    Sportpark Geneneind

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Mariahout JO8-2

    Sportpark 't Luytelaar

  • 09:30

    Mifano JO8-2G

    Liessel JO8-1

    Sportpark De Ark

  • 10:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO8-3

    Bruheze JO8-1

    Sportpark 't Heereind

18 mei

  • 08:30

    Mierlo Hout JO8-4

    ELI JO8-2

    Sportpark De Beemd

  • 09:00

    SJO Helmondia-Mulo JO8-3

    R.K.S.V. Sparta'25 JO8-3

    Sportpark de Braak

  • 09:00

    Bruheze JO8-1

    Liessel JO8-1

    Sportpark Espendonk

  • 09:15

    Bavos JO8-1

    Rood Wit'62 JO8-2

    Sportpark Geneneind

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Mifano JO8-2G

    Sportpark De Heibunders

25 mei

  • 09:00

    Rood Wit'62 JO8-2

    Mierlo Hout JO8-4

    Sportpark de Rijpel

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Bavos JO8-1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 09:30

    Liessel JO8-1

    SJO Helmondia-Mulo JO8-3

    Sportpark De Smeltkroes

  • 09:30

    Mifano JO8-2G

    Gemert JO8-4

    Sportpark De Ark

  • 10:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO8-3

    Mariahout JO8-2

    Sportpark 't Heereind


Notice: Undefined variable: voorjaarsprogramma in /home/0005/sites/s422/vvmariahout.nl/web/pages/team.pag.php on line 550

Geen programma bekend

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

VOW JO8-1

3

9

3

0

0

28

8

+20

0

2

Blauw Geel'38/JUMBO JO8-4

3

6

2

0

1

23

11

+12

0

3

ST Boerdonk/Keldonk JO8-1G

3

3

1

0

2

15

18

-3

0

4

Mariahout JO8-2

3

0

0

0

3

2

31

-29

0

Uitslagen beker

19 september

  • 18:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-4

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1G

    Sportpark Prins W. Alexander

    7 - 3

15 september

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-4

    VOW JO8-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    5 - 7

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1G

    Sportpark De Heibunders

    1 - 9

08 september

  • 10:00

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1G

    VOW JO8-1

    Sportpark De Koulberg

    3 - 10

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-4

    Sportpark De Heibunders

    1 - 11

01 september

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Mariahout JO8-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    11 - 0

TEAM INFO

Spelers

Bram Beniers

Daan Verhoeven

Davi Peeters

Roan Linders

Stefan van Lierop

Teun van den Heuvel

Vince van Berlo

Vince van de Ven

Staf

Trainer/coach: Hein Gilsing, Joan Aarts

Leider: Jos van Lierop

Training

Woensdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 5

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio