Mariahout JO8-1G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

Geen uitslagen bekend

Indeling

TEAM STARTTIJD

Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

10:15

Boekel Sport JO8-2

09:15

ELI JO8-2

09:15

Erp JO8-2

10:00

Erp JO8-3

10:00

Heeswijk JO8-1

10:30

Mariahout JO8-1G

10:00

Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

09:45

Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

10:30

Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

10:30

ST Boerdonk/Keldonk JO8-1G

10:00

VOW JO8-1

10:45

Geen standen bekend

0276 Onder 8 competitie (najaar)

21 september

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark 't Luytelaar

  • 10:00

    Erp JO8-2

    VOW JO8-1

    Sportpark Den Uil

  • 10:00

    Erp JO8-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark Den Uil

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Boekel Sport JO8-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    Heeswijk JO8-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark De Balledonk

28 september

  • 09:15

    Boekel Sport JO8-2

    ELI JO8-2

    Sportpark De Donk

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Erp JO8-3

    Sportpark Den Eimert

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Sportpark De Koulberg

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Erp JO8-2

    Sportpark De Neul

  • 10:45

    VOW JO8-1

    Heeswijk JO8-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

05 oktober

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1

    Sportpark Den Eimert

  • 10:00

    Erp JO8-2

    ELI JO8-2

    Sportpark Den Uil

  • 10:00

    Erp JO8-3

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark Den Uil

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:30

    Heeswijk JO8-1

    Boekel Sport JO8-2

    Sportpark De Balledonk

  • 10:45

    VOW JO8-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

09 oktober

  • 18:30

    Mariahout JO8-1G

    Heeswijk JO8-1

    Sportpark De Heibunders

12 oktober

  • 09:15

    Boekel Sport JO8-2

    Erp JO8-3

    Sportpark De Donk

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Sportpark 't Luytelaar

  • 10:00

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1

    VOW JO8-1

    Sportpark De Koulberg

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Erp JO8-2

    Sportpark De Neul

19 oktober

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark De Neul

26 oktober

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark Den Eimert

  • 10:00

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1

    Erp JO8-2

    Sportpark De Koulberg

  • 10:00

    Erp JO8-3

    ELI JO8-2

    Sportpark Den Uil

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:30

    Heeswijk JO8-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark De Balledonk

  • 10:45

    VOW JO8-1

    Boekel Sport JO8-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

02 november

  • 09:15

    Boekel Sport JO8-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark De Donk

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Heeswijk JO8-1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    VOW JO8-1

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Erp JO8-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Sportpark Den Uil

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Erp JO8-3

    Sportpark De Neul

09 november

  • 09:15

    Boekel Sport JO8-2

    Erp JO8-2

    Sportpark De Donk

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    ELI JO8-2

    Sportpark Den Eimert

  • 10:00

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1

    Erp JO8-3

    Sportpark De Koulberg

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Sportpark De Heibunders

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Heeswijk JO8-1

    Sportpark De Neul

  • 10:45

    VOW JO8-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

16 november

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark 't Luytelaar

  • 10:00

    Erp JO8-3

    VOW JO8-1

    Sportpark Den Uil

  • 10:00

    Erp JO8-2

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark Den Uil

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Boekel Sport JO8-2

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    Heeswijk JO8-1

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1

    Sportpark De Balledonk

23 november

  • 09:15

    Boekel Sport JO8-2

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1

    Sportpark De Donk

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Erp JO8-2

    Heeswijk JO8-1

    Sportpark Den Uil

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Erp JO8-3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    ELI JO8-2

    Sportpark De Neul

  • 10:45

    VOW JO8-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

30 november

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark Den Eimert

  • 10:00

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark De Koulberg

  • 10:00

    Erp JO8-3

    Erp JO8-2

    Sportpark Den Uil

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Boekel Sport JO8-2

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    Heeswijk JO8-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    Sportpark De Balledonk

  • 10:45

    VOW JO8-1

    ELI JO8-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

07 december

  • 09:15

    ELI JO8-2

    ST Boerdonk/Keldonk JO8-1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Boekel Sport JO8-2

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Erp JO8-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark Den Uil

  • 10:15

    Blauw Geel'38/JUMBO JO8-3

    VOW JO8-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    Heeswijk JO8-1

    Erp JO8-3

    Sportpark De Balledonk

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

Uitslagen beker

14 september

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark Den Eimert

07 september

  • 10:45

    DVG JO8-1

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark De Roode Bleek

31 augustus

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    DVG JO8-1

    Sportpark Den Eimert

TEAM INFO

Spelers

Milou Gottenbos, Lucas van Heeswijk, Tijn van Heeswijk, Jans van den Heuvel, Tim van der Linden, Fedde Lukassen, Dena Smits, Sam Vermeulen

Staf

Trainer: Ton Smits, Jay Sanders

Leider: Art van Heeswijk, Wim van den Heuvel

Training

Woensdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 5

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio