Mariahout JO8-1G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0276 Onder 8 competitie (najaar)

17 november

  • 10:30

    WEC JO8-1

    Avanti'31 JO8-3

    Sportpark De Glorie

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Boskant JO8-1G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:00

    Irene JO8-1

    ELI JO8-2

    Sportpark De Laat

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark Den Eimert

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Mariahout JO8-2

    Sportpark Zuideinderpark

10 november

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    Boskant JO8-1G

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Sportpark De Scheken

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Irene JO8-1

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    VOW JO8-1

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    WEC JO8-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark 't Luytelaar

03 november

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-3

    ELI JO8-2

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    Boskant JO8-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark De Scheken

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Irene JO8-1

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    WEC JO8-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark Zuideinderpark

27 oktober

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Avanti'31 JO8-3

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    WEC JO8-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Boskant JO8-1G

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Irene JO8-1

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Sportpark De Laat

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Mariahout JO8-2

    Sportpark Den Eimert

  • 09:15

    ELI JO8-2

    VOW JO8-1

    Sportpark 't Luytelaar

20 oktober

  • 10:30

    Boskant JO8-1G

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark De Scheken

13 oktober

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    ELI JO8-2

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Avanti'31 JO8-3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Irene JO8-1

    WEC JO8-1

    Sportpark De Laat

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark Zuideinderpark

06 oktober

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    VOW JO8-1

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-3

    Boskant JO8-1G

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    WEC JO8-1

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    Irene JO8-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark Den Eimert

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Mariahout JO8-2

    Sportpark 't Luytelaar

29 september

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    VOW JO8-1

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    WEC JO8-1

    ELI JO8-2

    Sportpark De Glorie

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Boskant JO8-1G

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    Irene JO8-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark De Laat

  • 09:15

    Mariahout JO8-1G

    Avanti'31 JO8-3

    Sportpark De Heibunders

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark Zuideinderpark

22 september

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-3

    Mariahout JO8-2

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    Boskant JO8-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark De Scheken

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Irene JO8-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    WEC JO8-1

    Sportpark Den Eimert

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Sportpark 't Luytelaar

0276 Onder 8 competitie (najaar)

24 november

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark 't Luytelaar

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark De Heibunders

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    WEC JO8-1

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-3

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:30

    Boskant JO8-1G

    Irene JO8-1

    Sportpark De Scheken

01 december

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Boskant JO8-1G

    Sportpark 't Luytelaar

  • 09:15

    Mariahout JO8-1G

    Mariahout JO8-2

    Sportpark De Heibunders

  • 09:30

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    Sportpark Den Eimert

  • 10:00

    Irene JO8-1

    Avanti'31 JO8-3

    Sportpark De Laat

  • 10:30

    WEC JO8-1

    VOW JO8-1

    Sportpark De Glorie

08 december

  • 10:00

    Mariahout JO8-2

    Irene JO8-1

    Sportpark De Heibunders

  • 10:30

    Avanti'31 JO8-3

    Nijnsel/TVE Reclame JO8-1

    Sportpark De Molenheide

  • 10:30

    Boskant JO8-1G

    WEC JO8-1

    Sportpark De Scheken

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-4

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO8-3

    ELI JO8-2

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    VOW JO8-1

    Schijndel/DE WIT JO8-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout JO8-1G

2

4

1

1

0

15

5

+10

0

2

Sparta'25 JO8-3

2

4

1

1

0

8

6

+2

0

3

ELI JO8-2

2

0

0

0

2

3

15

-12

0

Uitslagen beker

15 september

  • 10:30

    Sparta'25 JO8-3

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark 't Heereind

    4 - 4

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Gemert JO8-5

    Sportpark 't Luytelaar

08 september

  • 10:00

    Gemert JO8-5

    Mariahout JO8-1G

    Sportpark Molenbroek

  • 09:15

    ELI JO8-2

    Sparta'25 JO8-3

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 4

01 september

  • 10:30

    Sparta'25 JO8-3

    Gemert JO8-5

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    Mariahout JO8-1G

    ELI JO8-2

    Sportpark De Heibunders

    11 - 1

TEAM INFO

Spelers

Boris Blankwater, Fenne van Uden, Guus Verbakel, Laura Vincent, Lente Rooijmans, Thijs de Groot, Wout Verbakel

Staf

Niet bekend

Training

Niet bekend

Copyright © 2008 - 2018 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio