Mariahout JO17-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

20 april

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    UDI'19/CSU JO17-4

    Sportpark De Heibunders

    3 - 3

17 april

  • 19:00

    Boekel Sport JO17-2

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Sportpark De Donk

    1 - 1

13 april

  • 15:30

    Gemert JO17-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6

    Sportpark Molenbroek

    0 - 3

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    VOW JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 2

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO17-4

    ELI JO17-1

    Sportpark Parkzicht

    1 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    Erp JO17-2

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Venhorst JO17-1

    Sportpark 't Heereind

    3 - 1

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Boekel Sport JO17-2

    Sportpark De Bergakkers

    4 - 4

10 april

  • 19:00

    Erp JO17-2

    Venhorst JO17-1

    Sportpark Den Uil

    1 - 4

06 april

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 2

  • 14:45

    Boekel Sport JO17-2

    Mariahout JO17-1

    Sportpark De Donk

    3 - 0

  • 14:30

    VOW JO17-1

    UDI'19/CSU JO17-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    4 - 2

  • 14:30

    Venhorst JO17-1

    Gemert JO17-3

    Sportpark De Voskuilen

    1 - 1

  • 14:30

    Erp JO17-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Sportpark Den Uil

    0 - 1

  • 14:30

    ELI JO17-1

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 2

30 maart

  • 14:45

    Boekel Sport JO17-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6

    Sportpark De Donk

    1 - 5

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO17-4

    Venhorst JO17-1

    Sportpark Parkzicht

    1 - 1

  • 14:30

    VOW JO17-1

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 3

  • 14:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Sportpark 't Heereind

    2 - 2

  • 14:30

    ELI JO17-1

    Gemert JO17-3

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 2

23 maart

  • 15:30

    Gemert JO17-3

    VOW JO17-1

    Sportpark Molenbroek

    2 - 4

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 3

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO17-4

    Boekel Sport JO17-2

    Sportpark Parkzicht

    3 - 0

  • 14:30

    Venhorst JO17-1

    ELI JO17-1

    Sportpark De Voskuilen

    8 - 1

  • 14:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Mariahout JO17-1

    Sportpark 't Heereind

    4 - 2

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Erp JO17-2

    Sportpark De Bergakkers

    0 - 0

23 februari

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6

    ELI JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 0

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Mariahout JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 1

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO17-4

    Erp JO17-2

    Sportpark Parkzicht

    0 - 0

  • 14:30

    Venhorst JO17-1

    VOW JO17-1

    Sportpark De Voskuilen

    2 - 3

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Sportpark De Bergakkers

    7 - 1

  • 13:45

    Gemert JO17-3

    Boekel Sport JO17-2

    Sportpark Molenbroek

    1 - 5

16 februari

  • 14:45

    Boekel Sport JO17-2

    ELI JO17-1

    Sportpark De Donk

    2 - 3

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    UDI'19/CSU JO17-4

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 2

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6

    Venhorst JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 2

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 5

  • 14:30

    VOW JO17-1

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    5 - 0

  • 14:30

    Erp JO17-2

    Gemert JO17-3

    Sportpark Den Uil

    3 - 2

09 februari

  • 15:30

    Gemert JO17-3

    Mariahout JO17-1

    Sportpark Molenbroek

    1 - 2

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO17-4

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6

    Sportpark Parkzicht

    2 - 1

  • 14:30

    Venhorst JO17-1

    Boekel Sport JO17-2

    Sportpark De Voskuilen

    2 - 1

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Sportpark De Bergakkers

    2 - 1

  • 14:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Erp JO17-2

    Sportpark 't Heereind

    1 - 0

  • 14:30

    ELI JO17-1

    VOW JO17-1

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 0

0235 Onder 17 competitie (najaar)

15 december

  • 14:30

    Rood Wit'62 JO17-2

    S.V. Brandevoort JO17-5

    Sportpark de Rijpel

    2 - 3

08 december

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    Rood Wit'62 JO17-2

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    SJO Helmondia-Mulo JO17-2

    MVC JO17-1

    Sportpark de Braak

  • 13:45

    Gemert JO17-3

    Stiphout Vooruit JO17-2

    Sportpark Molenbroek

  • 13:00

    Mifano JO17-2

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Sportpark De Ark

    1 - 1

01 december

  • 15:00

    Mierlo Hout JO17-2

    S.V. Brandevoort JO17-4

    Sportpark De Beemd

    5 - 1

  • 14:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Mariahout JO17-1

    Sportpark 't Heereind

    2 - 0

  • 14:30

    Rood Wit'62 JO17-2

    SJO Helmondia-Mulo JO17-2

    Sportpark de Rijpel

    1 - 2

  • 12:45

    Stiphout Vooruit JO17-2

    Mifano JO17-2

    Sportpark Molenven

    0 - 8

  • 11:45

    S.V. Brandevoort JO17-5

    Gemert JO17-3

    sportpark Brandevoort

    2 - 1

26 november

  • 20:00

    S.V. Brandevoort JO17-4

    S.V. Brandevoort JO17-5

    sportpark Brandevoort

    4 - 1

24 november

  • 15:30

    Gemert JO17-3

    MVC JO17-1

    Sportpark Molenbroek

    6 - 3

  • 15:00

    SJO Helmondia-Mulo JO17-2

    Stiphout Vooruit JO17-2

    Sportpark de Braak

    8 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    Mifano JO17-2

    Sportpark De Heibunders

    1 - 1

  • 13:30

    Mierlo Hout JO17-2

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Sportpark De Beemd

    4 - 0

  • 12:15

    S.V. Brandevoort JO17-4

    Rood Wit'62 JO17-2

    sportpark Brandevoort

    2 - 3

17 november

  • 15:30

    Gemert JO17-3

    S.V. Brandevoort JO17-4

    Sportpark Molenbroek

    3 - 2

  • 14:30

    MVC JO17-1

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Sportpark De Smagt

    1 - 4

  • 14:30

    Rood Wit'62 JO17-2

    Mierlo Hout JO17-2

    Sportpark de Rijpel

    0 - 9

  • 12:45

    Stiphout Vooruit JO17-2

    Mariahout JO17-1

    Sportpark Molenven

  • 12:00

    S.V. Brandevoort JO17-5

    SJO Helmondia-Mulo JO17-2

    sportpark Brandevoort

    5 - 8

10 november

  • 15:00

    Mierlo Hout JO17-2

    MVC JO17-1

    Sportpark De Beemd

    4 - 1

  • 15:00

    SJO Helmondia-Mulo JO17-2

    Mifano JO17-2

    Sportpark de Braak

    1 - 4

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    Gemert JO17-3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 3

  • 14:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    S.V. Brandevoort JO17-5

    Sportpark 't Heereind

    2 - 0

  • 13:45

    S.V. Brandevoort JO17-4

    Stiphout Vooruit JO17-2

    sportpark Brandevoort

03 november

  • 15:30

    Gemert JO17-3

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Sportpark Molenbroek

    1 - 0

  • 15:00

    Stiphout Vooruit JO17-2

    MVC JO17-1

    Sportpark Molenven

    1 - 5

  • 15:00

    SJO Helmondia-Mulo JO17-2

    Mierlo Hout JO17-2

    Sportpark de Braak

    2 - 3

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    S.V. Brandevoort JO17-5

    Sportpark De Heibunders

    3 - 1

  • 13:00

    Mifano JO17-2

    Rood Wit'62 JO17-2

    Sportpark De Ark

    2 - 4

27 oktober

  • 15:00

    Mierlo Hout JO17-2

    Gemert JO17-3

    Sportpark De Beemd

    9 - 1

  • 14:30

    MVC JO17-1

    Mariahout JO17-1

    Sportpark De Smagt

  • 14:30

    Rood Wit'62 JO17-2

    Stiphout Vooruit JO17-2

    Sportpark de Rijpel

    5 - 2

  • 14:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    S.V. Brandevoort JO17-4

    Sportpark 't Heereind

    10 - 2

  • 11:15

    S.V. Brandevoort JO17-5

    Mifano JO17-2

    sportpark Brandevoort

    2 - 2

13 oktober

  • 15:30

    Gemert JO17-3

    SJO Helmondia-Mulo JO17-2

    Sportpark Molenbroek

    0 - 2

  • 13:30

    S.V. Brandevoort JO17-4

    MVC JO17-1

    sportpark Brandevoort

    3 - 0

  • 12:45

    Stiphout Vooruit JO17-2

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Sportpark Molenven

    2 - 4

10 oktober

  • 19:30

    Mifano JO17-2

    Mierlo Hout JO17-2

    Sportpark De Ark

    1 - 1

06 oktober

  • 15:00

    SJO Helmondia-Mulo JO17-2

    S.V. Brandevoort JO17-4

    Sportpark de Braak

    8 - 0

  • 15:00

    Mierlo Hout JO17-2

    Mariahout JO17-1

    Sportpark De Beemd

    5 - 1

  • 14:30

    MVC JO17-1

    Mifano JO17-2

    Sportpark De Smagt

    0 - 5

  • 14:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Rood Wit'62 JO17-2

    Sportpark 't Heereind

    4 - 0

  • 13:00

    S.V. Brandevoort JO17-5

    Stiphout Vooruit JO17-2

    sportpark Brandevoort

    12 - 1

29 september

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    S.V. Brandevoort JO17-4

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

  • 14:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    SJO Helmondia-Mulo JO17-2

    Sportpark 't Heereind

    1 - 3

  • 14:30

    Mifano JO17-2

    Gemert JO17-3

    Sportpark De Ark

    3 - 2

  • 14:30

    Rood Wit'62 JO17-2

    MVC JO17-1

    Sportpark de Rijpel

    5 - 3

  • 13:15

    S.V. Brandevoort JO17-5

    Mierlo Hout JO17-2

    sportpark Brandevoort

    0 - 9

24 september

  • 19:30

    S.V. Brandevoort JO17-4

    Mifano JO17-2

    sportpark Brandevoort

    0 - 3

22 september

  • 15:30

    Gemert JO17-3

    Rood Wit'62 JO17-2

    Sportpark Molenbroek

    3 - 3

  • 15:00

    Mierlo Hout JO17-2

    Stiphout Vooruit JO17-2

    Sportpark De Beemd

    14 - 1

  • 15:00

    SJO Helmondia-Mulo JO17-2

    Mariahout JO17-1

    Sportpark de Braak

    2 - 2

  • 14:30

    MVC JO17-1

    S.V. Brandevoort JO17-5

    Sportpark De Smagt

    2 - 3

0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Vorstenbossche Boys JO17-1

7

17

5

2

0

23

8

+15

0

2

Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6

7

13

4

1

2

19

8

+11

0

3

VOW JO17-1

7

12

4

0

3

19

15

+4

0

4

ELI JO17-1

7

12

4

0

3

11

19

-8

0

5

Venhorst JO17-1

8

12

3

3

2

21

13

+8

0

6

UDI'19/CSU JO17-4

8

12

3

3

2

14

12

+2

0

7

R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

8

11

3

2

3

14

21

-7

0

8

Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

7

10

3

1

3

14

12

+2

0

9

Boekel Sport JO17-2

8

8

2

2

4

17

19

-2

0

10

Erp JO17-2

6

5

1

2

3

4

8

-4

0

11

Mariahout JO17-1

6

4

1

1

4

8

20

-12

0

12

Gemert JO17-3

7

4

1

1

5

9

18

-9

0

0235 Onder 17 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mierlo Hout JO17-2

10

28

9

1

0

63

8

+55

0

2

SJO Helmondia-Mulo JO17-2

9

19

6

1

2

36

16

+20

0

3

Mifano JO17-2

10

19

5

4

1

30

12

+18

0

4

R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

10

19

6

1

3

28

14

+14

0

5

Rood Wit'62 JO17-2

9

13

4

1

4

23

30

-7

0

6

S.V. Brandevoort JO17-5

10

13

4

1

5

29

34

-5

0

7

Gemert JO17-3

9

11

3

2

4

20

27

-7

0

8

Mariahout JO17-1

7

9

2

3

2

15

15

0

0

9

S.V. Brandevoort JO17-4

9

6

2

0

7

15

38

-23

0

10

MVC JO17-1

8

3

1

0

7

15

31

-16

0

11

Stiphout Vooruit JO17-2

7

0

0

0

7

7

56

-49

0

0237 Onder 17 competitie (voorjaar)

04 mei

  • 14:30

    Venhorst JO17-1

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark De Voskuilen

  • 14:30

    VOW JO17-1

    Erp JO17-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    ELI JO17-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Sportpark 't Luytelaar

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6

    Mariahout JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 15:30

    Gemert JO17-3

    UDI'19/CSU JO17-4

    Sportpark Molenbroek

11 mei

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    VOW JO17-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Erp JO17-2

    Boekel Sport JO17-2

    Sportpark Den Uil

  • 14:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6

    Sportpark 't Heereind

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    ELI JO17-1

    Sportpark De Bergakkers

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Gemert JO17-3

    Sportpark Prins W. Alexander

18 mei

  • 14:30

    Venhorst JO17-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Sportpark De Voskuilen

  • 14:30

    ELI JO17-1

    Mariahout JO17-1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6

    Erp JO17-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 14:45

    Boekel Sport JO17-2

    VOW JO17-1

    Sportpark De Donk

  • 14:45

    UDI'19/CSU JO17-4

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Sportpark Parkzicht

  • 15:30

    Gemert JO17-3

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    Sportpark Molenbroek

25 mei

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    Venhorst JO17-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    VOW JO17-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-6

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 14:30

    Erp JO17-2

    ELI JO17-1

    Sportpark Den Uil

  • 14:30

    R.K.S.V. Sparta'25 JO17-2

    Gemert JO17-3

    Sportpark 't Heereind

  • 14:30

    Vorstenbossche Boys JO17-1

    UDI'19/CSU JO17-4

    Sportpark De Bergakkers

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Boekel Sport JO17-2

    Sportpark Prins W. Alexander

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Heeswijk JO17-1

3

7

2

1

0

8

1

+7

0

2

Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

3

7

2

1

0

6

1

+5

0

3

VOW JO17-1

3

3

1

0

2

9

3

+6

0

4

Mariahout JO17-1

3

0

0

0

3

1

19

-18

0

Uitslagen beker

15 september

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Mariahout JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 0

  • 14:30

    VOW JO17-1

    Heeswijk JO17-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    0 - 1

08 september

  • 14:45

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    VOW JO17-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 0

  • 14:30

    Mariahout JO17-1

    Heeswijk JO17-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 6

01 september

  • 14:30

    VOW JO17-1

    Mariahout JO17-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    9 - 1

  • 14:30

    Heeswijk JO17-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO17-4

    Sportpark De Balledonk

    1 - 1

TEAM INFO

Spelers

Aniek van de Ven 

Freek Beniers 

Glenn Biemans 

Guus Vogels

Jay Sanders

Job van Roosmalen

Joey van den Burgt

Joost van den Boogaart

Jop Vorstenbosch

Kylie van Hoof

Robin Stoop 

Ruben Maas

Sam Rovers 

Sidney Donkers

Yannick Valk

Staf

Trainer/coach:Hans Aarts, Jack Donkers

Leider: Jacky Maas, Maarten Vogels

Training

Maandag 18:30 uur -19:30 uur, Kleedlokaal 1

Woensdag 18:30 uur -19:30 uur, Kleedlokaal 1

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio