Mariahout JO15-2G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

28 maart

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3

    Sparta'25 JO15-3

    Sportpark De Neul

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    WEC JO15-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5

    Mierlo Hout JO15-3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-4

    SV Unitas'59 JO15-5

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:30

    TOP JO15-4

    FC de Rakt JO15-2

    Sportpark TOP

21 maart

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO15-5

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Bokt

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-4

    FC de Rakt JO15-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:30

    TOP JO15-4

    Sparta'25 JO15-3

    Sportpark TOP

14 maart

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5

    Sportpark De Heibunders

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-3

    WEC JO15-2

    Sportpark De Beemd

  • 13:00

    VOW JO15-1

    TOP JO15-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO15-5

    Sparta'25 JO15-3

    Sportpark Bokt

  • 12:30

    FC de Rakt JO15-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3

    Sportpark Moleneind

  • 11:30

    Heeswijk JO15-2

    Schijndel/DE WIT JO15-4

    Sportpark De Balledonk

07 maart

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark De Neul

    5 - 1

  • 13:30

    WEC JO15-2

    VOW JO15-1

    Sportpark De Glorie

  • 13:00

    Sparta'25 JO15-3

    Mierlo Hout JO15-3

    Sportpark 't Heereind

    3 - 3

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-4

    FC de Rakt JO15-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 10:30

    TOP JO15-4

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5

    Sportpark TOP

    4 - 3

29 februari

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    6 - 3

15 februari

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    TOP JO15-4

    Sportpark De Heibunders

    3 - 8

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-3

    SV Unitas'59 JO15-5

    Sportpark De Beemd

    4 - 3

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    8 - 2

  • 12:30

    FC de Rakt JO15-2

    WEC JO15-2

    Sportpark Moleneind

    0 - 8

  • 11:30

    Heeswijk JO15-2

    Sparta'25 JO15-3

    Sportpark De Balledonk

    3 - 2

08 februari

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3

    VOW JO15-1

    Sportpark De Neul

    1 - 8

  • 13:30

    WEC JO15-2

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Glorie

    13 - 3

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-3

    FC de Rakt JO15-2

    Sportpark De Beemd

    5 - 1

  • 13:00

    Sparta'25 JO15-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5

    Sportpark 't Heereind

    2 - 2

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO15-5

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark Bokt

    9 - 0

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-4

    TOP JO15-4

    Sportpark Zuideinderpark

    0 - 13

01 februari

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    Schijndel/DE WIT JO15-4

    Sportpark De Heibunders

    1 - 1

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5

    WEC JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    0 - 4

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Sparta'25 JO15-3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    6 - 1

  • 12:30

    FC de Rakt JO15-2

    SV Unitas'59 JO15-5

    Sportpark Moleneind

    0 - 15

  • 11:30

    Heeswijk JO15-2

    Mierlo Hout JO15-3

    Sportpark De Balledonk

    3 - 2

  • 10:30

    TOP JO15-4

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3

    Sportpark TOP

    11 - 5

0245 Onder 15 competitie (najaar)

14 december

  • 12:00

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    VOW JO15-1

    Sportpark Ekkerzicht

07 december

  • 14:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark De Koulberg

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 6

  • 13:00

    DVG JO15-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Roode Bleek

    1 - 1

  • 13:00

    Irene JO15-1

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    Erp JO15-2

    VOW JO15-1

    Sportpark Den Uil

  • 12:00

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Sportpark De Scheken

    1 - 4

30 november

  • 14:00

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    VOW JO15-1

    Sportpark De Koulberg

    5 - 0

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Erp JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 2

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Irene JO15-1

    Sportpark Den Eimert

    3 - 2

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    VOW JO15-1

    Sportpark De Balledonk

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    DVG JO15-2

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 1

27 november

  • 19:00

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Sportpark De Koulberg

    3 - 0

23 november

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 13

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    2 - 7

  • 13:00

    Irene JO15-1

    DVG JO15-2

    Sportpark De Laat

    2 - 0

  • 12:00

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark Ekkerzicht

  • 12:00

    Erp JO15-2

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Den Uil

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

    3 - 3

16 november

  • 14:00

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Koulberg

    3 - 2

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    Erp JO15-2

    Sportpark De Heibunders

    4 - 1

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    DVG JO15-2

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Roode Bleek

  • 13:00

    Irene JO15-1

    VOW JO15-1

    Sportpark De Laat

    6 - 1

  • 12:00

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark De Scheken

    4 - 1

12 november

  • 18:30

    Erp JO15-2

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Sportpark Den Uil

    2 - 2

09 november

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    5 - 0

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    Sportpark De Balledonk

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    DVG JO15-2

    Sportpark Den Eimert

    6 - 0

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Irene JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

    3 - 2

02 november

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 4

  • 13:00

    DVG JO15-2

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    Sportpark De Roode Bleek

    0 - 4

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    2 - 9

  • 13:00

    Irene JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark De Laat

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Balledonk

  • 12:00

    Erp JO15-2

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Sportpark Den Uil

    0 - 9

26 oktober

  • 14:00

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    Irene JO15-1

    Sportpark De Koulberg

    4 - 3

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

    7 - 0

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    DVG JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Erp JO15-2

    Sportpark Den Eimert

    6 - 1

  • 12:00

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Ekkerzicht

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    VOW JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

    4 - 1

23 oktober

  • 19:00

    DVG JO15-2

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Sportpark De Roode Bleek

    0 - 3

19 oktober

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark De Balledonk

12 oktober

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 0

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 13:00

    Irene JO15-1

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark De Laat

    7 - 0

  • 12:00

    Erp JO15-2

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    Sportpark Den Uil

    0 - 10

07 oktober

  • 19:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    5 - 4

05 oktober

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    DVG JO15-2

    Sportpark De Heibunders

    0 - 4

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Erp JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark Den Eimert

    4 - 4

  • 12:00

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Irene JO15-1

    Sportpark De Scheken

    0 - 15

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Zuideinderpark

28 september

  • 13:00

    VOW JO15-1

    DVG JO15-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    3 - 3

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark De Balledonk

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark Den Eimert

  • 12:00

    Erp JO15-2

    Irene JO15-1

    Sportpark Den Uil

    2 - 2

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 4

21 september

  • 14:00

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark De Koulberg

    3 - 3

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Sportpark De Heibunders

    1 - 5

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    DVG JO15-2

    Erp JO15-2

    Sportpark De Roode Bleek

    2 - 0

  • 13:00

    Irene JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Laat

    0 - 1

0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

TOP JO15-4

4

12

4

0

0

36

11

+25

0

2

WEC JO15-2

3

9

3

0

0

25

3

+22

0

3

VOW JO15-1

3

9

3

0

0

22

4

+18

0

4

Mierlo Hout JO15-3

4

7

2

1

1

14

10

+4

0

5

SV Unitas'59 JO15-5

3

6

2

0

1

27

4

+23

0

6

Heeswijk JO15-2

3

6

2

0

1

9

17

-8

0

7

Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5

4

4

1

1

2

11

13

-2

0

8

Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3

4

3

1

0

3

14

26

-12

0

9

Sparta'25 JO15-3

4

2

0

2

2

8

14

-6

0

10

Schijndel/DE WIT JO15-4

3

1

0

1

2

3

22

-19

0

11

Mariahout JO15-2G

4

1

0

1

3

5

23

-18

0

12

FC de Rakt JO15-2

3

0

0

0

3

1

28

-27

0

0245 Onder 15 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

9

25

8

1

0

49

10

+39

0

2

Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

9

20

6

2

1

33

16

+17

0

3

Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

9

18

5

3

1

41

20

+21

0

4

Schijndel/DE WIT JO15-3

9

17

5

2

2

31

16

+15

0

5

Irene JO15-1

9

13

4

1

4

39

14

+25

0

6

ST Ollandia / Boskant JO15-1

8

10

3

1

4

18

32

-14

0

7

DVG JO15-2

9

9

2

3

4

11

20

-9

0

8

VOW JO15-1

7

4

1

1

5

14

34

-20

0

9

Mariahout JO15-2G

9

3

1

0

8

8

52

-44

0

10

Erp JO15-2

8

2

0

2

6

8

38

-30

0

11

VOW JO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

12

VOW JO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

04 april

  • 11:30

    Heeswijk JO15-2

    TOP JO15-4

    Sportpark De Balledonk

  • 12:30

    FC de Rakt JO15-2

    VOW JO15-1

    Sportpark Moleneind

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO15-5

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5

    Sportpark Bokt

  • 13:00

    Sparta'25 JO15-3

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark 't Heereind

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-3

    Schijndel/DE WIT JO15-4

    Sportpark De Beemd

  • 13:30

    WEC JO15-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3

    Sportpark De Glorie

18 april

  • 10:30

    TOP JO15-4

    SV Unitas'59 JO15-5

    Sportpark TOP

  • 11:30

    Heeswijk JO15-2

    FC de Rakt JO15-2

    Sportpark De Balledonk

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5

    VOW JO15-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3

    Schijndel/DE WIT JO15-4

    Sportpark De Neul

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    Mierlo Hout JO15-3

    Sportpark De Heibunders

  • 13:30

    WEC JO15-2

    Sparta'25 JO15-3

    Sportpark De Glorie

09 mei

  • 10:30

    TOP JO15-4

    Mierlo Hout JO15-3

    Sportpark TOP

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-4

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO15-5

    WEC JO15-2

    Sportpark Bokt

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 13:00

    Sparta'25 JO15-3

    FC de Rakt JO15-2

    Sportpark 't Heereind

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Neul

16 mei

  • 11:30

    Heeswijk JO15-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5

    Sportpark De Balledonk

  • 12:30

    FC de Rakt JO15-2

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark Moleneind

  • 12:45

    SV Unitas'59 JO15-5

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3

    Sportpark Bokt

  • 13:00

    Sparta'25 JO15-3

    Schijndel/DE WIT JO15-4

    Sportpark 't Heereind

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-3

    VOW JO15-1

    Sportpark De Beemd

  • 13:30

    WEC JO15-2

    TOP JO15-4

    Sportpark De Glorie

23 mei

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-4

    WEC JO15-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-5

    FC de Rakt JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    VOW JO15-1

    SV Unitas'59 JO15-5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-3

    Mierlo Hout JO15-3

    Sportpark De Neul

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Heibunders

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Sparta'25 JO15-3

3

9

3

0

0

10

3

+7

0

2

Mariahout JO15-2G

3

6

2

0

1

14

4

+10

0

3

Erp JO15-3

3

1

0

1

2

3

8

-5

0

4

Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7

3

1

0

1

2

3

15

-12

0

Uitslagen beker

14 september

  • 13:00

    Sparta'25 JO15-3

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark 't Heereind

    2 - 1

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7

    Erp JO15-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 1

07 september

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7

    Sparta'25 JO15-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 4

  • 12:00

    Erp JO15-3

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark Den Uil

    2 - 3

31 augustus

  • 13:00

    Sparta'25 JO15-3

    Erp JO15-3

    Sportpark 't Heereind

    4 - 0

  • 12:00

    Mariahout JO15-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7

    Sportpark De Heibunders

    10 - 0

TEAM INFO

Mariahout JO15-2G

Spelers

Remco Aarts, Job van Berkel, Lars Berkvens, Max Bouwdewijns, Luuk van Doren, Sann van Es, Iris van Gogh, Lieke van Lankvelt, Bram van Lieshout, Joeri van Rooij, Tum van de Ven, Jort Vogels, Peer Vogels, Ruud Vogels, Sam Vogels

Staf

Trainer: Hans Aarts

Leider: Bart van Berkel, Vacature

Training

Dinsdag 18.30 - 19.30, kleedlokaal 3

Donderdag 18.30 - 19.30, kleedlokaal 3

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign