Mariahout JO15-2G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0245 Onder 15 competitie (najaar)

07 december

  • 14:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark De Koulberg

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    DVG JO15-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 13:00

    Irene JO15-1

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Laat

  • 12:00

    Erp JO15-2

    VOW JO15-1

    Sportpark Den Uil

  • 12:00

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Sportpark De Scheken

30 november

  • 14:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    VOW JO15-1

    Sportpark De Koulberg

    5 - 0

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Erp JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 2

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Irene JO15-1

    Sportpark Den Eimert

    3 - 2

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    VOW JO15-1

    Sportpark De Balledonk

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    DVG JO15-2

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 1

27 november

  • 19:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Sportpark De Koulberg

    3 - 0

23 november

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 13

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    2 - 7

  • 13:00

    Irene JO15-1

    DVG JO15-2

    Sportpark De Laat

    2 - 0

  • 12:00

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark Ekkerzicht

  • 12:00

    Erp JO15-2

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Den Uil

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

    3 - 3

16 november

  • 14:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Koulberg

    3 - 2

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    Erp JO15-2

    Sportpark De Heibunders

    4 - 1

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    DVG JO15-2

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Roode Bleek

  • 13:00

    Irene JO15-1

    VOW JO15-1

    Sportpark De Laat

    6 - 1

  • 12:00

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark De Scheken

    4 - 1

12 november

  • 18:30

    Erp JO15-2

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Sportpark Den Uil

    2 - 2

09 november

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    5 - 0

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    Sportpark De Balledonk

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    DVG JO15-2

    Sportpark Den Eimert

    6 - 0

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Irene JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

    3 - 2

02 november

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 4

  • 13:00

    DVG JO15-2

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    Sportpark De Roode Bleek

    0 - 4

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    2 - 9

  • 13:00

    Irene JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark De Laat

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Balledonk

  • 12:00

    Erp JO15-2

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Sportpark Den Uil

    0 - 9

26 oktober

  • 14:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    Irene JO15-1

    Sportpark De Koulberg

    4 - 3

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

    7 - 0

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    DVG JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Erp JO15-2

    Sportpark Den Eimert

    6 - 1

  • 12:00

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Ekkerzicht

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    VOW JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

    4 - 1

23 oktober

  • 19:00

    DVG JO15-2

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Sportpark De Roode Bleek

    0 - 3

19 oktober

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark De Balledonk

12 oktober

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 0

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 13:00

    Irene JO15-1

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark De Laat

    7 - 0

  • 12:00

    Erp JO15-2

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    Sportpark Den Uil

    0 - 10

07 oktober

  • 19:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    5 - 4

05 oktober

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    DVG JO15-2

    Sportpark De Heibunders

    0 - 4

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Erp JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark Den Eimert

    4 - 4

  • 12:00

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Irene JO15-1

    Sportpark De Scheken

    0 - 15

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Zuideinderpark

28 september

  • 13:00

    VOW JO15-1

    DVG JO15-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    3 - 3

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark De Balledonk

  • 13:00

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark Den Eimert

  • 12:00

    Erp JO15-2

    Irene JO15-1

    Sportpark Den Uil

    2 - 2

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 4

21 september

  • 14:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark De Koulberg

    3 - 3

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Sportpark De Heibunders

    1 - 5

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    DVG JO15-2

    Erp JO15-2

    Sportpark De Roode Bleek

    2 - 0

  • 13:00

    Irene JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Laat

    0 - 1

0245 Onder 15 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

9

25

8

1

0

49

10

+39

0

2

Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

8

19

6

1

1

32

15

+17

0

3

Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

8

15

4

3

1

35

19

+16

0

4

Schijndel/DE WIT JO15-3

8

14

4

2

2

27

15

+12

0

5

Irene JO15-1

9

13

4

1

4

39

14

+25

0

6

ST Ollandia / Boskant JO15-1

7

10

3

1

3

17

28

-11

0

7

DVG JO15-2

8

8

2

2

4

10

19

-9

0

8

VOW JO15-1

7

4

1

1

5

14

34

-20

0

9

Mariahout JO15-2G

8

3

1

0

7

7

46

-39

0

10

Erp JO15-2

8

2

0

2

6

8

38

-30

0

11

VOW JO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

12

VOW JO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0245 Onder 15 competitie (najaar)

07 december

  • 12:00

    Erp JO15-2

    VOW JO15-1

    Sportpark Den Uil

  • 12:00

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-3

    Sportpark De Scheken

  • 13:00

    DVG JO15-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Roode Bleek

  • 13:00

    Irene JO15-1

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Laat

  • 13:30

    Mariahout JO15-2G

    Nijnsel/TVE Reclame JO15-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-4

    Sportpark De Koulberg

14 december

  • 12:00

    ST Ollandia / Boskant JO15-1

    VOW JO15-1

    Sportpark Ekkerzicht

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Sparta'25 JO15-3

3

9

3

0

0

10

3

+7

0

2

Mariahout JO15-2G

3

6

2

0

1

14

4

+10

0

3

Erp JO15-3

3

1

0

1

2

3

8

-5

0

4

Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7

3

1

0

1

2

3

15

-12

0

Uitslagen beker

14 september

  • 13:00

    Sparta'25 JO15-3

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark 't Heereind

    2 - 1

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7

    Erp JO15-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 1

07 september

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7

    Sparta'25 JO15-3

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 4

  • 12:00

    Erp JO15-3

    Mariahout JO15-2G

    Sportpark Den Uil

    2 - 3

31 augustus

  • 13:00

    Sparta'25 JO15-3

    Erp JO15-3

    Sportpark 't Heereind

    4 - 0

  • 12:00

    Mariahout JO15-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-7

    Sportpark De Heibunders

    10 - 0

TEAM INFO

Spelers

Remco Aarts, Job van Berkel, Lars Berkvens, Max Bouwdewijns, Luuk van Doren, Sann van Es, Iris van Gogh, Lieke van Lankvelt, Bram van Lieshout, Joeri van Rooij, Tum van de Ven, Jort Vogels, Peer Vogels, Ruud Vogels, Sam Vogels

Staf

Trainer: Hans Aarts

Leider: Bart van Berkel, Vacature

Training

Dinsdag 18.30 - 19.30, kleedlokaal 3

Donderdag 18.30 - 19.30, kleedlokaal 3

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio