Mariahout JO15-1G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0245 Onder 15 (najaarsreeks)

21 november

  • 13:30

    Mariahout JO15-1G

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Volkel JO15-2

    Schijndel/DE WIT JO15-2G

    Sportpark Volkel

  • 13:00

    VOW JO15-1

    HVCH JO15-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO15-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2

    Sportpark De Bergakkers

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO15-1G

    RKSV Nuenen JO15-3

    Sportpark De Bergakkers

  • 11:30

    Boekel Sport JO15-2

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Donk

  • 11:30

    Avesteyn JO15-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark Avesteyn

14 november

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2

    Boekel Sport JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Volkel JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    UDI'19/CSU JO15-4

    VOW JO15-1

    Sportpark Parkzicht

  • 13:00

    HVCH JO15-4

    Avesteyn JO15-2

    Sportpark De Braaken

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    Mariahout JO15-1G

    Sportpark De Balledonk

  • 12:15

    RKSV Nuenen JO15-3

    Boekel Sport JO15-2

    Sportpark de Oude Landen

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-2G

    Vorstenbossche Boys JO15-1G

    Sportpark Zuideinderpark

07 november

  • 13:30

    Mariahout JO15-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Volkel JO15-2

    Avesteyn JO15-2

    Sportpark Volkel

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark De Balledonk

  • 13:00

    VOW JO15-1

    RKSV Nuenen JO15-3

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO15-1G

    HVCH JO15-4

    Sportpark De Bergakkers

  • 11:30

    Boekel Sport JO15-2

    Schijndel/DE WIT JO15-2G

    Sportpark De Donk

31 oktober

  • 13:00

    Avesteyn JO15-2

    Vorstenbossche Boys JO15-1G

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    VOW JO15-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2

    Mariahout JO15-1G

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    UDI'19/CSU JO15-4

    Boekel Sport JO15-2

    Sportpark Parkzicht

  • 13:00

    HVCH JO15-4

    Volkel JO15-2

    Sportpark De Braaken

  • 12:15

    RKSV Nuenen JO15-3

    Mariahout JO15-1G

    Sportpark de Oude Landen

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-2G

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Zuideinderpark

24 oktober

  • 13:30

    Mariahout JO15-1G

    Schijndel/DE WIT JO15-2G

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Avesteyn JO15-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    Volkel JO15-2

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark Volkel

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 13:00

    Avesteyn JO15-2

    RKSV Nuenen JO15-3

    Sportpark Avesteyn

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO15-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Bergakkers

  • 11:30

    Boekel Sport JO15-2

    HVCH JO15-4

    Sportpark De Donk

17 oktober

  • 12:15

    RKSV Nuenen JO15-3

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark de Oude Landen

10 oktober

  • 13:30

    Mariahout JO15-1G

    Volkel JO15-2

    Sportpark De Heibunders

    8 - 0

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    UDI'19/CSU JO15-4

    HVCH JO15-4

    Sportpark Parkzicht

    7 - 0

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Boekel Sport JO15-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    5 - 1

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    Vorstenbossche Boys JO15-1G

    Sportpark De Balledonk

    0 - 7

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-2G

    Avesteyn JO15-2

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 0

03 oktober

  • 13:00

    Avesteyn JO15-2

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark Avesteyn

    1 - 3

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2

    Schijndel/DE WIT JO15-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 2

  • 13:00

    HVCH JO15-4

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Braaken

    0 - 8

  • 13:00

    Volkel JO15-2

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Volkel

    2 - 1

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO15-1G

    VOW JO15-1

    Sportpark De Bergakkers

    3 - 4

  • 11:30

    Boekel Sport JO15-2

    Mariahout JO15-1G

    Sportpark De Donk

    4 - 5

26 september

  • 13:30

    Mariahout JO15-1G

    Vorstenbossche Boys JO15-1G

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

  • 13:00

    UDI'19/CSU JO15-4

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark Parkzicht

    4 - 0

  • 13:00

    VOW JO15-1

    Avesteyn JO15-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    9 - 1

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2

    Sportpark De Balledonk

    0 - 11

  • 11:30

    Boekel Sport JO15-2

    Volkel JO15-2

    Sportpark De Donk

    9 - 0

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-2G

    HVCH JO15-4

    Sportpark Zuideinderpark

    7 - 0

19 september

  • 13:00

    Avesteyn JO15-2

    Mariahout JO15-1G

    Sportpark Avesteyn

    5 - 2

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark Prins W. Alexander

    5 - 0

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Schijndel/DE WIT JO15-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 1

  • 13:00

    HVCH JO15-4

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark De Braaken

    4 - 7

  • 13:00

    Volkel JO15-2

    VOW JO15-1

    Sportpark Volkel

    0 - 8

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO15-1G

    Boekel Sport JO15-2

    Sportpark De Bergakkers

    5 - 3

0245 Onder 15 (najaarsreeks)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

VOW JO15-1

4

12

4

0

0

26

5

+21

0

2

UDI'19/CSU JO15-4

3

9

3

0

0

14

1

+13

0

3

Vorstenbossche Boys JO15-1G

4

7

2

1

1

17

9

+8

0

4

Mariahout JO15-1G

4

7

2

1

1

17

11

+6

0

5

Schijndel/DE WIT JO15-2G

3

6

2

0

1

10

2

+8

0

6

Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

3

6

2

0

1

10

5

+5

0

7

Heeswijk JO15-2

3

3

1

0

2

8

13

-5

0

8

Boekel Sport JO15-2

4

3

1

0

3

17

15

+2

0

9

Avesteyn JO15-2

4

3

1

0

3

7

16

-9

0

10

Volkel JO15-2

4

3

1

0

3

2

26

-24

0

11

RKSV Nuenen JO15-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

12

HVCH JO15-4

4

0

0

0

4

4

29

-25

0

0245 Onder 15 (najaarsreeks)

28 november

  • 11:30

    Boekel Sport JO15-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Sportpark De Donk

  • 11:30

    Schijndel/DE WIT JO15-2G

    VOW JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO15-1G

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark De Bergakkers

  • 12:15

    RKSV Nuenen JO15-3

    Volkel JO15-2

    Sportpark de Oude Landen

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2

    Volkel JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    HVCH JO15-4

    Mariahout JO15-1G

    Sportpark De Braaken

  • 13:00

    Heeswijk JO15-2

    Avesteyn JO15-2

    Sportpark De Balledonk

05 december

  • 11:30

    Avesteyn JO15-2

    Boekel Sport JO15-2

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-3

    Heeswijk JO15-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 13:00

    UDI'19/CSU JO15-4

    Schijndel/DE WIT JO15-2G

    Sportpark Parkzicht

  • 13:00

    HVCH JO15-4

    Blauw Geel'38/JUMBO JO15-2

    Sportpark De Braaken

  • 13:00

    Volkel JO15-2

    Vorstenbossche Boys JO15-1G

    Sportpark Volkel

  • 13:00

    HVCH JO15-4

    RKSV Nuenen JO15-3

    Sportpark De Braaken

  • 13:30

    Mariahout JO15-1G

    VOW JO15-1

    Sportpark De Heibunders

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

ASV'33 JO15-1G

2

6

2

0

0

22

3

+19

0

2

Mariahout JO15-1G

2

3

1

0

1

9

5

+4

0

3

Boekel Sport JO15-3

2

0

0

0

2

0

23

-23

0

4

Gemert JO15-3

1

0

0

0

1

1

10

-9

0

Uitslagen beker

12 september

  • 13:30

    Mariahout JO15-1G

    Gemert JO15-3

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    ASV'33 JO15-1G

    Boekel Sport JO15-3

    Sportpark De Hut

    17 - 0

05 september

  • 13:00

    ASV'33 JO15-1G

    Mariahout JO15-1G

    Sportpark De Hut

    5 - 3

  • 13:00

    Boekel Sport JO15-3

    Gemert JO15-3

    Sportpark De Donk

29 augustus

  • 13:30

    Mariahout JO15-1G

    Boekel Sport JO15-3

    Sportpark De Heibunders

    6 - 0

  • 11:30

    Gemert JO15-3

    ASV'33 JO15-1G

    Sportpark Molenbroek

    1 - 10

TEAM INFO

Mariahout JO15-1G

Spelers

Remco Aarts, Fleur Bekx, Job van Berkel, Lars Berkvens, Luna van Berlo, Max Boudewijns, Luuk van Doren, Sann van Es, Sten Gilsing, Bram van Lieshout, Rens Maas, Julia Maas, Joeri van Rooij, Tum van de Ven, Peer Vogels

Staf

Trainer: Bart van Berkel, Harald Gilsing, Edwin Maas

Leider: Bart van Berkel, Harald Gilsing, Edwin Maas

Training

Dinsdag: 19-15 uur - 20.30 uur, Kleedlokaal 5

Donderdag: 19-15 uur - 20.30 uur, Kleedlokaal 5

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign