Mariahout JO15-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0245 Onder 15 competitie (najaar)

21 december

  • 13:00

    ASV'33 JO15-1

    DVG JO15-1

    Sportpark De Hut

    1 - 1

  • 13:00

    Avesteyn JO15-1

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Sportpark Avesteyn

    2 - 0

14 december

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Venhorst JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 7

07 december

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 5

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Avesteyn JO15-1

    Sportpark De Neul

    0 - 7

  • 13:00

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    DVG JO15-1

    Sportpark de Braak

    7 - 1

  • 13:00

    Volkel JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Sportpark Volkel

    16 - 0

  • 13:00

    Heeswijk JO15-1

    Rood Wit'62 JO15-1

    Sportpark De Balledonk

    2 - 0

  • 12:00

    Boekel Sport JO15-1G

    Venhorst JO15-1

    Sportpark De Donk

    3 - 3

30 november

  • 13:00

    ASV'33 JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Sportpark De Hut

    1 - 2

  • 13:00

    Avesteyn JO15-1

    Volkel JO15-1

    Sportpark Avesteyn

    1 - 0

  • 13:00

    Boekel Sport JO15-1G

    Heeswijk JO15-1

    Sportpark De Donk

    1 - 1

  • 13:00

    DVG JO15-1

    Mariahout JO15-1

    Sportpark De Roode Bleek

    11 - 2

  • 13:00

    Venhorst JO15-1

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Sportpark De Voskuilen

    0 - 5

  • 12:30

    Rood Wit'62 JO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Sportpark de Rijpel

    4 - 0

27 november

  • 19:00

    Heeswijk JO15-1

    Venhorst JO15-1

    Sportpark De Balledonk

    4 - 1

23 november

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Sportpark De Heibunders

    7 - 0

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Avesteyn JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

    0 - 5

  • 13:00

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Boekel Sport JO15-1G

    Sportpark de Braak

    7 - 0

  • 13:00

    Volkel JO15-1

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark Volkel

    4 - 2

  • 12:30

    Rood Wit'62 JO15-1

    DVG JO15-1

    Sportpark de Rijpel

    3 - 2

16 november

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Sportpark De Heibunders

    4 - 3

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark De Neul

    2 - 3

  • 13:00

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Volkel JO15-1

    Sportpark de Braak

    5 - 4

  • 13:00

    Boekel Sport JO15-1G

    Avesteyn JO15-1

    Sportpark De Donk

    0 - 2

  • 13:00

    Venhorst JO15-1

    Rood Wit'62 JO15-1

    Sportpark De Voskuilen

    4 - 2

  • 13:00

    Heeswijk JO15-1

    DVG JO15-1

    Sportpark De Balledonk

    2 - 1

09 november

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 7

  • 13:00

    ASV'33 JO15-1

    Boekel Sport JO15-1G

    Sportpark De Hut

    1 - 2

  • 13:00

    Avesteyn JO15-1

    Venhorst JO15-1

    Sportpark Avesteyn

    9 - 1

  • 13:00

    DVG JO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Sportpark De Roode Bleek

    7 - 3

  • 13:00

    Volkel JO15-1

    Heeswijk JO15-1

    Sportpark Volkel

    0 - 1

  • 12:30

    Rood Wit'62 JO15-1

    Mariahout JO15-1

    Sportpark de Rijpel

    13 - 1

02 november

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Venhorst JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 4

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Boekel Sport JO15-1G

    Sportpark De Neul

    2 - 6

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    DVG JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 5

  • 13:00

    ASV'33 JO15-1

    Avesteyn JO15-1

    Sportpark De Hut

    1 - 4

  • 13:00

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Heeswijk JO15-1

    Sportpark de Braak

    1 - 0

  • 13:00

    Volkel JO15-1

    Rood Wit'62 JO15-1

    Sportpark Volkel

    3 - 0

26 oktober

  • 13:00

    Boekel Sport JO15-1G

    Mariahout JO15-1

    Sportpark De Donk

    7 - 3

  • 13:00

    Venhorst JO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Sportpark De Voskuilen

    8 - 2

  • 13:00

    DVG JO15-1

    Volkel JO15-1

    Sportpark De Roode Bleek

    2 - 3

  • 13:00

    Heeswijk JO15-1

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark De Balledonk

    2 - 4

  • 12:30

    Rood Wit'62 JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Sportpark de Rijpel

    6 - 0

12 oktober

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 10

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Heeswijk JO15-1

    Sportpark De Neul

    2 - 2

  • 13:00

    Avesteyn JO15-1

    Rood Wit'62 JO15-1

    Sportpark Avesteyn

    1 - 2

09 oktober

  • 20:00

    Volkel JO15-1

    Boekel Sport JO15-1G

    Sportpark Volkel

    6 - 1

05 oktober

  • 13:00

    Boekel Sport JO15-1G

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Sportpark De Donk

    8 - 1

  • 13:00

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Sportpark de Braak

    9 - 0

  • 13:00

    DVG JO15-1

    Avesteyn JO15-1

    Sportpark De Roode Bleek

    1 - 4

  • 13:00

    Venhorst JO15-1

    Volkel JO15-1

    Sportpark De Voskuilen

    3 - 5

  • 13:00

    Heeswijk JO15-1

    Mariahout JO15-1

    Sportpark De Balledonk

    5 - 3

  • 12:30

    Rood Wit'62 JO15-1

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark de Rijpel

    7 - 2

28 september

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Sportpark Zuideinderpark

    0 - 0

  • 13:00

    ASV'33 JO15-1

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Sportpark De Hut

    3 - 3

  • 13:00

    Avesteyn JO15-1

    Heeswijk JO15-1

    Sportpark Avesteyn

    6 - 0

  • 13:00

    DVG JO15-1

    Venhorst JO15-1

    Sportpark De Roode Bleek

    6 - 1

  • 13:00

    Volkel JO15-1

    Mariahout JO15-1

    Sportpark Volkel

    14 - 0

  • 12:30

    Rood Wit'62 JO15-1

    Boekel Sport JO15-1G

    Sportpark de Rijpel

    1 - 1

21 september

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Avesteyn JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 7

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Volkel JO15-1

    Sportpark De Neul

    2 - 7

  • 13:00

    Boekel Sport JO15-1G

    DVG JO15-1

    Sportpark De Donk

    3 - 0

  • 13:00

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Rood Wit'62 JO15-1

    Sportpark de Braak

    5 - 0

  • 13:00

    Venhorst JO15-1

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark De Voskuilen

    4 - 1

  • 13:00

    Heeswijk JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Sportpark De Balledonk

    10 - 1

0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Bavos JO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

ELI JO15-1G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

Erp JO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

5

Mariahout JO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

Mierlo Hout JO15-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

7

Odiliapeel/Braks Groep JO15-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

SBC JO15-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

9

SJVV JO15-1G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

SV Someren JO15-3G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

11

UDI'19/CSU JO15-4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

12

ZSV JO15-1G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0245 Onder 15 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Avesteyn JO15-1

11

30

10

0

1

48

5

+43

0

2

SJO Helmondia-Mulo JO15-1

11

28

9

1

1

59

11

+48

0

3

Volkel JO15-1

11

24

8

0

3

62

17

+45

0

4

Heeswijk JO15-1

11

20

6

2

3

29

20

+9

0

5

Rood Wit'62 JO15-1

11

19

6

1

4

38

21

+17

0

6

Boekel Sport JO15-1G

11

18

5

3

3

32

27

+5

0

7

Venhorst JO15-1

11

16

5

1

5

36

39

-3

0

8

DVG JO15-1

11

13

4

1

6

37

30

+7

0

9

ASV'33 JO15-1

11

11

3

2

6

24

32

-8

0

10

Mariahout JO15-1

11

6

2

0

9

22

79

-57

0

11

Schijndel/DE WIT JO15-2

11

4

1

1

9

10

69

-59

0

12

Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

11

2

0

2

9

13

60

-47

0

0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

01 februari

  • 12:00

    Erp JO15-1

    Bavos JO15-1

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    ELI JO15-1G

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark 't Luytelaar

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-2

    Mariahout JO15-1

    Sportpark De Beemd

  • 13:15

    SBC JO15-2

    SV Someren JO15-3G

    Sportpark Schuttersheide

  • 14:00

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    SJVV JO15-1G

    Sportpark De Kerveheester

  • 14:30

    Odiliapeel/Braks Groep JO15-1

    ZSV JO15-1G

    Sportpark De Smelen

08 februari

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO15-4

    Erp JO15-1

    Sportpark Parkzicht

  • 13:00

    SJVV JO15-1G

    Mierlo Hout JO15-2

    Sportpark De Dreef

  • 13:00

    SV Someren JO15-3G

    ELI JO15-1G

    Sportpark De Potacker

  • 13:15

    ZSV JO15-1G

    SBC JO15-2

    Sportpark De Kranenmortel

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Odiliapeel/Braks Groep JO15-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:45

    Bavos JO15-1

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    Sportpark Geneneind

15 februari

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO15-4

    Bavos JO15-1

    Sportpark Parkzicht

  • 12:00

    Erp JO15-1

    SV Someren JO15-3G

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    ELI JO15-1G

    ZSV JO15-1G

    Sportpark 't Luytelaar

  • 13:15

    SBC JO15-2

    Mariahout JO15-1

    Sportpark Schuttersheide

  • 14:00

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    Mierlo Hout JO15-2

    Sportpark De Kerveheester

  • 14:30

    Odiliapeel/Braks Groep JO15-1

    SJVV JO15-1G

    Sportpark De Smelen

07 maart

  • 13:00

    SJVV JO15-1G

    Erp JO15-1

    Sportpark De Dreef

  • 13:00

    SV Someren JO15-3G

    Odiliapeel/Braks Groep JO15-1

    Sportpark De Potacker

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-2

    SBC JO15-2

    Sportpark De Beemd

  • 13:15

    ZSV JO15-1G

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark De Kranenmortel

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    Sportpark De Heibunders

  • 14:45

    Bavos JO15-1

    ELI JO15-1G

    Sportpark Geneneind

14 maart

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO15-4

    SV Someren JO15-3G

    Sportpark Parkzicht

  • 12:00

    Erp JO15-1

    Mariahout JO15-1

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    ELI JO15-1G

    SJVV JO15-1G

    Sportpark 't Luytelaar

  • 14:00

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    SBC JO15-2

    Sportpark De Kerveheester

  • 14:30

    Odiliapeel/Braks Groep JO15-1

    Mierlo Hout JO15-2

    Sportpark De Smelen

  • 14:45

    Bavos JO15-1

    ZSV JO15-1G

    Sportpark Geneneind

28 maart

  • 13:00

    SJVV JO15-1G

    Bavos JO15-1

    Sportpark De Dreef

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-2

    Erp JO15-1

    Sportpark De Beemd

  • 13:15

    SBC JO15-2

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark Schuttersheide

  • 14:00

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    SV Someren JO15-3G

    Sportpark De Kerveheester

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    ZSV JO15-1G

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Odiliapeel/Braks Groep JO15-1

    ELI JO15-1G

    Sportpark De Smelen

04 april

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO15-4

    SJVV JO15-1G

    Sportpark Parkzicht

  • 12:00

    Erp JO15-1

    Odiliapeel/Braks Groep JO15-1

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    SV Someren JO15-3G

    Mariahout JO15-1

    Sportpark De Potacker

  • 13:00

    ELI JO15-1G

    Mierlo Hout JO15-2

    Sportpark 't Luytelaar

  • 13:15

    ZSV JO15-1G

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    Sportpark De Kranenmortel

  • 14:45

    Bavos JO15-1

    SBC JO15-2

    Sportpark Geneneind

18 april

  • 13:00

    SV Someren JO15-3G

    ZSV JO15-1G

    Sportpark De Potacker

  • 13:00

    ELI JO15-1G

    Erp JO15-1

    Sportpark 't Luytelaar

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-2

    Bavos JO15-1

    Sportpark De Beemd

  • 13:15

    SBC JO15-2

    Odiliapeel/Braks Groep JO15-1

    Sportpark Schuttersheide

  • 14:00

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark De Kerveheester

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    SJVV JO15-1G

    Sportpark De Heibunders

09 mei

  • 13:00

    SJVV JO15-1G

    SBC JO15-2

    Sportpark De Dreef

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-2

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark De Beemd

  • 13:15

    ZSV JO15-1G

    Erp JO15-1

    Sportpark De Kranenmortel

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    ELI JO15-1G

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Odiliapeel/Braks Groep JO15-1

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    Sportpark De Smelen

  • 14:45

    Bavos JO15-1

    SV Someren JO15-3G

    Sportpark Geneneind

16 mei

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO15-4

    Odiliapeel/Braks Groep JO15-1

    Sportpark Parkzicht

  • 12:00

    Erp JO15-1

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    SV Someren JO15-3G

    Mierlo Hout JO15-2

    Sportpark De Potacker

  • 13:00

    ELI JO15-1G

    SBC JO15-2

    Sportpark 't Luytelaar

  • 13:15

    ZSV JO15-1G

    SJVV JO15-1G

    Sportpark De Kranenmortel

  • 14:45

    Bavos JO15-1

    Mariahout JO15-1

    Sportpark Geneneind

23 mei

  • 13:00

    SJVV JO15-1G

    SV Someren JO15-3G

    Sportpark De Dreef

  • 13:15

    Mierlo Hout JO15-2

    ZSV JO15-1G

    Sportpark De Beemd

  • 13:15

    SBC JO15-2

    Erp JO15-1

    Sportpark Schuttersheide

  • 14:00

    ST Boerdonk/RKVV Keldonk JO15-1

    ELI JO15-1G

    Sportpark De Kerveheester

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    UDI'19/CSU JO15-4

    Sportpark De Heibunders

  • 14:30

    Odiliapeel/Braks Groep JO15-1

    Bavos JO15-1

    Sportpark De Smelen

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

ASV'33 JO15-1

3

9

3

0

0

29

2

+27

0

2

Mariahout JO15-1

3

6

2

0

1

12

7

+5

0

3

Stiphout Vooruit JO15-2

3

1

0

1

2

5

19

-14

0

4

ELI JO15-1G

3

1

0

1

2

3

21

-18

0

Uitslagen beker

14 september

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 5

  • 13:15

    Stiphout Vooruit JO15-2

    ELI JO15-1G

    Sportpark Molenven

    3 - 3

07 september

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Stiphout Vooruit JO15-2

    Sportpark De Heibunders

    5 - 2

  • 13:00

    ASV'33 JO15-1

    ELI JO15-1G

    Sportpark De Hut

    13 - 0

31 augustus

  • 12:45

    Stiphout Vooruit JO15-2

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark Molenven

    0 - 11

  • 12:30

    ELI JO15-1G

    Mariahout JO15-1

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 5

TEAM INFO

Spelers

Jens van der Aa, Simon Barten, Daan Beniers, Jake Donkers, Tygo Franke, Sten Gilsing, Arno van Lankveld, Jan Leenders, Rens Maas, Wessel Maas, Bart van Rooij, Jelle van Roosmalen, Ibbe Vogels, Coen de Wit 

Staf

Trainer/coach: Sander Schepers

Leider: Sander Schepers, Maarten de Wit, Frank Maas

Training

Dinsdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 2

Donderdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 2

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio