Mariahout JO15-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0245 Onder 15 competitie (najaar)

16 november

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Sportpark De Heibunders

    4 - 3

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark De Neul

    2 - 3

  • 13:00

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Volkel JO15-1

    Sportpark de Braak

    5 - 4

  • 13:00

    Boekel Sport JO15-1G

    Avesteyn JO15-1

    Sportpark De Donk

    0 - 2

  • 13:00

    Venhorst JO15-1

    Rood Wit'62 JO15-1

    Sportpark De Voskuilen

    4 - 2

  • 13:00

    Heeswijk JO15-1

    DVG JO15-1

    Sportpark De Balledonk

    2 - 1

09 november

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 7

  • 13:00

    ASV'33 JO15-1

    Boekel Sport JO15-1G

    Sportpark De Hut

    1 - 2

  • 13:00

    Avesteyn JO15-1

    Venhorst JO15-1

    Sportpark Avesteyn

    9 - 1

  • 13:00

    DVG JO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Sportpark De Roode Bleek

    7 - 3

  • 13:00

    Volkel JO15-1

    Heeswijk JO15-1

    Sportpark Volkel

    0 - 1

  • 12:30

    Rood Wit'62 JO15-1

    Mariahout JO15-1

    Sportpark de Rijpel

    13 - 1

02 november

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Venhorst JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 4

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Boekel Sport JO15-1G

    Sportpark De Neul

    2 - 6

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    DVG JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 5

  • 13:00

    ASV'33 JO15-1

    Avesteyn JO15-1

    Sportpark De Hut

    1 - 4

  • 13:00

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Heeswijk JO15-1

    Sportpark de Braak

    1 - 0

  • 13:00

    Volkel JO15-1

    Rood Wit'62 JO15-1

    Sportpark Volkel

    3 - 0

26 oktober

  • 13:00

    Boekel Sport JO15-1G

    Mariahout JO15-1

    Sportpark De Donk

    7 - 3

  • 13:00

    Venhorst JO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Sportpark De Voskuilen

    8 - 2

  • 13:00

    DVG JO15-1

    Volkel JO15-1

    Sportpark De Roode Bleek

    2 - 3

  • 13:00

    Heeswijk JO15-1

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark De Balledonk

    2 - 4

  • 12:30

    Rood Wit'62 JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Sportpark de Rijpel

    6 - 0

12 oktober

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 10

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Heeswijk JO15-1

    Sportpark De Neul

    2 - 2

  • 13:00

    Avesteyn JO15-1

    Rood Wit'62 JO15-1

    Sportpark Avesteyn

    1 - 2

09 oktober

  • 20:00

    Volkel JO15-1

    Boekel Sport JO15-1G

    Sportpark Volkel

    6 - 1

05 oktober

  • 13:00

    Boekel Sport JO15-1G

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Sportpark De Donk

    8 - 1

  • 13:00

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Sportpark de Braak

    9 - 0

  • 13:00

    DVG JO15-1

    Avesteyn JO15-1

    Sportpark De Roode Bleek

    1 - 4

  • 13:00

    Venhorst JO15-1

    Volkel JO15-1

    Sportpark De Voskuilen

    3 - 5

  • 13:00

    Heeswijk JO15-1

    Mariahout JO15-1

    Sportpark De Balledonk

    5 - 3

  • 12:30

    Rood Wit'62 JO15-1

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark de Rijpel

    7 - 2

28 september

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Sportpark Zuideinderpark

    0 - 0

  • 13:00

    ASV'33 JO15-1

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Sportpark De Hut

    3 - 3

  • 13:00

    Avesteyn JO15-1

    Heeswijk JO15-1

    Sportpark Avesteyn

    6 - 0

  • 13:00

    DVG JO15-1

    Venhorst JO15-1

    Sportpark De Roode Bleek

    6 - 1

  • 13:00

    Volkel JO15-1

    Mariahout JO15-1

    Sportpark Volkel

    14 - 0

  • 12:30

    Rood Wit'62 JO15-1

    Boekel Sport JO15-1G

    Sportpark de Rijpel

    1 - 1

21 september

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Avesteyn JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 7

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Volkel JO15-1

    Sportpark De Neul

    2 - 7

  • 13:00

    Boekel Sport JO15-1G

    DVG JO15-1

    Sportpark De Donk

    3 - 0

  • 13:00

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Rood Wit'62 JO15-1

    Sportpark de Braak

    5 - 0

  • 13:00

    Venhorst JO15-1

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark De Voskuilen

    4 - 1

  • 13:00

    Heeswijk JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Sportpark De Balledonk

    10 - 1

0245 Onder 15 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

SJO Helmondia-Mulo JO15-1

7

19

6

1

0

40

8

+32

0

2

Avesteyn JO15-1

7

18

6

0

1

33

5

+28

0

3

Volkel JO15-1

8

18

6

0

2

42

14

+28

0

4

Boekel Sport JO15-1G

8

16

5

1

2

28

16

+12

0

5

Rood Wit'62 JO15-1

8

13

4

1

3

31

17

+14

0

6

Heeswijk JO15-1

8

13

4

1

3

22

18

+4

0

7

Venhorst JO15-1

7

12

4

0

3

25

26

-1

0

8

DVG JO15-1

7

9

3

0

4

22

17

+5

0

9

ASV'33 JO15-1

7

7

2

1

4

15

24

-9

0

10

Mariahout JO15-1

8

3

1

0

7

12

63

-51

0

11

Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

8

2

0

2

6

13

42

-29

0

12

Schijndel/DE WIT JO15-2

7

1

0

1

6

7

40

-33

0

0245 Onder 15 competitie (najaar)

23 november

  • 12:30

    Rood Wit'62 JO15-1

    DVG JO15-1

    Sportpark de Rijpel

  • 13:00

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Boekel Sport JO15-1G

    Sportpark de Braak

  • 13:00

    Volkel JO15-1

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark Volkel

  • 13:00

    Heeswijk JO15-1

    Venhorst JO15-1

    Sportpark De Balledonk

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Avesteyn JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Sportpark De Heibunders

30 november

  • 12:30

    Rood Wit'62 JO15-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Sportpark de Rijpel

  • 13:00

    ASV'33 JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Sportpark De Hut

  • 13:00

    Avesteyn JO15-1

    Volkel JO15-1

    Sportpark Avesteyn

  • 13:00

    Boekel Sport JO15-1G

    Heeswijk JO15-1

    Sportpark De Donk

  • 13:00

    DVG JO15-1

    Mariahout JO15-1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 13:00

    Venhorst JO15-1

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Sportpark De Voskuilen

07 december

  • 13:00

    Boekel Sport JO15-1G

    Venhorst JO15-1

    Sportpark De Donk

  • 13:00

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    DVG JO15-1

    Sportpark de Braak

  • 13:00

    Volkel JO15-1

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Sportpark Volkel

  • 13:00

    Heeswijk JO15-1

    Rood Wit'62 JO15-1

    Sportpark De Balledonk

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-2

    Avesteyn JO15-1

    Sportpark De Neul

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark De Heibunders

14 december

  • 13:15

    Schijndel/DE WIT JO15-2

    Venhorst JO15-1

    Sportpark Zuideinderpark

21 december

  • 13:00

    ASV'33 JO15-1

    DVG JO15-1

    Sportpark De Hut

  • 13:00

    Avesteyn JO15-1

    SJO Helmondia-Mulo JO15-1

    Sportpark Avesteyn

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

ASV'33 JO15-1

3

9

3

0

0

29

2

+27

0

2

Mariahout JO15-1

3

6

2

0

1

12

7

+5

0

3

Stiphout Vooruit JO15-2

3

1

0

1

2

5

19

-14

0

4

ELI JO15-1G

3

1

0

1

2

3

21

-18

0

Uitslagen beker

14 september

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 5

  • 13:15

    Stiphout Vooruit JO15-2

    ELI JO15-1G

    Sportpark Molenven

    3 - 3

07 september

  • 14:30

    Mariahout JO15-1

    Stiphout Vooruit JO15-2

    Sportpark De Heibunders

    5 - 2

  • 13:00

    ASV'33 JO15-1

    ELI JO15-1G

    Sportpark De Hut

    13 - 0

31 augustus

  • 12:45

    Stiphout Vooruit JO15-2

    ASV'33 JO15-1

    Sportpark Molenven

    0 - 11

  • 12:30

    ELI JO15-1G

    Mariahout JO15-1

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 5

TEAM INFO

Spelers

Jens van der Aa, Simon Barten, Daan Beniers, Jake Donkers, Tygo Franke, Sten Gilsing, Arno van Lankveld, Jan Leenders, Rens Maas, Wessel Maas, Bart van Rooij, Jelle van Roosmalen, Ibbe Vogels, Coen de Wit 

Staf

Trainer/coach: Sander Schepers

Leider: Sander Schepers, Maarten de Wit, Frank Maas

Training

Dinsdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 2

Donderdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 2

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio