Mariahout JO13-2G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0255 Onder 13 competitie (najaar)

13 oktober

  • 12:30

    Erp JO13-2

    VOW JO13-1

    Sportpark Den Uil

    1 - 9

  • 12:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Sportpark De Kerveheester

    9 - 0

  • 11:45

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Mariahout JO13-2G

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 6

  • 11:30

    Sparta'25 JO13-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Sportpark 't Heereind

  • 11:15

    Irene JO13-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark De Laat

    3 - 0

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Heeswijk JO13-2

    Sportpark De Bergakkers

    11 - 0

06 oktober

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark De Neul

    0 - 5

  • 13:00

    Heeswijk JO13-2

    Sparta'25 JO13-3

    Sportpark De Balledonk

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Irene JO13-1G

    Sportpark De Heibunders

    5 - 2

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    0 - 4

  • 11:30

    VOW JO13-1

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    6 - 4

29 september

  • 13:00

    Heeswijk JO13-2

    Mariahout JO13-2G

    Sportpark De Balledonk

    2 - 0

  • 11:45

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark Zuideinderpark

    3 - 6

  • 11:30

    Sparta'25 JO13-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark 't Heereind

  • 11:15

    Irene JO13-1G

    Erp JO13-2

    Sportpark De Laat

    5 - 0

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    VOW JO13-1

    Sportpark De Bergakkers

    5 - 2

22 september

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Sparta'25 JO13-3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:30

    Erp JO13-2

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Sportpark Den Uil

    0 - 7

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-2

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark De Molenheide

    3 - 8

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 4

  • 11:30

    VOW JO13-1

    Heeswijk JO13-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    6 - 5

0255 Onder 13 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Vorstenbossche Boys JO13-1

4

12

4

0

0

29

5

+24

0

2

VOW JO13-1

4

9

3

0

1

23

15

+8

0

3

Mariahout JO13-2G

3

6

2

0

1

11

6

+5

0

4

Irene JO13-1G

3

6

2

0

1

10

5

+5

0

5

Avanti'31 JO13-2

3

6

2

0

1

13

11

+2

0

6

ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

1

3

1

0

0

9

0

+9

0

7

Heeswijk JO13-2

3

3

1

0

2

7

17

-10

0

8

Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

3

3

1

0

2

4

17

-13

0

9

Schijndel/DE WIT JO13-3G

4

3

1

0

3

16

18

-2

0

10

Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

3

0

0

0

3

3

11

-8

0

11

Erp JO13-2

3

0

0

0

3

1

21

-20

0

0255 Onder 13 competitie (najaar)

27 oktober

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sparta'25 JO13-3

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    Sportpark De Bergakkers

  • 11:30

    VOW JO13-1

    Irene JO13-1G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Erp JO13-2

    Sportpark De Neul

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Heeswijk JO13-2

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Sportpark De Balledonk

03 november

  • 11:15

    Irene JO13-1G

    Heeswijk JO13-2

    Sportpark De Laat

  • 11:30

    Sparta'25 JO13-3

    VOW JO13-1

    Sportpark 't Heereind

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Sportpark De Molenheide

  • 12:00

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    VOW JO13-1

    Sportpark De Kerveheester

  • 12:30

    Erp JO13-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark Den Uil

10 november

  • 11:15

    Irene JO13-1G

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark De Laat

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Heeswijk JO13-2

    Sportpark De Neul

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    VOW JO13-1

    Sportpark De Heibunders

  • 12:30

    Erp JO13-2

    Sparta'25 JO13-3

    Sportpark Den Uil

  • 12:30

    Erp JO13-2

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    Sportpark Den Uil

17 november

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Mariahout JO13-2G

    Sportpark De Bergakkers

  • 11:30

    VOW JO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:30

    Sparta'25 JO13-3

    Irene JO13-1G

    Sportpark 't Heereind

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-2

    Erp JO13-2

    Sportpark De Molenheide

  • 11:45

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark Zuideinderpark

  • 12:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    Irene JO13-1G

    Sportpark De Kerveheester

24 november

  • 11:15

    Irene JO13-1G

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Sportpark De Laat

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Heeswijk JO13-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-2

    VOW JO13-1

    Sportpark De Molenheide

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Sportpark De Heibunders

  • 12:30

    Erp JO13-2

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark Den Uil

01 december

  • 11:30

    VOW JO13-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:30

    Sparta'25 JO13-3

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Sportpark 't Heereind

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Irene JO13-1G

    Sportpark De Neul

  • 12:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Sportpark De Kerveheester

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Erp JO13-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    Heeswijk JO13-2

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark De Balledonk

08 december

  • 11:15

    Irene JO13-1G

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark De Laat

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Mariahout JO13-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-2

    Sparta'25 JO13-3

    Sportpark De Molenheide

  • 11:45

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Sportpark Zuideinderpark

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-2

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    Sportpark De Molenheide

  • 12:30

    Erp JO13-2

    Heeswijk JO13-2

    Sportpark Den Uil

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout JO13-2G

1

3

1

0

0

12

1

+11

0

2

Sparta'25 JO13-4

1

0

0

0

1

1

12

-11

0

3

Sparta'25 JO13-4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Uitslagen beker

15 september

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-5

    Mariahout JO13-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:30

    Sparta'25 JO13-4

    VOW JO13-2M

    Sportpark 't Heereind

08 september

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    VOW JO13-2M

    Sportpark De Heibunders

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-5

    Sparta'25 JO13-4

    Sportpark Prins W. Alexander

01 september

  • 11:30

    VOW JO13-2M

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:30

    Sparta'25 JO13-4

    Mariahout JO13-2G

    Sportpark 't Heereind

    1 - 12

TEAM INFO

Spelers

Fleur Bekx, Inge van de Ven, Luuk van Doren, Remco Aarts, Peer Vogels, Tum van de Ven, Lars Berkvens, Pepijn Zegwaard, Ties de Leest, Jens Leenders, Dylano van de Ven, Gijs Donkers, Niek van Berkel

Staf

Niet bekend

Training

Niet bekend

Copyright © 2008 - 2018 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio