Mariahout JO13-2G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0255 Onder 13 competitie (najaar)

08 december

  • 12:30

    Erp JO13-2

    Heeswijk JO13-2

    Sportpark Den Uil

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-2

    Sparta'25 JO13-3

    Sportpark De Molenheide

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-2

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    Sportpark De Molenheide

    1 - 6

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Mariahout JO13-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 3

  • 11:15

    Irene JO13-1G

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark De Laat

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Sportpark Zuideinderpark

    0 - 0

01 december

  • 13:00

    Heeswijk JO13-2

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark De Balledonk

    0 - 5

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Erp JO13-2

    Sportpark De Heibunders

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Irene JO13-1G

    Sportpark De Neul

    1 - 2

  • 11:30

    VOW JO13-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    9 - 1

  • 11:30

    Sparta'25 JO13-3

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Sportpark 't Heereind

  • 09:30

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Sportpark De Koulberg

    8 - 0

24 november

  • 12:30

    Erp JO13-2

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark Den Uil

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-2

    VOW JO13-1

    Sportpark De Molenheide

    1 - 0

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Heeswijk JO13-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 2

  • 11:30

    Mariahout JO13-2G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

  • 11:15

    Irene JO13-1G

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Sportpark De Laat

    1 - 2

17 november

  • 12:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    Irene JO13-1G

    Sportpark De Kerveheester

    8 - 2

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-2

    Erp JO13-2

    Sportpark De Molenheide

  • 11:30

    VOW JO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    1 - 2

  • 11:30

    Sparta'25 JO13-3

    Irene JO13-1G

    Sportpark 't Heereind

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark Zuideinderpark

    4 - 0

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Mariahout JO13-2G

    Sportpark De Bergakkers

    7 - 2

10 november

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    VOW JO13-1

    Sportpark De Heibunders

    0 - 11

  • 12:30

    Erp JO13-2

    Sparta'25 JO13-3

    Sportpark Den Uil

  • 12:30

    Erp JO13-2

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    Sportpark Den Uil

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Heeswijk JO13-2

    Sportpark De Neul

    0 - 2

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    0 - 9

  • 11:15

    Irene JO13-1G

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark De Laat

    1 - 4

03 november

  • 12:30

    Erp JO13-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark Den Uil

  • 12:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    VOW JO13-1

    Sportpark De Kerveheester

    3 - 3

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Sportpark De Molenheide

    7 - 1

  • 11:30

    Sparta'25 JO13-3

    VOW JO13-1

    Sportpark 't Heereind

  • 11:15

    Irene JO13-1G

    Heeswijk JO13-2

    Sportpark De Laat

    4 - 2

  • 10:15

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark Zuideinderpark

    1 - 3

27 oktober

  • 13:00

    Heeswijk JO13-2

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Sportpark De Balledonk

    0 - 2

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark De Heibunders

    1 - 7

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Erp JO13-2

    Sportpark De Neul

  • 11:30

    VOW JO13-1

    Irene JO13-1G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    6 - 1

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sparta'25 JO13-3

    Sportpark De Bergakkers

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    Sportpark De Bergakkers

    3 - 3

13 oktober

  • 12:30

    Erp JO13-2

    VOW JO13-1

    Sportpark Den Uil

    1 - 9

  • 12:00

    ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Sportpark De Kerveheester

    9 - 0

  • 11:45

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Mariahout JO13-2G

    Sportpark Zuideinderpark

    2 - 6

  • 11:30

    Sparta'25 JO13-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Sportpark 't Heereind

  • 11:15

    Irene JO13-1G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark De Laat

    3 - 0

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Heeswijk JO13-2

    Sportpark De Bergakkers

    11 - 0

06 oktober

  • 13:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark De Neul

    0 - 5

  • 13:00

    Heeswijk JO13-2

    Sparta'25 JO13-3

    Sportpark De Balledonk

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Irene JO13-1G

    Sportpark De Heibunders

    5 - 2

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark Prins W. Alexander

    0 - 4

  • 11:30

    VOW JO13-1

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    6 - 4

29 september

  • 13:00

    Heeswijk JO13-2

    Mariahout JO13-2G

    Sportpark De Balledonk

    2 - 0

  • 11:45

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark Zuideinderpark

    3 - 6

  • 11:30

    Sparta'25 JO13-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Sportpark 't Heereind

  • 11:15

    Irene JO13-1G

    Erp JO13-2

    Sportpark De Laat

    5 - 0

  • 10:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    VOW JO13-1

    Sportpark De Bergakkers

    5 - 2

22 september

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    Sparta'25 JO13-3

    Sportpark De Heibunders

  • 12:30

    Erp JO13-2

    Schijndel/DE WIT JO13-3G

    Sportpark Den Uil

    0 - 7

  • 11:45

    Avanti'31 JO13-2

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark De Molenheide

    3 - 8

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 4

  • 11:30

    VOW JO13-1

    Heeswijk JO13-2

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

    6 - 5

0255 Onder 13 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Vorstenbossche Boys JO13-1

8

22

7

1

0

51

11

+40

0

2

Avanti'31 JO13-2

9

21

7

0

2

38

20

+18

0

3

VOW JO13-1

9

16

5

1

3

44

22

+22

0

4

ST Keldonk/Boerdonk JO13-1

6

14

4

2

0

37

9

+28

0

5

Mariahout JO13-2G

8

10

3

1

4

19

35

-16

0

6

Schijndel/DE WIT JO13-3G

9

10

3

1

5

18

30

-12

0

7

Irene JO13-1G

8

9

3

0

5

16

28

-12

0

8

Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-4

9

8

2

2

5

10

31

-21

0

9

Heeswijk JO13-2

8

7

2

1

5

13

30

-17

0

10

Blauw Geel'38/JUMBO JO13-4

8

1

0

1

7

8

38

-30

0

11

Erp JO13-2

3

0

0

0

3

1

21

-20

0

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Mariahout JO13-2G

1

3

1

0

0

12

1

+11

0

2

Sparta'25 JO13-4

1

0

0

0

1

1

12

-11

0

3

Sparta'25 JO13-4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Uitslagen beker

15 september

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-5

    Mariahout JO13-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:30

    Sparta'25 JO13-4

    VOW JO13-2M

    Sportpark 't Heereind

08 september

  • 12:30

    Mariahout JO13-2G

    VOW JO13-2M

    Sportpark De Heibunders

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-5

    Sparta'25 JO13-4

    Sportpark Prins W. Alexander

01 september

  • 11:30

    VOW JO13-2M

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 11:30

    Sparta'25 JO13-4

    Mariahout JO13-2G

    Sportpark 't Heereind

    1 - 12

TEAM INFO

Spelers

Fleur Bekx

Inge van de Ven

Luuk van Doren

Remco Aarts

Peer Vogels

Tum van de Ven

Lars Berkvens

Pepijn Zegwaard

Ties de Leest

Jens Leenders

Dylano van de Ven

Gijs Donkers

Niek van Berkel

Staf

Trainer/coach: Edwin Maas en Arno Leenders

Leider: Bart van Berkel en Arno Leenders

Training

Dinsdag: 18:30 uur - 19:30 uur, Kleedlokaal 3

Donderdag: 18:30 uur - 19:30 uur, Kleedlokaal 3

Copyright © 2008 - 2018 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio