Mariahout JO13-1G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0255 Onder 13 (najaarsreeks)

21 november

  • 12:15

    Mariahout JO13-1G

    EMK JO13-1

    Sportpark De Heibunders

  • 12:15

    Tongelre JO13-1G

    SJO Juventud JO13-1

    Sportpark Tongelre

  • 11:45

    SBC JO13-3

    Tivoli JO13-1

    Sportpark Schuttersheide

  • 11:30

    Brabantia JO13-3

    Nieuw Woensel JO13-2

    Sportpark Strijp

  • 11:15

    SV Unitas'59 JO13-4G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2

    Sportpark Bokt

  • 10:15

    FC Eindhoven AV JO13-2G

    RPC JO13-2

    Sportpark Genneperparken

14 november

  • 12:15

    SJO Juventud JO13-1

    SV Unitas'59 JO13-4G

    Sportpark De Koppel

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2

    FC Eindhoven AV JO13-2G

    Sportpark De Neul

  • 11:45

    Tivoli JO13-1

    Brabantia JO13-3

    Sportpark De Heihoef

  • 11:30

    RPC JO13-2

    SBC JO13-3

    Sportpark De Heihoef

  • 11:30

    EMK JO13-1

    Tongelre JO13-1G

    Sportpark Wettenseind

  • 11:00

    Nieuw Woensel JO13-2

    Mariahout JO13-1G

    Sportpark Eindhoven Noord

07 november

  • 12:15

    Tongelre JO13-1G

    Mariahout JO13-1G

    Sportpark Tongelre

  • 11:45

    SBC JO13-3

    EMK JO13-1

    Sportpark Schuttersheide

  • 11:30

    Brabantia JO13-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2

    Sportpark Strijp

  • 11:30

    RPC JO13-2

    Tivoli JO13-1

    Sportpark De Heihoef

  • 11:00

    SV Unitas'59 JO13-4G

    Nieuw Woensel JO13-2

    Sportpark Bokt

  • 10:15

    FC Eindhoven AV JO13-2G

    SJO Juventud JO13-1

    Sportpark Genneperparken

31 oktober

  • 12:45

    SJO Juventud JO13-1

    RPC JO13-2

    Sportpark De Koppel

  • 12:15

    Mariahout JO13-1G

    SV Unitas'59 JO13-4G

    Sportpark De Heibunders

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2

    SBC JO13-3

    Sportpark De Neul

  • 11:45

    Tivoli JO13-1

    FC Eindhoven AV JO13-2G

    Sportpark De Heihoef

  • 11:30

    EMK JO13-1

    Brabantia JO13-3

    Sportpark Wettenseind

  • 11:00

    Nieuw Woensel JO13-2

    Tongelre JO13-1G

    Sportpark Eindhoven Noord

24 oktober

  • 12:15

    Mariahout JO13-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2

    Sportpark De Heibunders

  • 12:15

    Tongelre JO13-1G

    Tivoli JO13-1

    Sportpark Tongelre

  • 11:45

    SBC JO13-3

    SJO Juventud JO13-1

    Sportpark Schuttersheide

  • 11:30

    Brabantia JO13-3

    RPC JO13-2

    Sportpark Strijp

  • 11:00

    SV Unitas'59 JO13-4G

    EMK JO13-1

    Sportpark Bokt

  • 10:15

    FC Eindhoven AV JO13-2G

    Nieuw Woensel JO13-2

    Sportpark Genneperparken

17 oktober

  • 11:15

    SV Unitas'59 JO13-4G

    FC Eindhoven AV JO13-2G

    Sportpark Bokt

  • 10:30

    SJO Juventud JO13-1

    Mariahout JO13-1G

    Sportpark De Koppel

15 oktober

  • 18:00

    Nieuw Woensel JO13-2

    EMK JO13-1

    Sportpark Eindhoven Noord

10 oktober

  • 11:45

    SBC JO13-3

    Tongelre JO13-1G

    Sportpark Schuttersheide

    1 - 12

  • 11:45

    Tivoli JO13-1

    Nieuw Woensel JO13-2

    Sportpark De Heihoef

    4 - 3

  • 11:30

    RPC JO13-2

    SV Unitas'59 JO13-4G

    Sportpark De Heihoef

    7 - 1

  • 11:30

    EMK JO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2

    Sportpark Wettenseind

    0 - 16

03 oktober

  • 12:15

    Mariahout JO13-1G

    Tivoli JO13-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 4

  • 12:15

    Tongelre JO13-1G

    RPC JO13-2

    Sportpark Tongelre

    6 - 3

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2

    SJO Juventud JO13-1

    Sportpark De Neul

    8 - 1

  • 11:15

    SV Unitas'59 JO13-4G

    Brabantia JO13-3

    Sportpark Bokt

    1 - 8

  • 10:15

    FC Eindhoven AV JO13-2G

    SBC JO13-3

    Sportpark Genneperparken

    2 - 1

26 september

  • 12:15

    SJO Juventud JO13-1

    Nieuw Woensel JO13-2

    Sportpark De Koppel

    3 - 5

  • 11:45

    FC Eindhoven AV JO13-2G

    Tongelre JO13-1G

    Sportpark Genneperparken

    1 - 11

  • 11:45

    SBC JO13-3

    SV Unitas'59 JO13-4G

    Sportpark Schuttersheide

    4 - 6

  • 11:45

    Tivoli JO13-1

    EMK JO13-1

    Sportpark De Heihoef

    9 - 1

  • 11:30

    Brabantia JO13-3

    Mariahout JO13-1G

    Sportpark Strijp

    7 - 2

  • 11:30

    RPC JO13-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2

    Sportpark De Heihoef

    4 - 6

21 september

  • 18:30

    Mariahout JO13-1G

    SBC JO13-3

    Sportpark De Heibunders

    6 - 2

19 september

  • 12:15

    Tongelre JO13-1G

    Brabantia JO13-3

    Sportpark Tongelre

    5 - 2

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2

    Tivoli JO13-1

    Sportpark De Neul

    6 - 1

  • 11:30

    EMK JO13-1

    SJO Juventud JO13-1

    Sportpark Wettenseind

    1 - 5

  • 11:00

    Nieuw Woensel JO13-2

    RPC JO13-2

    Sportpark Eindhoven Noord

    7 - 6

0255 Onder 13 (najaarsreeks)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2

4

12

4

0

0

36

6

+30

0

2

Tongelre JO13-1G

4

12

4

0

0

34

7

+27

0

3

Tivoli JO13-1

4

9

3

0

1

18

12

+6

0

4

Brabantia JO13-3

3

6

2

0

1

17

8

+9

0

5

Nieuw Woensel JO13-2

3

6

2

0

1

15

13

+2

0

6

FC Eindhoven AV JO13-2G

2

3

1

0

1

3

12

-9

0

7

Mariahout JO13-1G

3

3

1

0

2

10

13

-3

0

8

SJO Juventud JO13-1

3

3

1

0

2

9

14

-5

0

9

SV Unitas'59 JO13-4G

3

3

1

0

2

8

19

-11

0

10

RPC JO13-2

4

3

1

0

3

20

20

0

0

11

EMK JO13-1

3

0

0

0

3

2

30

-28

0

12

SBC JO13-3

4

0

0

0

4

8

26

-18

0

0255 Onder 13 (najaarsreeks)

28 november

  • 10:15

    FC Eindhoven AV JO13-2G

    EMK JO13-1

    Sportpark Genneperparken

  • 11:00

    Nieuw Woensel JO13-2

    SBC JO13-3

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 11:15

    SV Unitas'59 JO13-4G

    Tivoli JO13-1

    Sportpark Bokt

  • 11:30

    RPC JO13-2

    Mariahout JO13-1G

    Sportpark De Heihoef

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2

    Tongelre JO13-1G

    Sportpark De Neul

  • 12:15

    SJO Juventud JO13-1

    Brabantia JO13-3

    Sportpark De Koppel

05 december

  • 11:00

    Nieuw Woensel JO13-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-2

    Sportpark Eindhoven Noord

  • 11:30

    EMK JO13-1

    RPC JO13-2

    Sportpark Wettenseind

  • 11:45

    SBC JO13-3

    Brabantia JO13-3

    Sportpark Schuttersheide

  • 11:45

    Tivoli JO13-1

    SJO Juventud JO13-1

    Sportpark De Heihoef

  • 12:15

    Tongelre JO13-1G

    SV Unitas'59 JO13-4G

    Sportpark Tongelre

  • 12:15

    Mariahout JO13-1G

    FC Eindhoven AV JO13-2G

    Sportpark De Heibunders

12 december

  • 11:30

    Brabantia JO13-3

    FC Eindhoven AV JO13-2G

    Sportpark Strijp

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Avanti'31 JO13-2

3

9

3

0

0

11

2

+9

0

2

Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-3G

3

6

2

0

1

6

6

0

0

3

Stiphout Vooruit JO13-2G

3

3

1

0

2

5

8

-3

0

4

Mariahout JO13-1G

3

0

0

0

3

2

8

-6

0

Uitslagen beker

12 september

  • 12:15

    Avanti'31 JO13-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-3G

    Sportpark De Molenheide

    3 - 1

  • 11:45

    Stiphout Vooruit JO13-2G

    Mariahout JO13-1G

    Sportpark Molenven

    2 - 1

05 september

  • 12:45

    Stiphout Vooruit JO13-2G

    Avanti'31 JO13-2

    Sportpark Molenven

    1 - 4

  • 12:15

    Mariahout JO13-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-3G

    Sportpark De Heibunders

    1 - 2

29 augustus

  • 12:15

    Avanti'31 JO13-2

    Mariahout JO13-1G

    Sportpark De Molenheide

    4 - 0

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-3G

    Stiphout Vooruit JO13-2G

    Sportpark De Neul

    3 - 2

TEAM INFO

Mariahout JO13-1G

Spelers

Ruben Aarts, Lisa Bekx, Xiano van de Boom, Tatum van den Boom, Jesse van Doren, Willem van Heertum, Rick Hendriks, Thijs van Kleef, Bas Leenders, Krijn van Lieshout, Daan van Sinten, Thijmen Weling, Thijmen Zegwaard

Staf

Trainer: Hans Aarts, Ronald Zegwaard, Bart Verbakel

Leider: Vacature

Training

Maandag: 18:15 uur - 19:30 uur, Kleedlokaal 4-5

Woensdag: 18:15 uur - 19:30 uur, Kleedlokaal 4-5

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign