14:00
Sparta'25 JO13-2JM
ASV'33 JO13-1JM
Sportpark 't Heereind
0 - 1
12:30
SJO Juventud JO13-1
Geldrop JO13-3
Sportpark De Koppel
1 - 0
11:00
RKSV Nuenen JO13-2
Mierlo Hout JO13-2
Sportpark de Oude Landen
11:00
RKSV Nuenen JO13-3
Mierlo Hout JO13-2
Sportpark de Oude Landen
4 - 4
10:00
SV De Braak JO13-2
Nieuw Woensel JO13-2
Sportpark de Braak
1 - 3
11:30
Mierlo Hout JO13-2
Sparta'25 JO13-2JM
Sportpark De Beemd
5 - 3
11:30
EMK JO13-1
RKSV Nuenen JO13-2
Sportpark Wettenseind
11:30
Geldrop JO13-3
SV De Braak JO13-2
Sportpark De Kievit
7 - 2
11:30
Nieuw Woensel JO13-2
Mariahout JO13-1JM
Sportpark Eindhoven Noord
5 - 1
11:30
EMK JO13-1
RKSV Nuenen JO13-3
Sportpark Wettenseind
2 - 3
11:15
SV Unitas'59 JO13-2
SJO Juventud JO13-1
Sportpark Bokt
4 - 2
10:30
ASV'33 JO13-1JM
Gemert JO13-3
Sportpark De Hut
1 - 6
12:00
SJO Juventud JO13-1
Mariahout JO13-1JM
Sportpark De Koppel
3 - 1
12:45
SV Unitas'59 JO13-2
Mariahout JO13-1JM
Sportpark Bokt
8 - 0
11:45
Sparta'25 JO13-2JM
SJO Juventud JO13-1
Sportpark 't Heereind
2 - 6
11:30
Mierlo Hout JO13-2
Gemert JO13-3
Sportpark De Beemd
3 - 2
11:30
Nieuw Woensel JO13-2
EMK JO13-1
Sportpark Eindhoven Noord
4 - 1
10:30
ASV'33 JO13-1JM
SV De Braak JO13-2
Sportpark De Hut
2 - 5
10:00
Geldrop JO13-3
RKSV Nuenen JO13-2
Sportpark De Kievit
10:00
Geldrop JO13-3
RKSV Nuenen JO13-3
Sportpark De Kievit
3 - 0
12:00
SJO Juventud JO13-1
Gemert JO13-3
Sportpark De Koppel
8 - 2
11:30
Mariahout JO13-1JM
ASV'33 JO13-1JM
Sportpark De Heibunders
4 - 1
11:30
EMK JO13-1
Geldrop JO13-3
Sportpark Wettenseind
4 - 3
11:30
Nieuw Woensel JO13-2
Mierlo Hout JO13-2
Sportpark Eindhoven Noord
5 - 5
11:00
RKSV Nuenen JO13-2
SV Unitas'59 JO13-2
Sportpark de Oude Landen
11:00
RKSV Nuenen JO13-3
SV Unitas'59 JO13-2
Sportpark de Oude Landen
1 - 9
10:00
SV De Braak JO13-2
Sparta'25 JO13-2JM
Sportpark de Braak
4 - 1
13:00
ASV'33 JO13-1JM
RKSV Nuenen JO13-3
Sportpark De Hut
2 - 0
11:45
Sparta'25 JO13-2JM
Mariahout JO13-1JM
Sportpark 't Heereind
4 - 5
11:30
Mierlo Hout JO13-2
SJO Juventud JO13-1
Sportpark De Beemd
2 - 4
11:30
Geldrop JO13-3
Nieuw Woensel JO13-2
Sportpark De Kievit
2 - 4
11:15
SV Unitas'59 JO13-2
EMK JO13-1
Sportpark Bokt
3 - 0
11:00
Gemert JO13-3
SV De Braak JO13-2
Sportpark Molenbroek
2 - 4
10:30
ASV'33 JO13-1JM
RKSV Nuenen JO13-2
Sportpark De Hut
12:15
RKSV Nuenen JO13-2
Nieuw Woensel JO13-2
Sportpark de Oude Landen
12:00
SJO Juventud JO13-1
ASV'33 JO13-1JM
Sportpark De Koppel
10 - 2
11:30
Mariahout JO13-1JM
Geldrop JO13-3
Sportpark De Heibunders
4 - 2
11:30
EMK JO13-1
Mierlo Hout JO13-2
Sportpark Wettenseind
3 - 2
11:15
Gemert JO13-3
Sparta'25 JO13-2JM
Sportpark Molenbroek
5 - 1
11:00
RKSV Nuenen JO13-3
Nieuw Woensel JO13-2
Sportpark de Oude Landen
4 - 3
10:00
SV De Braak JO13-2
SV Unitas'59 JO13-2
Sportpark de Braak
2 - 7
11:30
WEC JO13-2
Vorstenbossche Boys JO13-1
Sportpark De Glorie
2 - 3
10:30
ASV'33 JO13-1JM
Heeswijk JO13-2
Sportpark De Hut
18:30
ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM13-1JM
Mariahout JO13-1JM
Sportpark De Koulberg
0 - 8
12:15
Avanti'31 JO13-2
ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM13-1JM
Sportpark De Molenheide
11 - 0
12:00
Vorstenbossche Boys JO13-1
ASV'33 JO13-1JM
Sportpark De Bergakkers
0 - 6
11:45
Heeswijk JO13-2
SCMH JO13-2
Sportpark De Balledonk
0 - 13
11:30
Mariahout JO13-1JM
WEC JO13-2
Sportpark De Heibunders
7 - 1
18:30
SCMH JO13-2
Avanti'31 JO13-2
Sportpark Spoorzicht
4 - 4
12:00
Vorstenbossche Boys JO13-1
Avanti'31 JO13-2
Sportpark De Bergakkers
1 - 11
11:30
WEC JO13-2
Heeswijk JO13-2
Sportpark De Glorie
3 - 0
11:00
SCMH JO13-2
ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM13-1JM
Sportpark Spoorzicht
7 - 0
10:30
ASV'33 JO13-1JM
Mariahout JO13-1JM
Sportpark De Hut
2 - 5
12:30
ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM13-1JM
WEC JO13-2
Sportpark De Koulberg
3 - 2
11:45
Heeswijk JO13-2
Vorstenbossche Boys JO13-1
Sportpark De Balledonk
0 - 2
11:45
Avanti'31 JO13-2
ASV'33 JO13-1JM
Sportpark De Molenheide
6 - 3
11:30
Mariahout JO13-1JM
SCMH JO13-2
Sportpark De Heibunders
1 - 2
12:30
ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM13-1JM
Heeswijk JO13-2
Sportpark De Koulberg
4 - 0
11:30
Mariahout JO13-1JM
Avanti'31 JO13-2
Sportpark De Heibunders
4 - 1
11:30
WEC JO13-2
ASV'33 JO13-1JM
Sportpark De Glorie
2 - 9
11:00
SCMH JO13-2
Vorstenbossche Boys JO13-1
Sportpark Spoorzicht
11 - 1
12:00
Vorstenbossche Boys JO13-1
ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM13-1JM
Sportpark De Bergakkers
5 - 2
11:45
Heeswijk JO13-2
Mariahout JO13-1JM
Sportpark De Balledonk
1 - 13
11:30
WEC JO13-2
Avanti'31 JO13-2
Sportpark De Glorie
2 - 7
10:30
ASV'33 JO13-1JM
SCMH JO13-2
Sportpark De Hut
0 - 7
19:00
ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM13-1JM
ASV'33 JO13-1JM
Sportpark De Koulberg
3 - 2
19:00
SCMH JO13-2
WEC JO13-2
Sportpark Spoorzicht
11 - 1
11:45
Avanti'31 JO13-2
Heeswijk JO13-2
Sportpark De Molenheide
9 - 0
11:30
Mariahout JO13-1JM
Vorstenbossche Boys JO13-1
Sportpark De Heibunders
6 - 1
NR | TEAM | G | P | W | GL | V | DPV | DPT | DPS | PM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
SJO Juventud JO13-1 |
7 |
18 |
6 |
0 |
1 |
34 |
13 |
+21 |
0 |
2 |
SV Unitas'59 JO13-2 |
5 |
15 |
5 |
0 |
0 |
31 |
5 |
+26 |
0 |
3 |
Nieuw Woensel JO13-2 |
6 |
13 |
4 |
1 |
1 |
24 |
14 |
+10 |
0 |
4 |
SV De Braak JO13-2 |
6 |
9 |
3 |
0 |
3 |
18 |
22 |
-4 |
0 |
5 |
Mariahout JO13-1JM |
6 |
9 |
3 |
0 |
3 |
15 |
23 |
-8 |
0 |
6 |
Mierlo Hout JO13-2 |
6 |
8 |
2 |
2 |
2 |
21 |
21 |
0 |
0 |
7 |
RKSV Nuenen JO13-3 |
6 |
7 |
2 |
1 |
3 |
12 |
23 |
-11 |
0 |
8 |
Gemert JO13-3 |
5 |
6 |
2 |
0 |
3 |
17 |
17 |
0 |
0 |
9 |
EMK JO13-1 |
5 |
6 |
2 |
0 |
3 |
10 |
15 |
-5 |
0 |
10 |
Geldrop JO13-3 |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
0 |
11 |
ASV'33 JO13-1JM |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
9 |
25 |
-16 |
0 |
12 |
Sparta'25 JO13-2JM |
6 |
0 |
0 |
0 |
6 |
11 |
26 |
-15 |
0 |
NR | TEAM | G | P | W | GL | V | DPV | DPT | DPS | PM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
SCMH JO13-2 |
7 |
19 |
6 |
1 |
0 |
55 |
7 |
+48 |
0 |
2 |
Mariahout JO13-1JM |
7 |
18 |
6 |
0 |
1 |
44 |
8 |
+36 |
0 |
3 |
Avanti'31 JO13-2 |
7 |
16 |
5 |
1 |
1 |
49 |
14 |
+35 |
0 |
4 |
ST RKVV Keldonk/Boerdonk JM13-1JM |
7 |
9 |
3 |
0 |
4 |
12 |
35 |
-23 |
0 |
5 |
Vorstenbossche Boys JO13-1 |
7 |
9 |
3 |
0 |
4 |
13 |
38 |
-25 |
0 |
6 |
ASV'33 JO13-1JM |
6 |
6 |
2 |
0 |
4 |
22 |
23 |
-1 |
0 |
7 |
WEC JO13-2 |
7 |
3 |
1 |
0 |
6 |
13 |
40 |
-27 |
0 |
8 |
Heeswijk JO13-2 |
6 |
0 |
0 |
0 |
6 |
1 |
44 |
-43 |
0 |
11:30
Mariahout JO13-1JM
EMK JO13-1
Sportpark De Heibunders
12:00
Gemert JO13-3
SV Unitas'59 JO13-2
Sportpark Molenbroek
11:00
RKSV Nuenen JO13-2
Mariahout JO13-1JM
Sportpark de Oude Landen
11:00
RKSV Nuenen JO13-3
Mariahout JO13-1JM
Sportpark de Oude Landen
11:15
SV Unitas'59 JO13-2
Sparta'25 JO13-2JM
Sportpark Bokt
11:30
Mierlo Hout JO13-2
ASV'33 JO13-1JM
Sportpark De Beemd
11:30
EMK JO13-1
SV De Braak JO13-2
Sportpark Wettenseind
11:30
Geldrop JO13-3
Gemert JO13-3
Sportpark De Kievit
11:30
Nieuw Woensel JO13-2
SJO Juventud JO13-1
Sportpark Eindhoven Noord
10:00
SV De Braak JO13-2
RKSV Nuenen JO13-2
Sportpark de Braak
10:00
SV De Braak JO13-2
RKSV Nuenen JO13-3
Sportpark de Braak
10:30
ASV'33 JO13-1JM
SV Unitas'59 JO13-2
Sportpark De Hut
11:30
Mariahout JO13-1JM
Mierlo Hout JO13-2
Sportpark De Heibunders
11:30
Gemert JO13-3
Nieuw Woensel JO13-2
Sportpark Molenbroek
11:45
Sparta'25 JO13-2JM
Geldrop JO13-3
Sportpark 't Heereind
12:00
SJO Juventud JO13-1
EMK JO13-1
Sportpark De Koppel
11:00
RKSV Nuenen JO13-2
SJO Juventud JO13-1
Sportpark de Oude Landen
11:00
RKSV Nuenen JO13-3
SJO Juventud JO13-1
Sportpark de Oude Landen
11:30
Mariahout JO13-1JM
SV De Braak JO13-2
Sportpark De Heibunders
11:30
Mierlo Hout JO13-2
SV Unitas'59 JO13-2
Sportpark De Beemd
11:30
EMK JO13-1
Gemert JO13-3
Sportpark Wettenseind
11:30
Geldrop JO13-3
ASV'33 JO13-1JM
Sportpark De Kievit
11:30
Nieuw Woensel JO13-2
Sparta'25 JO13-2JM
Sportpark Eindhoven Noord
10:00
SV De Braak JO13-2
SJO Juventud JO13-1
Sportpark de Braak
11:00
RKSV Nuenen JO13-2
Sparta'25 JO13-2JM
Sportpark de Oude Landen
11:00
RKSV Nuenen JO13-3
Sparta'25 JO13-2JM
Sportpark de Oude Landen
11:30
Mariahout JO13-1JM
Gemert JO13-3
Sportpark De Heibunders
11:30
EMK JO13-1
ASV'33 JO13-1JM
Sportpark Wettenseind
11:30
Nieuw Woensel JO13-2
SV Unitas'59 JO13-2
Sportpark Eindhoven Noord
10:30
ASV'33 JO13-1JM
Nieuw Woensel JO13-2
Sportpark De Hut
11:00
Gemert JO13-3
RKSV Nuenen JO13-2
Sportpark Molenbroek
11:15
SV Unitas'59 JO13-2
Geldrop JO13-3
Sportpark Bokt
11:15
Gemert JO13-3
RKSV Nuenen JO13-3
Sportpark Molenbroek
11:30
Mierlo Hout JO13-2
SV De Braak JO13-2
Sportpark De Beemd
11:45
Sparta'25 JO13-2JM
EMK JO13-1
Sportpark 't Heereind
11:30
Geldrop JO13-3
Mierlo Hout JO13-2
Sportpark De Kievit
Rover Aarts, Vince van Berlo, Han Gilsing, Thijs de Groot, Lukas van Heeswijk, Jans van den Heuvel, Tim van der Linden, Fedde Lukassen, Lente Rooijmans, Fenne van Uden, Guus Verbakel, Wout Verbakel, Daan Verhoeven, Kris Vermeulen, Laura Vincent
Trainer/Leiders: Heiko van Berlo, Hein Gilsing, Paul de Groot, Bart Verbakel
Maandag: 18:30 uur - 19:45 uur, Kleedlokaal 5
Woensdag: 18:30 uur - 19:45 uur, Kleedlokaal 5
Copyright © 2008 - 2024 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.
Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign