Mariahout JO13-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0255 Onder 13 competitie (najaar)

14 december

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1G

    sv O.S.S. 1920 JO13-3

    Sportpark De Balledonk

    8 - 2

07 december

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    DAW Schaijk JO13-1

    Sportpark De Bergakkers

    0 - 5

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    FC Uden JO13-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    2 - 2

  • 10:00

    sv O.S.S. 1920 JO13-3

    Mariahout JO13-1

    Sportpark De Rusheuvel

    3 - 3

30 november

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    5 - 0

  • 11:30

    FC Uden JO13-1

    sv O.S.S. 1920 JO13-3

    Sportpark De Vlasakker

    4 - 0

  • 11:30

    WEC JO13-1

    Volkel JO13-1

    Sportpark De Glorie

    3 - 2

  • 10:45

    Mariahout JO13-1

    Heeswijk JO13-1G

    Sportpark De Heibunders

23 november

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    FC Uden JO13-1

    Sportpark De Bergakkers

    1 - 5

  • 11:30

    DAW Schaijk JO13-1

    Mariahout JO13-1

    Sportpark Den Heuvel

    3 - 1

  • 11:30

    Volkel JO13-1

    Boekel Sport JO13-1

    Sportpark Volkel

    0 - 5

  • 10:00

    sv O.S.S. 1920 JO13-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Sportpark De Rusheuvel

    1 - 2

21 november

  • 18:30

    Boekel Sport JO13-1

    Mariahout JO13-1

    Sportpark De Donk

    4 - 0

16 november

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Mariahout JO13-1

    Sportpark De Bergakkers

    2 - 2

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    WEC JO13-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    4 - 0

  • 11:30

    FC Uden JO13-1

    DAW Schaijk JO13-1

    Sportpark De Vlasakker

    1 - 1

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1G

    Boekel Sport JO13-1

    Sportpark De Balledonk

    0 - 1

  • 10:00

    sv O.S.S. 1920 JO13-3

    Volkel JO13-1

    Sportpark De Rusheuvel

    2 - 3

09 november

  • 11:45

    Boekel Sport JO13-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Sportpark De Donk

    1 - 0

  • 11:30

    DAW Schaijk JO13-1

    Heeswijk JO13-1G

    Sportpark Den Heuvel

    3 - 3

  • 11:30

    WEC JO13-1

    FC Uden JO13-1

    Sportpark De Glorie

    0 - 4

  • 11:30

    Volkel JO13-1

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark Volkel

    4 - 2

02 november

  • 11:45

    Boekel Sport JO13-1

    WEC JO13-1

    Sportpark De Donk

    6 - 1

  • 11:30

    Volkel JO13-1

    DAW Schaijk JO13-1

    Sportpark Volkel

    5 - 4

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1G

    FC Uden JO13-1

    Sportpark De Balledonk

    1 - 2

  • 10:00

    sv O.S.S. 1920 JO13-3

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark De Rusheuvel

    6 - 0

26 oktober

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Boekel Sport JO13-1

    Sportpark De Bergakkers

    0 - 12

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    Volkel JO13-1

    Sportpark De Heibunders

    4 - 6

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Heeswijk JO13-1G

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 2

  • 11:30

    WEC JO13-1

    sv O.S.S. 1920 JO13-3

    Sportpark De Glorie

    3 - 6

12 oktober

  • 11:30

    WEC JO13-1

    DAW Schaijk JO13-1

    Sportpark De Glorie

    3 - 4

  • 11:30

    Volkel JO13-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Sportpark Volkel

    3 - 2

05 oktober

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Heeswijk JO13-1G

    Sportpark De Bergakkers

    1 - 3

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    WEC JO13-1

    Sportpark De Heibunders

    2 - 2

  • 11:30

    DAW Schaijk JO13-1

    Boekel Sport JO13-1

    Sportpark Den Heuvel

    0 - 4

  • 11:30

    FC Uden JO13-1

    Volkel JO13-1

    Sportpark De Vlasakker

    7 - 0

30 september

  • 18:30

    WEC JO13-1

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark De Glorie

    6 - 1

28 september

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    FC Uden JO13-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 4

  • 11:45

    Boekel Sport JO13-1

    sv O.S.S. 1920 JO13-3

    Sportpark De Donk

    5 - 1

  • 11:30

    DAW Schaijk JO13-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Sportpark Den Heuvel

    11 - 1

  • 11:30

    Volkel JO13-1

    Heeswijk JO13-1G

    Sportpark Volkel

    2 - 5

21 september

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Mariahout JO13-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    7 - 0

  • 11:30

    FC Uden JO13-1

    Boekel Sport JO13-1

    Sportpark De Vlasakker

    0 - 2

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1G

    WEC JO13-1

    Sportpark De Balledonk

    1 - 2

  • 10:00

    sv O.S.S. 1920 JO13-3

    DAW Schaijk JO13-1

    Sportpark De Rusheuvel

    6 - 2

0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

Boekel Sport JO13-2G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

EVVC JO13-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

5

Mariahout JO13-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

Nooit Gedacht JO13-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

7

sv O.S.S. 1920 JO13-4

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

Prinses Irene JO13-2G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

9

SJO/SSA VESTA'19 JO13-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

Sparta'25 JO13-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

11

UDI'19/CSU JO13-5

0

0

0

0

0

0

0

0

0

12

Vorstenbossche Boys JO13-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0255 Onder 13 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Boekel Sport JO13-1

9

27

9

0

0

40

2

+38

0

2

FC Uden JO13-1

9

20

6

2

1

29

8

+21

0

3

Volkel JO13-1

9

15

5

0

4

25

34

-9

0

4

DAW Schaijk JO13-1

9

14

4

2

3

33

24

+9

0

5

Heeswijk JO13-1G

8

13

4

1

3

23

14

+9

0

6

Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

9

13

4

1

4

24

20

+4

0

7

sv O.S.S. 1920 JO13-3

9

10

3

1

5

27

30

-3

0

8

WEC JO13-1

9

10

3

1

5

20

30

-10

0

9

Mariahout JO13-1

8

3

0

3

5

13

31

-18

0

10

Vorstenbossche Boys JO13-1

9

1

0

1

8

7

48

-41

0

0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

01 februari

  • 10:15

    UDI'19/CSU JO13-5

    Sparta'25 JO13-2

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Nooit Gedacht JO13-2

    EVVC JO13-1

    Sportpark De Biescamp

  • 11:45

    Boekel Sport JO13-2G

    Prinses Irene JO13-2G

    Sportpark De Donk

  • 12:00

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3

    Sportpark De Kranenhof

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Mariahout JO13-1

    Sportpark De Bergakkers

  • 12:15

    SJO/SSA VESTA'19 JO13-1

    sv O.S.S. 1920 JO13-4

    Sportpark De Vijf Stromen

08 februari

  • 10:00

    Prinses Irene JO13-2G

    UDI'19/CSU JO13-5

    Sportpark De Schellen

  • 10:00

    sv O.S.S. 1920 JO13-4

    Boekel Sport JO13-2G

    Sportpark De Rusheuvel

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3

    SJO/SSA VESTA'19 JO13-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    Nooit Gedacht JO13-2

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    EVVC JO13-1

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3

    Sportpark De Zwaan

  • 13:00

    Sparta'25 JO13-2

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark 't Heereind

15 februari

  • 10:00

    sv O.S.S. 1920 JO13-4

    Prinses Irene JO13-2G

    Sportpark De Rusheuvel

  • 10:15

    UDI'19/CSU JO13-5

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Nooit Gedacht JO13-2

    Sparta'25 JO13-2

    Sportpark De Biescamp

  • 11:45

    Boekel Sport JO13-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3

    Sportpark De Donk

  • 12:00

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3

    Mariahout JO13-1

    Sportpark De Kranenhof

  • 12:15

    SJO/SSA VESTA'19 JO13-1

    EVVC JO13-1

    Sportpark De Vijf Stromen

07 maart

  • 10:00

    Prinses Irene JO13-2G

    SJO/SSA VESTA'19 JO13-1

    Sportpark De Schellen

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3

    Nooit Gedacht JO13-2

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    UDI'19/CSU JO13-5

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3

    Sportpark De Bergakkers

  • 13:00

    EVVC JO13-1

    sv O.S.S. 1920 JO13-4

    Sportpark De Zwaan

  • 13:00

    Sparta'25 JO13-2

    Boekel Sport JO13-2G

    Sportpark 't Heereind

14 maart

  • 10:00

    Prinses Irene JO13-2G

    EVVC JO13-1

    Sportpark De Schellen

  • 10:00

    sv O.S.S. 1920 JO13-4

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3

    Sportpark De Rusheuvel

  • 10:15

    UDI'19/CSU JO13-5

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Nooit Gedacht JO13-2

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark De Biescamp

  • 11:45

    Boekel Sport JO13-2G

    Mariahout JO13-1

    Sportpark De Donk

  • 12:15

    SJO/SSA VESTA'19 JO13-1

    Sparta'25 JO13-2

    Sportpark De Vijf Stromen

28 maart

  • 10:15

    UDI'19/CSU JO13-5

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Nooit Gedacht JO13-2

    SJO/SSA VESTA'19 JO13-1

    Sportpark De Biescamp

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    EVVC JO13-1

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3

    sv O.S.S. 1920 JO13-4

    Sportpark De Kranenhof

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Boekel Sport JO13-2G

    Sportpark De Bergakkers

  • 13:00

    Sparta'25 JO13-2

    Prinses Irene JO13-2G

    Sportpark 't Heereind

04 april

  • 10:00

    Prinses Irene JO13-2G

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3

    Sportpark De Schellen

  • 10:00

    sv O.S.S. 1920 JO13-4

    Sparta'25 JO13-2

    Sportpark De Rusheuvel

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3

    Mariahout JO13-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:45

    Boekel Sport JO13-2G

    Nooit Gedacht JO13-2

    Sportpark De Donk

  • 12:15

    SJO/SSA VESTA'19 JO13-1

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark De Vijf Stromen

  • 13:00

    EVVC JO13-1

    UDI'19/CSU JO13-5

    Sportpark De Zwaan

18 april

  • 10:15

    UDI'19/CSU JO13-5

    sv O.S.S. 1920 JO13-4

    Sportpark Parkzicht

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3

    EVVC JO13-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    Sparta'25 JO13-2

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3

    Nooit Gedacht JO13-2

    Sportpark De Kranenhof

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Prinses Irene JO13-2G

    Sportpark De Bergakkers

  • 12:15

    SJO/SSA VESTA'19 JO13-1

    Boekel Sport JO13-2G

    Sportpark De Vijf Stromen

09 mei

  • 10:00

    Prinses Irene JO13-2G

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3

    Sportpark De Schellen

  • 11:00

    Nooit Gedacht JO13-2

    UDI'19/CSU JO13-5

    Sportpark De Biescamp

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    SJO/SSA VESTA'19 JO13-1

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    sv O.S.S. 1920 JO13-4

    Sportpark De Bergakkers

  • 13:00

    EVVC JO13-1

    Boekel Sport JO13-2G

    Sportpark De Zwaan

  • 13:00

    Sparta'25 JO13-2

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3

    Sportpark 't Heereind

16 mei

  • 10:00

    Prinses Irene JO13-2G

    Mariahout JO13-1

    Sportpark De Schellen

  • 10:00

    sv O.S.S. 1920 JO13-4

    Nooit Gedacht JO13-2

    Sportpark De Rusheuvel

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:45

    Boekel Sport JO13-2G

    UDI'19/CSU JO13-5

    Sportpark De Donk

  • 12:15

    SJO/SSA VESTA'19 JO13-1

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3

    Sportpark De Vijf Stromen

  • 13:00

    EVVC JO13-1

    Sparta'25 JO13-2

    Sportpark De Zwaan

23 mei

  • 10:15

    UDI'19/CSU JO13-5

    SJO/SSA VESTA'19 JO13-1

    Sportpark Parkzicht

  • 11:00

    Nooit Gedacht JO13-2

    Prinses Irene JO13-2G

    Sportpark De Biescamp

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    sv O.S.S. 1920 JO13-4

    Sportpark De Heibunders

  • 12:00

    ST Estria/GVV'57/SCV'58 JO13-3

    Boekel Sport JO13-2G

    Sportpark De Kranenhof

  • 12:00

    Vorstenbossche Boys JO13-1

    EVVC JO13-1

    Sportpark De Bergakkers

  • 13:00

    Sparta'25 JO13-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-3

    Sportpark 't Heereind

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

DVG JO13-1G

3

9

3

0

0

22

1

+21

0

2

Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-1G

3

6

2

0

1

7

4

+3

0

3

WEC JO13-1

3

3

1

0

2

6

14

-8

0

4

Mariahout JO13-1

3

0

0

0

3

3

19

-16

0

Uitslagen beker

14 september

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-1G

    Sportpark De Heibunders

    0 - 5

  • 11:30

    WEC JO13-1

    DVG JO13-1G

    Sportpark De Glorie

    1 - 9

07 september

  • 11:30

    DVG JO13-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-1G

    Sportpark De Roode Bleek

    3 - 0

  • 11:30

    WEC JO13-1

    Mariahout JO13-1

    Sportpark De Glorie

    4 - 3

31 augustus

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-1G

    WEC JO13-1

    Sportpark De Neul

    2 - 1

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    DVG JO13-1G

    Sportpark De Heibunders

    0 - 10

TEAM INFO

Spelers

Bram Beestman, Niek van Berkel, Xiano van den Boom, Koen Daniëls, Gijs Donkers, Lars van den Heuvel, Ali Kakar, Jens Leenders, Kay Leenders,Ties de Leest, Nick Maas, Matthijs van Velthooven, Niek Vogels, Tijn Willems

Staf

Trainer/coach: Franko Daniëls, Arno Leenders

Training

Dinsdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 3

Donderdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 3

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio