Mariahout JO13-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0255 Onder 13 competitie (najaar)

13 oktober

  • 13:00

    ELI JO13-1

    Erp JO13-1

    Sportpark 't Luytelaar

    2 - 4

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    WEC JO13-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    3 - 6

  • 11:30

    FC Uden JO13-1

    TOP JO13-2G

    Sportpark De Vlasakker

    0 - 4

  • 11:30

    Volkel JO13-1

    Heeswijk JO13-1G

    Sportpark Volkel

    0 - 3

  • 11:00

    Nulandia JO13-1

    Avesteyn JO13-1

    Sportpark Duin en Dael

    0 - 2

06 oktober

  • 12:30

    Erp JO13-1

    Volkel JO13-1

    Sportpark Den Uil

    8 - 0

  • 11:45

    WEC JO13-1

    Mariahout JO13-1

    Sportpark De Glorie

    1 - 3

  • 11:30

    Avesteyn JO13-1

    FC Uden JO13-1

    Sportpark Avesteyn

    6 - 0

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO13-2

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Sportpark Parkzicht

    15 - 2

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1G

    Nulandia JO13-1

    Sportpark De Balledonk

    7 - 4

  • 10:30

    TOP JO13-2G

    ELI JO13-1

    Sportpark TOP

    2 - 3

29 september

  • 13:00

    ELI JO13-1

    Nulandia JO13-1

    Sportpark 't Luytelaar

    0 - 7

  • 11:45

    WEC JO13-1

    TOP JO13-2G

    Sportpark De Glorie

    3 - 3

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    Erp JO13-1

    Sportpark De Heibunders

    3 - 3

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Avesteyn JO13-1

    Sportpark Prins W. Alexander

    1 - 3

  • 11:30

    FC Uden JO13-1

    Volkel JO13-1

    Sportpark De Vlasakker

    0 - 5

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO13-2

    Heeswijk JO13-1G

    Sportpark Parkzicht

    4 - 2

22 september

  • 12:30

    Erp JO13-1

    UDI'19/CSU JO13-2

    Sportpark Den Uil

    0 - 4

  • 11:30

    Avesteyn JO13-1

    WEC JO13-1

    Sportpark Avesteyn

    1 - 0

  • 11:30

    Volkel JO13-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Sportpark Volkel

    2 - 0

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1G

    ELI JO13-1

    Sportpark De Balledonk

    3 - 0

  • 11:00

    Nulandia JO13-1

    FC Uden JO13-1

    Sportpark Duin en Dael

    11 - 0

0255 Onder 13 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Avesteyn JO13-1

4

12

4

0

0

12

1

+11

0

2

UDI'19/CSU JO13-2

3

9

3

0

0

23

4

+19

0

3

Heeswijk JO13-1G

4

9

3

0

1

15

8

+7

0

4

Erp JO13-1

4

7

2

1

1

15

9

+6

0

5

Nulandia JO13-1

4

6

2

0

2

22

9

+13

0

6

Volkel JO13-1

4

6

2

0

2

7

11

-4

0

7

Mariahout JO13-1

2

4

1

1

0

6

4

+2

0

8

TOP JO13-2G

3

4

1

1

1

9

6

+3

0

9

WEC JO13-1

4

4

1

1

2

10

10

0

0

10

ELI JO13-1

4

3

1

0

3

5

16

-11

0

11

Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

4

0

0

0

4

6

26

-20

0

12

FC Uden JO13-1

4

0

0

0

4

0

26

-26

0

0255 Onder 13 competitie (najaar)

20 oktober

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    UDI'19/CSU JO13-2

    Sportpark De Heibunders

27 oktober

  • 10:30

    TOP JO13-2G

    Volkel JO13-1G

    Sportpark TOP

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Mariahout JO13-1

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO13-2

    Nulandia JO13-1

    Sportpark Parkzicht

  • 11:30

    Avesteyn JO13-1

    ELI JO13-1

    Sportpark Avesteyn

  • 11:45

    WEC JO13-1

    FC Uden JO13-1

    Sportpark De Glorie

  • 12:30

    Erp JO13-1

    Heeswijk JO13-1G

    Sportpark Den Uil

03 november

  • 11:00

    Nulandia JO13-1

    Erp JO13-1

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:30

    FC Uden JO13-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Sportpark De Vlasakker

  • 11:30

    Volkel JO13-1G

    UDI'19/CSU JO13-2

    Sportpark Volkel

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1G

    TOP JO13-2G

    Sportpark De Balledonk

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    Avesteyn JO13-1

    Sportpark De Heibunders

  • 13:00

    ELI JO13-1

    WEC JO13-1

    Sportpark 't Luytelaar

10 november

  • 10:30

    TOP JO13-2G

    Avesteyn JO13-1

    Sportpark TOP

  • 11:00

    Nulandia JO13-1

    Mariahout JO13-1

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO13-2

    WEC JO13-1

    Sportpark Parkzicht

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1G

    FC Uden JO13-1

    Sportpark De Balledonk

  • 12:30

    Erp JO13-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    ELI JO13-1

    Volkel JO13-1G

    Sportpark 't Luytelaar

17 november

  • 11:30

    Avesteyn JO13-1

    UDI'19/CSU JO13-2

    Sportpark Avesteyn

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    TOP JO13-2G

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:30

    FC Uden JO13-1

    Erp JO13-1

    Sportpark De Vlasakker

  • 11:30

    Volkel JO13-1G

    Nulandia JO13-1

    Sportpark Volkel

  • 11:45

    WEC JO13-1

    Heeswijk JO13-1G

    Sportpark De Glorie

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    ELI JO13-1

    Sportpark De Heibunders

24 november

  • 10:30

    TOP JO13-2G

    UDI'19/CSU JO13-2

    Sportpark TOP

  • 11:00

    Nulandia JO13-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:30

    Volkel JO13-1G

    Avesteyn JO13-1

    Sportpark Volkel

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1G

    Mariahout JO13-1

    Sportpark De Balledonk

  • 12:30

    Erp JO13-1

    WEC JO13-1

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    ELI JO13-1

    FC Uden JO13-1

    Sportpark 't Luytelaar

01 december

  • 10:30

    TOP JO13-2G

    Nulandia JO13-1

    Sportpark TOP

  • 11:30

    Avesteyn JO13-1

    Erp JO13-1

    Sportpark Avesteyn

  • 11:30

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Heeswijk JO13-1G

    Sportpark Prins W. Alexander

  • 11:30

    UDI'19/CSU JO13-2

    ELI JO13-1

    Sportpark Parkzicht

  • 11:45

    WEC JO13-1

    Volkel JO13-1G

    Sportpark De Glorie

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    FC Uden JO13-1

    Sportpark De Heibunders

08 december

  • 11:00

    Nulandia JO13-1

    WEC JO13-1

    Sportpark Duin en Dael

  • 11:30

    FC Uden JO13-1

    UDI'19/CSU JO13-2

    Sportpark De Vlasakker

  • 11:30

    Volkel JO13-1G

    Mariahout JO13-1

    Sportpark Volkel

  • 11:30

    Heeswijk JO13-1G

    Avesteyn JO13-1

    Sportpark De Balledonk

  • 12:30

    Erp JO13-1

    TOP JO13-2G

    Sportpark Den Uil

  • 13:00

    ELI JO13-1

    Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

    Sportpark 't Luytelaar

15 december

  • 10:30

    TOP JO13-2G

    Mariahout JO13-1

    Sportpark TOP

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Erp JO13-1

3

6

2

0

1

9

6

+3

0

2

Sparta'25 JO13-1

3

5

1

2

0

9

6

+3

0

3

Mariahout JO13-1

3

2

0

2

1

7

9

-2

0

4

ELI JO13-1

3

2

0

2

1

6

10

-4

0

Uitslagen beker

15 september

  • 12:30

    Erp JO13-1

    ELI JO13-1

    Sportpark Den Uil

    5 - 1

  • 12:00

    Mariahout JO13-1

    Sparta'25 JO13-1

    Sportpark De Heibunders

    3 - 3

08 september

  • 13:00

    Sparta'25 JO13-1

    ELI JO13-1

    Sportpark 't Heereind

    2 - 2

  • 12:00

    Mariahout JO13-1

    Erp JO13-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 3

01 september

  • 12:30

    Erp JO13-1

    Sparta'25 JO13-1

    Sportpark Den Uil

    1 - 4

  • 12:00

    ELI JO13-1

    Mariahout JO13-1

    Sportpark 't Luytelaar

    3 - 3

TEAM INFO

Spelers

Bram van Lieshout, Jens van der Aa, Job van Berkel, Joeri van Rooij, Jort Vogels, Lars van den Heuvel, Max Boudewijns, Merlijn Kuijpers, Rens Maas, Ruud Vogels, Sten Gilsing, Tijn Willems, Wessel Maas

Staf

Niet bekend

Training

Niet bekend

Copyright © 2008 - 2018 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio