Mariahout JO13-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

Geen uitslagen bekend

Indeling

TEAM STARTTIJD

Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

11:30

Boekel Sport JO13-1

11:45

DAW Schaijk JO13-1

11:30

FC Uden JO13-1

11:30

Heeswijk JO13-1G

11:30

Mariahout JO13-1

11:45

sv O.S.S. 1920 JO13-3

10:00

Volkel JO13-1

11:30

Vorstenbossche Boys JO13-1

12:00

WEC JO13-1

11:30

0255 Onder 13 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

Boekel Sport JO13-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

DAW Schaijk JO13-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

Heeswijk JO13-1G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

5

Mariahout JO13-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

6

sv O.S.S. 1920 JO13-3

0

0

0

0

0

0

0

0

0

7

FC Uden JO13-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

8

Volkel JO13-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

9

Vorstenbossche Boys JO13-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

10

WEC JO13-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Geen programma bekend

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

DVG JO13-1G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2

Mariahout JO13-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

3

Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-1G

0

0

0

0

0

0

0

0

0

4

WEC JO13-1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Programma beker

31 augustus

  • 11:45

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-1G

    WEC JO13-1

    Sportpark De Neul

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    DVG JO13-1G

    Sportpark De Heibunders

07 september

  • 11:30

    DVG JO13-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-1G

    Sportpark De Roode Bleek

  • 11:30

    WEC JO13-1

    Mariahout JO13-1

    Sportpark De Glorie

14 september

  • 11:30

    WEC JO13-1

    DVG JO13-1G

    Sportpark De Glorie

  • 11:45

    Mariahout JO13-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO13-1G

    Sportpark De Heibunders

TEAM INFO

Spelers

Bram Beestman, Niek van Berkel, Xiano van den Boom, Koen Daniëls, Gijs Donkers, Lars van den Heuvel, Ali Kakar, Jens Leenders, Kay Leenders,Ties de Leest, Nick Maas, Matthijs van Velthooven, Niek Vogels, Tijn Willems

Staf

Trainer/coach: Franko Daniëls, Arno Leenders

Training

Dinsdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 3

Donderdag: 18:15 uur - 19:15 uur, Kleedlokaal 3

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio