Mariahout JO12-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

28 maart

  • 12:00

    Gemert JO12-4

    Gemert JO12-3

    Sportpark Molenbroek

  • 11:30

    EMK JO12-1

    Braakhuizen JO12-1

    Sportpark Wettenseind

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    SV Someren JO12-3M

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    HVV Helmond JO12-1G

    Sparta'25 JO12-3

    Sportpark Houtsdonk

  • 10:45

    Stiphout Vooruit JO12-3

    Geldrop JO12-4

    Sportpark Molenven

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Mierlo Hout JO12-3

    sportpark Brandevoort

21 maart

  • 11:30

    EMK JO12-1

    SV Someren JO12-3M

    Sportpark Wettenseind

  • 11:00

    HVV Helmond JO12-1G

    Gemert JO12-4

    Sportpark Houtsdonk

  • 10:30

    Sparta'25 JO12-3

    Mierlo Hout JO12-3

    Sportpark 't Heereind

14 maart

  • 11:30

    Mierlo Hout JO12-3

    SV Someren JO12-3M

    Sportpark De Beemd

  • 11:30

    EMK JO12-1

    HVV Helmond JO12-1G

    Sportpark Wettenseind

  • 11:15

    Braakhuizen JO12-1

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark De Kievit

  • 10:45

    Stiphout Vooruit JO12-3

    Gemert JO12-4

    Sportpark Molenven

  • 10:30

    Sparta'25 JO12-3

    Mariahout JO12-1

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    Gemert JO12-3

    Geldrop JO12-4

    Sportpark Molenbroek

07 maart

  • 11:30

    Mierlo Hout JO12-3

    Braakhuizen JO12-1

    Sportpark De Beemd

    3 - 7

  • 11:30

    SV Someren JO12-3M

    Gemert JO12-3

    Sportpark De Potacker

    2 - 1

  • 11:30

    Geldrop JO12-4

    EMK JO12-1

    Sportpark De Kievit

    1 - 10

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    Stiphout Vooruit JO12-3

    Sportpark De Heibunders

    3 - 3

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sparta'25 JO12-3

    sportpark Brandevoort

    1 - 2

15 februari

  • 12:00

    Gemert JO12-4

    Mariahout JO12-1

    Sportpark Molenbroek

    0 - 1

  • 11:30

    EMK JO12-1

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark Wettenseind

    4 - 2

  • 11:15

    Braakhuizen JO12-1

    SV Someren JO12-3M

    Sportpark De Kievit

    13 - 1

  • 10:45

    Stiphout Vooruit JO12-3

    HVV Helmond JO12-1G

    Sportpark Molenven

    2 - 5

  • 10:30

    Sparta'25 JO12-3

    Geldrop JO12-4

    Sportpark 't Heereind

    1 - 10

  • 10:00

    Gemert JO12-3

    Mierlo Hout JO12-3

    Sportpark Molenbroek

    7 - 3

08 februari

  • 11:30

    Mierlo Hout JO12-3

    Stiphout Vooruit JO12-3

    Sportpark De Beemd

    6 - 1

  • 11:30

    SV Someren JO12-3M

    Gemert JO12-4

    Sportpark De Potacker

    7 - 2

  • 11:30

    Geldrop JO12-4

    Braakhuizen JO12-1

    Sportpark De Kievit

    2 - 15

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    EMK JO12-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 6

  • 10:00

    Gemert JO12-3

    Sparta'25 JO12-3

    Sportpark Molenbroek

    7 - 1

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    HVV Helmond JO12-1G

    sportpark Brandevoort

    1 - 4

01 februari

  • 12:00

    Gemert JO12-4

    Geldrop JO12-4

    Sportpark Molenbroek

    2 - 15

  • 11:15

    Braakhuizen JO12-1

    Gemert JO12-3

    Sportpark De Kievit

    10 - 3

  • 11:00

    HVV Helmond JO12-1G

    Mariahout JO12-1

    Sportpark Houtsdonk

    6 - 1

  • 10:45

    Stiphout Vooruit JO12-3

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark Molenven

    4 - 0

0253 Onder 12 competitie (najaar)

14 december

  • 10:30

    NWC JO12-5G

    Mariahout JO12-1

    Sportpark 't Root

    8 - 2

  • 09:00

    S.V. Brandevoort JO12-6

    SV Someren JO12-3M

    sportpark Brandevoort

    6 - 0

10 december

  • 18:30

    ZSV JO12-3

    NWC JO12-5G

    Sportpark De Kranenmortel

    5 - 4

07 december

  • 11:30

    SV Someren JO12-3M

    Deurne JO12-3

    Sportpark De Potacker

    5 - 5

  • 11:30

    NWC JO12-4

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark 't Root

  • 08:45

    s.v. Laar JO12-2

    Mariahout JO12-1

    Sportpark Laarderveld

    2 - 0

30 november

  • 11:30

    NWC JO12-5G

    S.V. Brandevoort JO12-6

    Sportpark 't Root

    7 - 5

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    ZSV JO12-3

    Sportpark De Heibunders

    0 - 8

  • 08:45

    s.v. Laar JO12-2

    NWC JO12-4

    Sportpark Laarderveld

    1 - 2

  • 08:45

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    SV Someren JO12-3M

    sportpark Brandevoort

    0 - 1

23 november

  • 11:45

    ZSV JO12-2G

    Deurne JO12-3

    Sportpark De Kranenmortel

    3 - 5

  • 11:30

    NWC JO12-4

    Mariahout JO12-1

    Sportpark 't Root

    3 - 0

  • 10:30

    ZSV JO12-3

    s.v. Laar JO12-2

    Sportpark De Kranenmortel

    12 - 0

  • 10:00

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    NWC JO12-5G

    sportpark Brandevoort

    0 - 5

16 november

  • 11:30

    NWC JO12-4

    NWC JO12-5G

    Sportpark 't Root

    7 - 0

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

  • 09:00

    S.V. Brandevoort JO12-6

    ZSV JO12-2G

    sportpark Brandevoort

    1 - 6

  • 08:45

    s.v. Laar JO12-2

    Deurne JO12-3

    Sportpark Laarderveld

    1 - 8

09 november

  • 11:45

    ZSV JO12-2G

    ZSV JO12-3

    Sportpark De Kranenmortel

    2 - 3

  • 11:30

    NWC JO12-5G

    SV Someren JO12-3M

    Sportpark 't Root

    6 - 1

  • 11:30

    Deurne JO12-3

    Mariahout JO12-1

    Sportpark De Kranenmortel

    5 - 5

  • 08:45

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    S.V. Brandevoort JO12-6

    sportpark Brandevoort

    0 - 3

02 november

  • 11:45

    ZSV JO12-2G

    NWC JO12-5G

    Sportpark De Kranenmortel

    4 - 3

  • 11:30

    SV Someren JO12-3M

    s.v. Laar JO12-2

    Sportpark De Potacker

    2 - 1

  • 10:30

    ZSV JO12-3

    NWC JO12-4

    Sportpark De Kranenmortel

    11 - 2

  • 09:00

    S.V. Brandevoort JO12-6

    Mariahout JO12-1

    sportpark Brandevoort

    1 - 1

26 oktober

  • 11:30

    Deurne JO12-3

    ZSV JO12-3

    Sportpark De Kranenmortel

    5 - 6

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    SV Someren JO12-3M

    Sportpark De Heibunders

    6 - 2

  • 10:00

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    ZSV JO12-2G

    sportpark Brandevoort

    1 - 4

  • 08:45

    s.v. Laar JO12-2

    S.V. Brandevoort JO12-6

    Sportpark Laarderveld

    1 - 3

12 oktober

  • 11:45

    ZSV JO12-2G

    Mariahout JO12-1

    Sportpark De Kranenmortel

    6 - 0

  • 11:30

    Deurne JO12-3

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark De Kranenmortel

    9 - 1

  • 11:30

    SV Someren JO12-3M

    NWC JO12-4

    Sportpark De Potacker

    2 - 8

  • 09:00

    S.V. Brandevoort JO12-6

    ZSV JO12-3

    sportpark Brandevoort

    6 - 4

05 oktober

  • 11:30

    NWC JO12-5G

    Deurne JO12-3

    Sportpark 't Root

    4 - 7

  • 11:30

    NWC JO12-4

    S.V. Brandevoort JO12-6

    Sportpark 't Root

    6 - 6

  • 10:30

    ZSV JO12-3

    SV Someren JO12-3M

    Sportpark De Kranenmortel

    12 - 1

  • 08:45

    s.v. Laar JO12-2

    ZSV JO12-2G

    Sportpark Laarderveld

    1 - 8

28 september

  • 11:45

    ZSV JO12-2G

    SV Someren JO12-3M

    Sportpark De Kranenmortel

    6 - 3

  • 11:30

    Deurne JO12-3

    NWC JO12-4

    Sportpark De Kranenmortel

    3 - 3

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    s.v. Laar JO12-2

    sportpark Brandevoort

    2 - 1

21 september

  • 11:30

    NWC JO12-4

    ZSV JO12-2G

    Sportpark 't Root

    1 - 13

  • 10:30

    ZSV JO12-3

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark De Kranenmortel

    6 - 2

  • 08:45

    s.v. Laar JO12-2

    NWC JO12-5G

    Sportpark Laarderveld

    4 - 3

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO12-6

    Deurne JO12-3

    sportpark Brandevoort

    2 - 7

0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Braakhuizen JO12-1

4

12

4

0

0

45

9

+36

0

2

EMK JO12-1

3

9

3

0

0

20

4

+16

0

3

HVV Helmond JO12-1G

3

9

3

0

0

15

4

+11

0

4

SV Someren JO12-3M

3

6

2

0

1

10

16

-6

0

5

Gemert JO12-3

4

6

2

0

2

18

16

+2

0

6

Geldrop JO12-4

4

6

2

0

2

28

28

0

0

7

Stiphout Vooruit JO12-3

4

4

1

1

2

10

14

-4

0

8

Mariahout JO12-1

4

4

1

1

2

6

15

-9

0

9

Mierlo Hout JO12-3

3

3

1

0

2

12

15

-3

0

10

Sparta'25 JO12-3

3

3

1

0

2

4

18

-14

0

11

Gemert JO12-4

3

0

0

0

3

4

23

-19

0

12

S.V. Brandevoort JO12-7G

4

0

0

0

4

4

14

-10

0

0253 Onder 12 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

ZSV JO12-3

9

24

8

0

1

67

22

+45

0

2

ZSV JO12-2G

9

21

7

0

2

52

18

+34

0

3

Deurne JO12-3

9

18

5

3

1

54

30

+24

0

4

NWC JO12-4

8

14

4

2

2

32

36

-4

0

5

S.V. Brandevoort JO12-6

9

14

4

2

3

33

32

+1

0

6

NWC JO12-5G

9

12

4

0

5

40

35

+5

0

7

Mariahout JO12-1

9

8

2

2

5

19

36

-17

0

8

SV Someren JO12-3M

9

7

2

1

6

17

50

-33

0

9

s.v. Laar JO12-2

9

6

2

0

7

12

40

-28

0

10

S.V. Brandevoort JO12-7G

8

3

1

0

7

7

34

-27

0

0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

04 april

  • 10:00

    Gemert JO12-3

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark Molenbroek

  • 10:30

    Sparta'25 JO12-3

    EMK JO12-1

    Sportpark 't Heereind

  • 11:15

    Braakhuizen JO12-1

    HVV Helmond JO12-1G

    Sportpark De Kievit

  • 11:30

    Mierlo Hout JO12-3

    Gemert JO12-4

    Sportpark De Beemd

  • 11:30

    SV Someren JO12-3M

    Stiphout Vooruit JO12-3

    Sportpark De Potacker

  • 11:30

    Geldrop JO12-4

    Mariahout JO12-1

    Sportpark De Kievit

18 april

  • 10:45

    Stiphout Vooruit JO12-3

    Gemert JO12-3

    Sportpark Molenven

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    HVV Helmond JO12-1G

    Mierlo Hout JO12-3

    Sportpark Houtsdonk

  • 11:15

    Braakhuizen JO12-1

    Sparta'25 JO12-3

    Sportpark De Kievit

  • 11:30

    Geldrop JO12-4

    SV Someren JO12-3M

    Sportpark De Kievit

  • 12:00

    Gemert JO12-4

    EMK JO12-1

    Sportpark Molenbroek

09 mei

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Gemert JO12-4

    sportpark Brandevoort

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    Braakhuizen JO12-1

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    HVV Helmond JO12-1G

    Gemert JO12-3

    Sportpark Houtsdonk

  • 11:30

    Mierlo Hout JO12-3

    Geldrop JO12-4

    Sportpark De Beemd

  • 11:30

    SV Someren JO12-3M

    Sparta'25 JO12-3

    Sportpark De Potacker

  • 11:30

    EMK JO12-1

    Stiphout Vooruit JO12-3

    Sportpark Wettenseind

16 mei

  • 10:00

    Gemert JO12-3

    EMK JO12-1

    Sportpark Molenbroek

  • 10:30

    Sparta'25 JO12-3

    Stiphout Vooruit JO12-3

    Sportpark 't Heereind

  • 11:15

    Braakhuizen JO12-1

    Gemert JO12-4

    Sportpark De Kievit

  • 11:30

    Mierlo Hout JO12-3

    Mariahout JO12-1

    Sportpark De Beemd

  • 11:30

    SV Someren JO12-3M

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark De Potacker

  • 11:30

    Geldrop JO12-4

    HVV Helmond JO12-1G

    Sportpark De Kievit

23 mei

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Geldrop JO12-4

    sportpark Brandevoort

  • 10:45

    Stiphout Vooruit JO12-3

    Braakhuizen JO12-1

    Sportpark Molenven

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    Gemert JO12-3

    Sportpark De Heibunders

  • 11:00

    HVV Helmond JO12-1G

    SV Someren JO12-3M

    Sportpark Houtsdonk

  • 11:30

    EMK JO12-1

    Mierlo Hout JO12-3

    Sportpark Wettenseind

  • 12:00

    Gemert JO12-4

    Sparta'25 JO12-3

    Sportpark Molenbroek

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2

3

7

2

1

0

35

7

+28

0

2

Ollandia JO12-1

3

7

2

1

0

23

6

+17

0

3

Mariahout JO12-1

3

3

1

0

2

8

29

-21

0

4

Boskant JO12-1

3

0

0

0

3

9

33

-24

0

Uitslagen beker

14 september

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    Ollandia JO12-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 7

  • 11:00

    Boskant JO12-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2

    Sportpark De Scheken

    3 - 14

07 september

  • 11:00

    Boskant JO12-1

    Mariahout JO12-1

    Sportpark De Scheken

    4 - 6

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2

    Ollandia JO12-1

    Sportpark De Neul

    3 - 3

31 augustus

  • 11:00

    Ollandia JO12-1

    Boskant JO12-1

    Sportpark Ekkerzicht

    13 - 2

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2

    Sportpark De Heibunders

    1 - 18

TEAM INFO

Mariahout JO12-1

Spelers

Ruben Aarts, Jesse van Doren, Willem van Heertum, Rick Hendriks, Thijs van kleef, Bas Leenders, Krijn van Lieshout, Daan van Sinten, Thijmen Zegwaard

Staf

Trainer: Bart Verbakel, Ton Leenders

Leider: Aniek van de Ven en Kylie van Hoof

Training

Maandag: 18:15 - 19:15, Kleedlokaal 4

Woensdag: 18:15 - 19:15, Kleedlokaal 4

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign