Mariahout JO12-1

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0253 Onder 12 competitie (najaar)

07 december

  • 11:30

    SV Someren JO12-3M

    Deurne JO12-3

    Sportpark De Potacker

  • 11:30

    NWC JO12-4

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark 't Root

  • 10:30

    ZSV JO12-3

    NWC JO12-5G

    Sportpark De Kranenmortel

  • 08:45

    s.v. Laar JO12-2

    Mariahout JO12-1

    Sportpark Laarderveld

30 november

  • 11:30

    NWC JO12-5G

    S.V. Brandevoort JO12-6

    Sportpark 't Root

    7 - 5

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    ZSV JO12-3

    Sportpark De Heibunders

    0 - 8

  • 08:45

    s.v. Laar JO12-2

    NWC JO12-4

    Sportpark Laarderveld

    1 - 2

  • 08:45

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    SV Someren JO12-3M

    sportpark Brandevoort

    0 - 1

23 november

  • 11:45

    ZSV JO12-2G

    Deurne JO12-3

    Sportpark De Kranenmortel

    3 - 5

  • 11:30

    NWC JO12-4

    Mariahout JO12-1

    Sportpark 't Root

    3 - 0

  • 10:30

    ZSV JO12-3

    s.v. Laar JO12-2

    Sportpark De Kranenmortel

    12 - 0

  • 10:00

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    NWC JO12-5G

    sportpark Brandevoort

    0 - 5

16 november

  • 11:30

    NWC JO12-4

    NWC JO12-5G

    Sportpark 't Root

    7 - 0

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark De Heibunders

    5 - 1

  • 09:00

    S.V. Brandevoort JO12-6

    ZSV JO12-2G

    sportpark Brandevoort

    1 - 6

  • 08:45

    s.v. Laar JO12-2

    Deurne JO12-3

    Sportpark Laarderveld

    1 - 8

09 november

  • 11:45

    ZSV JO12-2G

    ZSV JO12-3

    Sportpark De Kranenmortel

    2 - 3

  • 11:30

    NWC JO12-5G

    SV Someren JO12-3M

    Sportpark 't Root

    6 - 1

  • 11:30

    Deurne JO12-3

    Mariahout JO12-1

    Sportpark De Kranenmortel

    5 - 5

  • 08:45

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    S.V. Brandevoort JO12-6

    sportpark Brandevoort

    0 - 3

02 november

  • 11:45

    ZSV JO12-2G

    NWC JO12-5G

    Sportpark De Kranenmortel

    4 - 3

  • 11:30

    SV Someren JO12-3M

    s.v. Laar JO12-2

    Sportpark De Potacker

    2 - 1

  • 10:30

    ZSV JO12-3

    NWC JO12-4

    Sportpark De Kranenmortel

    11 - 2

  • 09:00

    S.V. Brandevoort JO12-6

    Mariahout JO12-1

    sportpark Brandevoort

    1 - 1

26 oktober

  • 11:30

    Deurne JO12-3

    ZSV JO12-3

    Sportpark De Kranenmortel

    5 - 6

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    SV Someren JO12-3M

    Sportpark De Heibunders

    6 - 2

  • 10:00

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    ZSV JO12-2G

    sportpark Brandevoort

    1 - 4

  • 08:45

    s.v. Laar JO12-2

    S.V. Brandevoort JO12-6

    Sportpark Laarderveld

    1 - 3

12 oktober

  • 11:45

    ZSV JO12-2G

    Mariahout JO12-1

    Sportpark De Kranenmortel

    6 - 0

  • 11:30

    Deurne JO12-3

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark De Kranenmortel

    9 - 1

  • 11:30

    SV Someren JO12-3M

    NWC JO12-4

    Sportpark De Potacker

    2 - 8

  • 09:00

    S.V. Brandevoort JO12-6

    ZSV JO12-3

    sportpark Brandevoort

    6 - 4

05 oktober

  • 11:30

    NWC JO12-5G

    Deurne JO12-3

    Sportpark 't Root

    4 - 7

  • 11:30

    NWC JO12-4

    S.V. Brandevoort JO12-6

    Sportpark 't Root

    6 - 6

  • 10:30

    ZSV JO12-3

    SV Someren JO12-3M

    Sportpark De Kranenmortel

    12 - 1

  • 08:45

    s.v. Laar JO12-2

    ZSV JO12-2G

    Sportpark Laarderveld

    1 - 8

28 september

  • 11:45

    ZSV JO12-2G

    SV Someren JO12-3M

    Sportpark De Kranenmortel

    6 - 3

  • 11:30

    Deurne JO12-3

    NWC JO12-4

    Sportpark De Kranenmortel

    3 - 3

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    s.v. Laar JO12-2

    sportpark Brandevoort

    2 - 1

21 september

  • 11:30

    NWC JO12-4

    ZSV JO12-2G

    Sportpark 't Root

    1 - 13

  • 10:30

    ZSV JO12-3

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark De Kranenmortel

    6 - 2

  • 08:45

    s.v. Laar JO12-2

    NWC JO12-5G

    Sportpark Laarderveld

    4 - 3

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO12-6

    Deurne JO12-3

    sportpark Brandevoort

    2 - 7

0253 Onder 12 competitie (najaar)

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

ZSV JO12-3

8

21

7

0

1

62

18

+44

0

2

ZSV JO12-2G

9

21

7

0

2

52

18

+34

0

3

Deurne JO12-3

8

17

5

2

1

49

25

+24

0

4

NWC JO12-4

8

14

4

2

2

32

36

-4

0

5

S.V. Brandevoort JO12-6

8

11

3

2

3

27

32

-5

0

6

NWC JO12-5G

7

9

3

0

4

28

28

0

0

7

Mariahout JO12-1

7

8

2

2

3

17

26

-9

0

8

SV Someren JO12-3M

7

6

2

0

5

12

39

-27

0

9

S.V. Brandevoort JO12-7G

8

3

1

0

7

7

34

-27

0

10

s.v. Laar JO12-2

8

3

1

0

7

10

40

-30

0

0253 Onder 12 competitie (najaar)

07 december

  • 08:45

    s.v. Laar JO12-2

    Mariahout JO12-1

    Sportpark Laarderveld

  • 10:30

    ZSV JO12-3

    NWC JO12-5G

    Sportpark De Kranenmortel

  • 11:30

    SV Someren JO12-3M

    Deurne JO12-3

    Sportpark De Potacker

  • 11:30

    NWC JO12-4

    S.V. Brandevoort JO12-7G

    Sportpark 't Root

14 december

  • 09:00

    S.V. Brandevoort JO12-6

    SV Someren JO12-3M

    sportpark Brandevoort

  • 10:30

    NWC JO12-5G

    Mariahout JO12-1

    Sportpark 't Root

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

1

Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2

3

7

2

1

0

35

7

+28

0

2

Ollandia JO12-1

3

7

2

1

0

23

6

+17

0

3

Mariahout JO12-1

3

3

1

0

2

8

29

-21

0

4

Boskant JO12-1

3

0

0

0

3

9

33

-24

0

Uitslagen beker

14 september

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    Ollandia JO12-1

    Sportpark De Heibunders

    1 - 7

  • 11:00

    Boskant JO12-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2

    Sportpark De Scheken

    3 - 14

07 september

  • 11:00

    Boskant JO12-1

    Mariahout JO12-1

    Sportpark De Scheken

    4 - 6

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2

    Ollandia JO12-1

    Sportpark De Neul

    3 - 3

31 augustus

  • 11:00

    Ollandia JO12-1

    Boskant JO12-1

    Sportpark Ekkerzicht

    13 - 2

  • 11:00

    Mariahout JO12-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO12-2

    Sportpark De Heibunders

    1 - 18

TEAM INFO

Spelers

Ruben Aarts, Jesse van Doren, Willem van Heertum, Rick Hendriks, Thijs van kleef, Bas Leenders, Krijn van Lieshout, Daan van Sinten, Thijmen Zegwaard

Staf

Trainer: Bart Verbakel, Ton Leenders

Leider: Aniek van de Ven en Kylie van Hoof

Training

Maandag: 18:15 - 19:15, Kleedlokaal 4

Woensdag: 18:15 - 19:15, Kleedlokaal 4

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio