Mariahout JO10-2G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0263 Onder 10 competitie (najaar)

12 oktober

  • 10:45

    VOW JO10-1

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 09:30

    DVG JO10-2

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sparta'25 JO10-2G

    Sportpark Zuideinderpark

  • 08:45

    Avesteyn JO10-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark Avesteyn

09 oktober

  • 18:30

    Mariahout JO10-2G

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Sportpark De Heibunders

05 oktober

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    VOW JO10-1

    Sportpark Den Eimert

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark 't Heereind

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-2G

    DVG JO10-2

    Sportpark 't Heereind

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sportpark De Neul

28 september

  • 10:45

    VOW JO10-1

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    Sparta'25 JO10-2G

    Sportpark De Heibunders

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark Den Eimert

  • 08:45

    Avesteyn JO10-2

    DVG JO10-2

    Sportpark Avesteyn

21 september

  • 09:30

    DVG JO10-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-2G

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark 't Heereind

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    VOW JO10-1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Avesteyn JO10-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark De Neul

Geen standen bekend

0263 Onder 10 competitie (najaar)

26 oktober

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    Avesteyn JO10-2

    Sportpark 't Heereind

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sportpark Den Eimert

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    DVG JO10-2

    Sportpark De Neul

  • 10:45

    VOW JO10-1

    Sparta'25 JO10-2G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

02 november

  • 08:45

    Avesteyn JO10-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Sportpark Avesteyn

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-2G

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    VOW JO10-1

    Sportpark De Heibunders

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark De Neul

09 november

  • 08:45

    Avesteyn JO10-2

    Sparta'25 JO10-2G

    Sportpark Avesteyn

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sportpark 't Heereind

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    DVG JO10-2

    Sportpark Den Eimert

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Sportpark De Neul

  • 10:45

    VOW JO10-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

16 november

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Avesteyn JO10-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-2G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sportpark 't Heereind

  • 09:30

    DVG JO10-2

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark De Neul

23 november

  • 08:45

    Avesteyn JO10-2

    VOW JO10-1

    Sportpark Avesteyn

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    DVG JO10-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Sportpark 't Heereind

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark De Neul

30 november

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    DVG JO10-2

    Sportpark 't Heereind

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sportpark Den Eimert

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    Avesteyn JO10-2

    Sportpark De Heibunders

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sparta'25 JO10-2G

    Sportpark De Neul

  • 10:45

    VOW JO10-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

07 december

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-2G

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Sportpark 't Heereind

  • 09:30

    DVG JO10-2

    VOW JO10-1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Avesteyn JO10-2

    Sportpark De Neul

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

Uitslagen beker

14 september

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sparta'25 JO10-2G

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sportpark De Heibunders

07 september

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sportpark De Heibunders

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sparta'25 JO10-2G

    Sportpark Zuideinderpark

31 augustus

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sportpark De Neul

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-2G

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark 't Heereind

TEAM INFO

Spelers

 Elise Berkvens, Nikkie van Berlo, Teun van den Heuvel, Stefan van Lierop, Roan Linders, Lente Rooijmans, Fenne van Uden, Yinthe Vaessen, Melle Zegwaard

Staf

Trainer: Erik Rooijmans, Haike Aarts

Leider: Yvonne Rigma

Training

Maandag: 18:15 - 19:15, Kleedlokaal 3

Woensdag: 18:15 - 19:15, Kleedlokaal 3

Copyright © 2008 - 2019 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door De WebStudio