Mariahout JO10-2G

  • UITSLAGEN
  • STAND
  • PROGRAMMA
  • BEKER
  • TEAM INFO

0263 Onder 10 competitie (najaar)

14 december

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sparta'25 JO10-2G

    Sportpark De Neul

07 december

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Avesteyn JO10-2

    Sportpark De Neul

  • 09:30

    DVG JO10-2

    VOW JO10-1

    Sportpark De Roode Bleek

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-2G

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Sportpark 't Heereind

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark Zuideinderpark

30 november

  • 10:45

    VOW JO10-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    Avesteyn JO10-2

    Sportpark De Heibunders

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sportpark Den Eimert

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    DVG JO10-2

    Sportpark 't Heereind

23 november

  • 10:00

    Avesteyn JO10-2

    VOW JO10-1

    Sportpark Avesteyn

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Sportpark 't Heereind

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    DVG JO10-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark De Neul

16 november

  • 09:30

    DVG JO10-2

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark De Roode Bleek

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-2G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sportpark 't Heereind

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Avesteyn JO10-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark De Neul

09 november

  • 10:45

    VOW JO10-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Sportpark De Neul

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    DVG JO10-2

    Sportpark Den Eimert

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sportpark 't Heereind

  • 08:45

    Avesteyn JO10-2

    Sparta'25 JO10-2G

    Sportpark Avesteyn

02 november

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    VOW JO10-1

    Sportpark De Heibunders

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-2G

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Sportpark 't Heereind

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark Zuideinderpark

  • 08:45

    Avesteyn JO10-2

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Sportpark Avesteyn

26 oktober

  • 10:45

    VOW JO10-1

    Sparta'25 JO10-2G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    DVG JO10-2

    Sportpark De Neul

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sportpark Den Eimert

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    Avesteyn JO10-2

    Sportpark 't Heereind

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark Zuideinderpark

12 oktober

  • 10:45

    VOW JO10-1

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 09:30

    DVG JO10-2

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sparta'25 JO10-2G

    Sportpark Zuideinderpark

  • 08:45

    Avesteyn JO10-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark Avesteyn

09 oktober

  • 18:30

    Mariahout JO10-2G

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Sportpark De Heibunders

05 oktober

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    VOW JO10-1

    Sportpark Den Eimert

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark 't Heereind

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-2G

    DVG JO10-2

    Sportpark 't Heereind

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sportpark De Neul

28 september

  • 10:45

    VOW JO10-1

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Sportpark De Vonders te Zijtaart

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    Sparta'25 JO10-2G

    Sportpark De Heibunders

  • 09:45

    Nijnsel/TVE Reclame JO10-1G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark Den Eimert

  • 08:45

    Avesteyn JO10-2

    DVG JO10-2

    Sportpark Avesteyn

21 september

  • 09:30

    DVG JO10-2

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sportpark De Roode Bleek

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-2G

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark 't Heereind

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    VOW JO10-1

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-4

    Avesteyn JO10-2

    Sportpark Zuideinderpark

  • 09:00

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark De Neul

Geen standen bekend

0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

01 februari

  • 08:30

    Gemert JO10-6

    DBS JO10-4

    Sportpark Molenbroek

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO10-5

    SJO Helmondia-Mulo JO10-6

    sportpark Brandevoort

  • 09:00

    Nieuw Woensel JO10-1

    SBC JO10-4

    Sportpark Bokt

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO10-3

    SV Unitas'59 JO10-6

    Sportpark Molenven

  • 09:45

    RKSV Nuenen JO10-3

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark de Oude Landen

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark De Neul

08 februari

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    Nieuw Woensel JO10-1

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    S.V. Brandevoort JO10-5

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    SJO Helmondia-Mulo JO10-6

    Stiphout Vooruit JO10-3

    Sportpark de Braak

  • 10:00

    SV Unitas'59 JO10-6

    Gemert JO10-6

    Sportpark Bokt

  • 10:15

    SBC JO10-4

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark Schuttersheide

  • 10:30

    DBS JO10-4

    RKSV Nuenen JO10-3

    Sportpark Meerhoven

15 februari

  • 08:30

    Gemert JO10-6

    SJO Helmondia-Mulo JO10-6

    Sportpark Molenbroek

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO10-5

    Stiphout Vooruit JO10-3

    sportpark Brandevoort

  • 09:00

    Nieuw Woensel JO10-1

    DBS JO10-4

    Sportpark Bokt

  • 09:45

    RKSV Nuenen JO10-3

    SV Unitas'59 JO10-6

    Sportpark de Oude Landen

  • 10:15

    SBC JO10-4

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark Schuttersheide

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark De Neul

07 maart

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO10-3

    RKSV Nuenen JO10-3

    Sportpark Molenven

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    Gemert JO10-6

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    Nieuw Woensel JO10-1

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    SJO Helmondia-Mulo JO10-6

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark de Braak

  • 10:00

    SV Unitas'59 JO10-6

    S.V. Brandevoort JO10-5

    Sportpark Bokt

  • 10:30

    DBS JO10-4

    SBC JO10-4

    Sportpark Meerhoven

14 maart

  • 08:30

    Gemert JO10-6

    Stiphout Vooruit JO10-3

    Sportpark Molenbroek

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO10-5

    RKSV Nuenen JO10-3

    sportpark Brandevoort

  • 09:00

    Nieuw Woensel JO10-1

    SJO Helmondia-Mulo JO10-6

    Sportpark Bokt

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    DBS JO10-4

    Sportpark De Heibunders

  • 10:15

    SBC JO10-4

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark Schuttersheide

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    SV Unitas'59 JO10-6

    Sportpark De Neul

28 maart

  • 08:30

    Gemert JO10-6

    Nieuw Woensel JO10-1

    Sportpark Molenbroek

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO10-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark Molenven

  • 09:30

    S.V. Brandevoort JO10-5

    Sparta'25 JO10-3G

    sportpark Brandevoort

  • 09:45

    RKSV Nuenen JO10-3

    SBC JO10-4

    Sportpark de Oude Landen

  • 10:00

    SJO Helmondia-Mulo JO10-6

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark de Braak

  • 10:00

    SV Unitas'59 JO10-6

    DBS JO10-4

    Sportpark Bokt

04 april

  • 09:00

    Nieuw Woensel JO10-1

    Stiphout Vooruit JO10-3

    Sportpark Bokt

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    SV Unitas'59 JO10-6

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    RKSV Nuenen JO10-3

    Sportpark De Heibunders

  • 10:15

    SBC JO10-4

    SJO Helmondia-Mulo JO10-6

    Sportpark Schuttersheide

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Gemert JO10-6

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    DBS JO10-4

    S.V. Brandevoort JO10-5

    Sportpark Meerhoven

18 april

  • 09:00

    Nieuw Woensel JO10-1

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark Bokt

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO10-3

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark Molenven

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    DBS JO10-4

    Sportpark 't Heereind

  • 09:45

    S.V. Brandevoort JO10-5

    SBC JO10-4

    sportpark Brandevoort

  • 09:45

    RKSV Nuenen JO10-3

    Gemert JO10-6

    Sportpark de Oude Landen

  • 10:00

    SV Unitas'59 JO10-6

    SJO Helmondia-Mulo JO10-6

    Sportpark Bokt

09 mei

  • 08:30

    Gemert JO10-6

    S.V. Brandevoort JO10-5

    Sportpark Molenbroek

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO10-3

    SBC JO10-4

    Sportpark Molenven

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark De Heibunders

  • 10:00

    SJO Helmondia-Mulo JO10-6

    RKSV Nuenen JO10-3

    Sportpark de Braak

  • 10:00

    SV Unitas'59 JO10-6

    Nieuw Woensel JO10-1

    Sportpark Bokt

  • 10:30

    DBS JO10-4

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark Meerhoven

16 mei

  • 09:00

    Nieuw Woensel JO10-1

    RKSV Nuenen JO10-3

    Sportpark Bokt

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-3G

    Stiphout Vooruit JO10-3

    Sportpark 't Heereind

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    SV Unitas'59 JO10-6

    Sportpark De Heibunders

  • 10:15

    SBC JO10-4

    Gemert JO10-6

    Sportpark Schuttersheide

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    S.V. Brandevoort JO10-5

    Sportpark De Neul

  • 10:30

    DBS JO10-4

    SJO Helmondia-Mulo JO10-6

    Sportpark Meerhoven

23 mei

  • 08:30

    Gemert JO10-6

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark Molenbroek

  • 08:30

    S.V. Brandevoort JO10-5

    Nieuw Woensel JO10-1

    sportpark Brandevoort

  • 09:00

    Stiphout Vooruit JO10-3

    DBS JO10-4

    Sportpark Molenven

  • 09:45

    RKSV Nuenen JO10-3

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-5

    Sportpark de Oude Landen

  • 10:00

    SJO Helmondia-Mulo JO10-6

    Sparta'25 JO10-3G

    Sportpark de Braak

  • 10:00

    SV Unitas'59 JO10-6

    SBC JO10-4

    Sportpark Bokt

Stand

NR TEAM G P W GL V DPV DPT DPS PM

Uitslagen beker

14 september

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sparta'25 JO10-2G

    Sportpark De Neul

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sportpark De Heibunders

07 september

  • 10:00

    Mariahout JO10-2G

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Sportpark De Heibunders

  • 09:00

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sparta'25 JO10-2G

    Sportpark Zuideinderpark

31 augustus

  • 10:30

    Rhode/Van Stiphout Bouw JO10-4

    Schijndel/DE WIT JO10-3

    Sportpark De Neul

  • 09:15

    Sparta'25 JO10-2G

    Mariahout JO10-2G

    Sportpark 't Heereind

TEAM INFO

Spelers

 Elise Berkvens, Nikkie van Berlo, Teun van den Heuvel, Stefan van Lierop, Roan Linders, Lente Rooijmans, Fenne van Uden, Yinthe Vaessen, Melle Zegwaard

Staf

Trainer: Erik Rooijmans, Haike Aarts

Leider: Yvonne Rigma

Training

Maandag: 18:15 - 19:15, Kleedlokaal 3

Woensdag: 18:15 - 19:15, Kleedlokaal 3

Copyright © 2008 - 2020 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.

Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign