11:30
Schijndel/DE WIT 8
Rhode/VSB 9
Sportpark Zuideinderpark
0 - 3
11:00
RKVV Keldonk 3
Boekel Sport 4
Sportpark De Koulberg
0 - 5
12:00
Avesteyn 6
RKVV Keldonk 3
Sportpark Avesteyn
0 - 2
11:00
Avanti'31 6
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Sportpark De Molenheide
1 - 3
10:30
Boekel Sport 4
Schijndel/DE WIT 8
Sportpark De Donk
2 - 1
10:00
Rhode/VSB 9
DVG 5
Sportpark De Neul
3 - 4
10:00
Gemert 9
Mariahout 5
Sportpark Molenbroek
3 - 2
12:00
Mariahout 5
DVG 5
Sportpark De Heibunders
0 - 2
12:00
Schijndel/DE WIT 8
Avesteyn 6
Sportpark Zuideinderpark
1 - 3
11:00
RKVV Keldonk 3
VOW 4
Sportpark De Koulberg
4 - 2
10:30
Boekel Sport 4
Rhode/VSB 9
Sportpark De Donk
3 - 0
10:00
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Gemert 9
Sportpark Prins W. Alexander
4 - 3
12:00
Avesteyn 6
Boekel Sport 4
Sportpark Avesteyn
1 - 8
11:00
Avanti'31 6
RKVV Keldonk 3
Sportpark De Molenheide
4 - 2
10:00
Rhode/VSB 9
Mariahout 5
Sportpark De Neul
3 - 0
10:00
DVG 5
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Sportpark De Roode Bleek
0 - 3
13:00
Schijndel/DE WIT 8
Avanti'31 6
Sportpark Zuideinderpark
1 - 4
12:00
Avesteyn 6
Rhode/VSB 9
Sportpark Avesteyn
1 - 1
11:00
RKVV Keldonk 3
Gemert 9
Sportpark De Koulberg
2 - 3
10:00
Boekel Sport 4
VOW 4
Sportpark De Donk
5 - 0
11:00
VOW 4
Avanti'31 6
Sportpark De Vonders te Zijtaart
0 - 4
10:00
DVG 5
Avesteyn 6
Sportpark De Roode Bleek
5 - 1
10:00
Rhode/VSB 9
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Sportpark De Neul
0 - 6
10:00
DVG 5
RKVV Keldonk 3
Sportpark De Roode Bleek
0 - 2
12:00
Avesteyn 6
Mariahout 5
Sportpark Avesteyn
0 - 1
11:00
Avanti'31 6
Gemert 9
Sportpark De Molenheide
3 - 1
11:00
VOW 4
DVG 5
Sportpark De Vonders te Zijtaart
0 - 5
10:30
Boekel Sport 4
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Sportpark De Donk
2 - 1
10:00
Rhode/VSB 9
RKVV Keldonk 3
Sportpark De Neul
3 - 1
10:30
Boekel Sport 4
DVG 5
Sportpark De Donk
1 - 3
10:00
Gemert 9
VOW 4
Sportpark Molenbroek
7 - 1
12:00
Mariahout 5
RKVV Keldonk 3
Sportpark De Heibunders
3 - 0
10:00
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Avanti'31 6
Sportpark Prins W. Alexander
2 - 1
10:00
Gemert 9
DVG 5
Sportpark Molenbroek
5 - 5
11:00
Avanti'31 6
Avesteyn 6
Sportpark De Molenheide
4 - 0
10:00
DVG 5
Schijndel/DE WIT 8
Sportpark De Roode Bleek
2 - 3
09:30
Rhode/VSB 9
VOW 4
Sportpark De Neul
6 - 1
12:00
Avesteyn 6
Gemert 9
Sportpark Avesteyn
1 - 0
12:00
Schijndel/DE WIT 8
Mariahout 5
Sportpark Zuideinderpark
3 - 3
10:00
RKVV Keldonk 3
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Sportpark De Koulberg
1 - 3
12:00
Avanti'31 6
Rhode/VSB 9
Sportpark De Molenheide
7 - 1
12:00
Mariahout 5
Boekel Sport 4
Sportpark De Heibunders
0 - 5
10:00
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Schijndel/DE WIT 8
Sportpark Prins W. Alexander
3 - 0
11:00
Avanti'31 6
Schijndel/DE WIT 8
Sportpark De Molenheide
2 - 0
10:00
Boekel Sport 4
RKVV Keldonk 3
Sportpark De Donk
8 - 3
12:00
Mariahout 5
VOW 4
Sportpark De Heibunders
3 - 3
10:30
RKVV Keldonk 3
Schijndel/DE WIT 8
Sportpark De Koulberg
3 - 0
10:00
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Avesteyn 6
Sportpark Prins W. Alexander
15 - 0
10:00
DVG 5
Avanti'31 6
Sportpark De Roode Bleek
2 - 0
10:00
Gemert 9
Rhode/VSB 9
Sportpark Molenbroek
5 - 0
11:00
Avanti'31 6
Mariahout 5
Sportpark De Molenheide
6 - 1
11:00
VOW 4
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Sportpark De Vonders te Zijtaart
1 - 6
10:00
Rhode/VSB 9
Schijndel/DE WIT 8
Sportpark De Neul
2 - 2
12:00
Mariahout 5
Gemert 9
Sportpark De Heibunders
1 - 4
12:00
Schijndel/DE WIT 8
Boekel Sport 4
Sportpark Zuideinderpark
1 - 3
11:00
RKVV Keldonk 3
Avesteyn 6
Sportpark De Koulberg
5 - 2
10:00
DVG 5
Rhode/VSB 9
Sportpark De Roode Bleek
3 - 3
10:30
Boekel Sport 4
Avanti'31 6
Sportpark De Donk
3 - 1
10:00
Gemert 9
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Sportpark Molenbroek
0 - 0
12:00
Avesteyn 6
Schijndel/DE WIT 8
Sportpark Avesteyn
1 - 5
11:00
VOW 4
RKVV Keldonk 3
Sportpark De Vonders te Zijtaart
5 - 0
10:00
Rhode/VSB 9
Boekel Sport 4
Sportpark De Neul
1 - 4
10:00
DVG 5
Mariahout 5
Sportpark De Roode Bleek
5 - 1
12:00
Mariahout 5
Rhode/VSB 9
Sportpark De Heibunders
3 - 3
12:00
Schijndel/DE WIT 8
VOW 4
Sportpark Zuideinderpark
1 - 1
11:00
RKVV Keldonk 3
Avanti'31 6
Sportpark De Koulberg
0 - 3
10:30
Boekel Sport 4
Avesteyn 6
Sportpark De Donk
8 - 0
10:00
Blauw Geel'38/JUMBO 10
DVG 5
Sportpark Prins W. Alexander
1 - 0
12:00
Mariahout 5
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Sportpark De Heibunders
0 - 8
11:00
VOW 4
Boekel Sport 4
Sportpark De Vonders te Zijtaart
1 - 8
10:00
Rhode/VSB 9
Avesteyn 6
Sportpark De Neul
2 - 2
10:00
Gemert 9
RKVV Keldonk 3
Sportpark Molenbroek
3 - 0
12:00
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Rhode/VSB 9
Sportpark Prins W. Alexander
2 - 0
12:00
Avesteyn 6
VOW 4
Sportpark Avesteyn
3 - 4
11:00
RKVV Keldonk 3
DVG 5
Sportpark De Koulberg
3 - 3
10:00
Schijndel/DE WIT 8
Gemert 9
Sportpark Zuideinderpark
0 - 8
NR | TEAM | G | P | W | GL | V | DPV | DPT | DPS | PM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Boekel Sport 4 |
14 |
39 |
13 |
0 |
1 |
65 |
13 |
+52 |
0 |
2 |
Blauw Geel'38/JUMBO 10 |
14 |
37 |
12 |
1 |
1 |
57 |
9 |
+48 |
0 |
3 |
Avanti'31 6 |
13 |
27 |
9 |
0 |
4 |
40 |
16 |
+24 |
0 |
4 |
DVG 5 |
14 |
24 |
7 |
3 |
4 |
39 |
26 |
+13 |
0 |
5 |
Gemert 9 |
12 |
23 |
7 |
2 |
3 |
42 |
19 |
+23 |
0 |
6 |
Rhode/VSB 9 |
16 |
17 |
4 |
5 |
7 |
31 |
44 |
-13 |
0 |
7 |
RKVV Keldonk 3 |
16 |
16 |
5 |
1 |
10 |
28 |
47 |
-19 |
0 |
8 |
Mariahout 5 |
13 |
9 |
2 |
3 |
8 |
18 |
45 |
-27 |
0 |
9 |
Schijndel/DE WIT 8 |
14 |
9 |
2 |
3 |
9 |
18 |
40 |
-22 |
0 |
10 |
VOW 4 |
12 |
8 |
2 |
2 |
8 |
19 |
52 |
-33 |
0 |
11 |
Avesteyn 6 |
14 |
8 |
2 |
2 |
10 |
15 |
61 |
-46 |
0 |
11:00
VOW 4
Mariahout 5
Sportpark De Vonders te Zijtaart
12:30
Gemert 9
Boekel Sport 4
Sportpark Molenbroek
19:30
VOW 4
Avesteyn 6
Sportpark De Vonders te Zijtaart
09:30
Rhode/VSB 9
Gemert 9
Sportpark De Neul
11:00
Avanti'31 6
DVG 5
Sportpark De Molenheide
12:00
Avesteyn 6
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Sportpark Avesteyn
12:00
Schijndel/DE WIT 8
RKVV Keldonk 3
Sportpark Zuideinderpark
10:00
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Boekel Sport 4
Sportpark Prins W. Alexander
10:00
DVG 5
VOW 4
Sportpark De Roode Bleek
10:00
Gemert 9
Avanti'31 6
Sportpark Molenbroek
11:00
RKVV Keldonk 3
Rhode/VSB 9
Sportpark De Koulberg
12:00
Mariahout 5
Avesteyn 6
Sportpark De Heibunders
10:00
Rhode/VSB 9
Avanti'31 6
Sportpark De Neul
10:30
Boekel Sport 4
Mariahout 5
Sportpark De Donk
11:00
VOW 4
Gemert 9
Sportpark De Vonders te Zijtaart
12:00
Avesteyn 6
DVG 5
Sportpark Avesteyn
12:00
Schijndel/DE WIT 8
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Sportpark Zuideinderpark
20:00
Blauw Geel'38/JUMBO 10
Mariahout 5
Sportpark Prins W. Alexander
10:00
DVG 5
Gemert 9
Sportpark De Roode Bleek
11:00
Avanti'31 6
Boekel Sport 4
Sportpark De Molenheide
17:00
VOW 4
Schijndel/DE WIT 8
Sportpark De Vonders te Zijtaart
10:00
Gemert 9
Schijndel/DE WIT 8
Sportpark Molenbroek
12:00
Mariahout 5
Avanti'31 6
Sportpark De Heibunders
10:00
Schijndel/DE WIT 8
DVG 5
Sportpark Zuideinderpark
10:30
Boekel Sport 4
Gemert 9
Sportpark De Donk
11:00
RKVV Keldonk 3
Mariahout 5
Sportpark De Koulberg
11:00
VOW 4
Rhode/VSB 9
Sportpark De Vonders te Zijtaart
12:00
Avesteyn 6
Avanti'31 6
Sportpark Avesteyn
20:15
Blauw Geel'38/JUMBO 10
VOW 4
Sportpark Prins W. Alexander
10:00
Blauw Geel'38/JUMBO 10
RKVV Keldonk 3
Sportpark Prins W. Alexander
10:00
DVG 5
Boekel Sport 4
Sportpark De Roode Bleek
10:00
Gemert 9
Avesteyn 6
Sportpark Molenbroek
12:00
Mariahout 5
Schijndel/DE WIT 8
Sportpark De Heibunders
11:00
Avanti'31 6
VOW 4
Sportpark De Molenheide
NR | TEAM | G | P | W | GL | V | DPV | DPT | DPS | PM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rhode/VSB 6 |
3 |
9 |
3 |
0 |
0 |
18 |
4 |
+14 |
0 |
2 |
Nijnsel 3 |
3 |
6 |
2 |
0 |
1 |
4 |
11 |
-7 |
0 |
3 |
Mariahout 5 |
3 |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
0 |
4 |
DVG 4 |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
3 |
9 |
-6 |
0 |
12:00
Nijnsel 3
DVG 4
Sportpark Den Eimert
2 - 1
10:00
Rhode/VSB 6
Mariahout 5
Sportpark De Neul
4 - 2
12:00
DVG 4
Mariahout 5
Sportpark De Roode Bleek
0 - 3
12:00
Nijnsel 3
Rhode/VSB 6
Sportpark Den Eimert
0 - 10
19:30
Mariahout 5
Nijnsel 3
Sportpark De Heibunders
0 - 2
10:00
Rhode/VSB 6
DVG 4
Sportpark De Neul
4 - 2
Freek Beniers, Gijs van der Vliet, Glenn Biemans,Harm Wijdeven, Igor vanVijfeijken, Joey van der Burgt, Joost van den Boogaart,
Jop van der Burgt, Jop Vorstenbosch, Maikel Aarts, Lukas Martens, Nick Leenders, Rik van Uden, Robin Stoop, Ruben Maas,
Sam Rovers, Stef Berkvens, Twan Vermeulen
Leider: Hans Aarts
Grensrechter: Harald van der Vliet
Donderdag van 19:30 uur tot 21:00 uur.
Copyright © 2008 - 2024 Voetbal Vereniging Mariahout. Alle rechten voorbehouden.
Website gerealiseerd en gesponsord door Creatievelink Vormgeving + Webdesign